Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Ne može ovaj u ligu,ako može ja bi ga banovao



    Ekipa mutnija od Dunava sa dopingom od duplog vinjaka pred svaku utakmicu ima da se prošetaju pored Gojkovih tigrića kao Aki kroz Dubai ,verovatno ću Snodgrasa da zamenim kad budem imao vremena ostalo ostaje ovako verovatno.

    Donose ti prvo mesto Origi i Ziru . Dobro je, necu biti poslednji

    Comment


    • #92
      Umalo da zaboravim,da malo liga bude interesantnija pobednici h2h klasik i sk klasik lige dobijaju po paket od 5l vinjaka

      Originally posted by Princoni View Post
      Donose ti prvo mesto Origi i Ziru . Dobro je, necu biti poslednji
      Ja sam igrač koji igra srcem mladi Princoviću a ne dizelaškim dolarima
      Last edited by Lord Gangarić; 14-07-17, 15:37.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • #93
        Originally posted by Jax Teller View Post
        Dobiješ flašu vinjaka i dres od Girouda, al posto ne pijes i ne gotivis manekena nema smisla da se takmicis.
        Vinjak cu uzeti da vas pocastim,a dres bi odmah prodao i od tooga kupio mesa za rostilj sa vama..
        FC AMATERI FROM ANFIELD

        Comment


        • #94
          Deni pusti Zocu da igra, bio je bas aktivan vezano za fantazi i sigurno nece odustati posle 10 kola kao sto se znalo desavati sa pojedinim svake godine, a to mi dodje kao vaznija stvar od postova na forumu.
          sigpic

          Comment


          • #95
            Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Umalo da zaboravim,da malo liga bude interesantnija pobednici h2h klasik i sk klasik lige dobijaju po paket od 5l vinjaka
            Sad si se setio... Mogao sam prošle sezone jetru unuštiti sa 5 l Rubina...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • #96
              Originally posted by z0La View Post
              Sad si se setio... Mogao sam prošle sezone jetru unuštiti sa 5 l Rubina...
              Nisi valjda ti osvojio prošle sezone ?
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • #97
                Originally posted by Lord Gangarić View Post
                Nisi valjda ti osvojio prošle sezone ?
                h2h veliku i malu i malu klasik...3 ukupno, ali bilo bi dosta i samo 5 l...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • #98
                  Originally posted by z0La View Post
                  h2h veliku i malu i malu klasik...3 ukupno, ali bilo bi dosta i samo 5 l...
                  E jbg Batalio sam bio na pola sezone nisam ni ispratio ko je pobedio,ako bude ove godine aktivna tema do kraja povećaću nagradu na po 10l šteta je na početku budemo aktivni posle nas sve smori retko ko odigra do kraja
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • #99

                    Ja sam malo redukovao svoje tigrove i ovo sada veoma ozbiljno izgleda na papiru . Jedino me zanima hoce li Firmino biti standardan kod Klopare . I nadam se fa ce Kuman da ozivi Runjavog

                    Comment


                    • Najgore pregurati januarski deo. Tad se dosta ljudi deaktivira. Posle kad krenu dupla kola i jurenje za prvim na tabeli bude zanimljivo...

                      Prvi koga vidim da neće odustati je limeni. Za vinjak će igrati i do kraja jula ako treba...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        h2h veliku i malu i malu klasik...3 ukupno, ali bilo bi dosta i samo 5 l...
                        Znam da si u maloj H2H u zadnjem kolu imao super finis i sa treceg izbio na prvo mesto, ja sam sa druge strane odigrao nereseno sa 79 poena(cini mi se) i ostao bez pobede.

                        Sto se tice klasik lige nju je Tom osvojio i to poprilicno ubedljivo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ovo je vec ozbiljan nagradni fond

                          Evo nesto na brzinu bice promena mnogo

                          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Runjavi će da izdominira ove sezone,Zahu sam skroz zaboravio doneće i on brdo poena.Moram malo pročešljati ove vezne igrače iz slabijih timova kad budem imao vremena i živaca
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Everton sto ima raspored u prvih 5-6 kola auuu
                              Posle toga treba uzeti nekog od njih. Mene zanima hoce li Wengerici statovati Lakazet ili Ziru, i hoce li Bernardo Silva biti starter, ili da uzmem Silvu/Sterlinga?
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Runjavi će da izdominira ove sezone,Zahu sam skroz zaboravio doneće i on brdo poena.Moram malo pročešljati ove vezne igrače iz slabijih timova kad budem imao vremena i živaca
                                Gangaricu, ako ces vec da mi kopiras izbor igraca, kreni od Lakagola

                                Comment

                                Working...
                                X