Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 41 bod, izvukao me Wilson i Steling, ostali nisu vredni da ih spomenem.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Willson gol i asistrncija ja na klupi samo vardy i aguero u napadu i nadao sam se na sakiri ili albrajton :/
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • 55 од тога скоро 90% бодова Сити донео.
        На целом свету само Црвена звезда оооо..

        Comment


        • Kolo je takvo da neću čak ni da gledam koliko bodova imam. Samo ću da iskuliram i da sačekam do petka da promenim igrače i namestim taktiku.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Kolo je takvo da neću čak ni da gledam koliko bodova imam. Samo ću da iskuliram i da sačekam do petka da promenim igrače i namestim taktiku.
            Onaj osecaj kad rivalu u h2h preporucis Wilsona koji donese 12 poena i pobedu
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Speroni
              0

              Bardsley
              2

              Martina
              2

              Mee
              2

              Chamberlain
              1

              Sterling
              10

              Mkhitaryan
              1

              Salah
              8

              Agüero
              12

              Firmino
              8

              Kane
              2


              48... nije lose, a moglo je bolje. Mihtarijal out, Wallkot in.

              Comment


              • Originally posted by PRINCIP View Post
                Prva dvojica ti nisu konstatni sa bodovima, Ricarlison je pao u formi i ima novog trenera. Frejzer iz Bornmuta bi mogao biti zanimljiva opcija ili mozda Lolkot.
                Kakva majstorska procena povratka velikog Lolkota na fudbalsku mapu sveta

                Dosta zanimljivih igraca za fantazi se pojavilo usled ovog prelaznog roka. Auba je po dosta pristupacnoj ceni od 10.5. Dobar izbor bi mogli biti i Slimani, Staridz i Kenedi koji je imao opasan start za Njuku koliko vidim po sazecima sa te tekme. Steta sto Mitar nije presao u neki PL klub .

                Comment


                • Auba bi bio ekstra mada nije ni jeftin,al samo ako Wenger planira da mu igra od starta,al onda mora i Laka,njih dvoje nisu dovedeni za klupu,a opet sa Ozilom i tankom sredinom na DM suvise ofanzivno plus Miki,Ziru je isto odlicna opcija,malo kosta ako igra startera ,al ne verujem da ce biti u prvih 11 pre Morate iako bi ga ja stavio,a 2 spica kod Contea u CFC tesko

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Auba bi bio ekstra mada nije ni jeftin,al samo ako Wenger planira da mu igra od starta,al onda mora i Laka,njih dvoje nisu dovedeni za klupu,a opet sa Ozilom i tankom sredinom na DM suvise ofanzivno plus Miki,Ziru je isto odlicna opcija,malo kosta ako igra startera ,al ne verujem da ce biti u prvih 11 pre Morate iako bi ga ja stavio,a 2 spica kod Contea u CFC tesko
                    Kako god da okrenes, Arsenal ce biti previse ofanzivan i onda takvi nalete na neki Svonsi . Ja sam misljenja da ce Auba zbog visine dobiti prednost u odnosu na Laku da igra spica. A Laka bi bio krilo. Ali videcemo...

                    Comment


                    • Originally posted by PRINCIP View Post
                      Kako god da okrenes, Arsenal ce biti previse ofanzivan i onda takvi nalete na neki Svonsi . Ja sam misljenja da ce Auba zbog visine dobiti prednost u odnosu na Laku da igra spica. A Laka bi bio krilo. Ali videcemo...
                      I ja mislim da ce igrati obojica,e sad ko na kom mestu videcemo,al da ce da seva kad igra Arsenal i napred al i pozadi hoce,ja licno posto ovo igram pomalo srcem ,pa kao sto nikad necu ubaciti nekog recimo(Pogbu) ,tako nikad necu izbaciti Aleksisa sad kad je presao,pa makar nista ne uradio,a i jos par igraca tako da ne mogu nikako Aubu da uzmem,jer jbg nemamo svi ko ti kesa,a jos ga stekas

                      Prodaj Pogbu, Belarina,i Ajua udji u minus osam napravi top sastav i razvali
                      Last edited by 61563; 01-02-18, 12:26.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        I ja mislim da ce igrati obojica,e sad ko na kom mestu videcemo,al da ce da seva kad igra Arsenal i napred al i pozadi hoce,ja licno posto ovo igram pomalo srcem ,pa kao sto nikad nekog necu ubaciti ,tako nikad necu izbaciti Aleksisa sad kad je presao,pa makar nista ne uradio,a i jos par igraca tako da ne mogu nikako Aubu da uzmem,jer jbg nemamo svi ko ti kesa,a jos ga stekas

                        Prodaj Pogbu, Belarina,i Ajua udji u minus osam napravi top sastav i razvali
                        Pa mozes i ti Aubu umesto Aguera kada se oporavi Sitiju Zezus. Za naredno kolo sam uzeo Lolkota umesto Arnauta i to bi bilo to. Za kolo nakon narednog mi Belerin sigurno leti iz tima, samo ne znam koga umesto njega. Mnogo me nerviraju Poketinove rotacije bekova. Ovaj Tripije bi bio idealan da Orijea nije dovodio. Aubu mozda budem dovodio u narednim kolima, ali tada bih izbacio Mikija, a ne Pogbu. Jbg. mora neko da mi ostane iz Junajteda . Mozda zamenim i Otamendija sa Laporteom ako bude standardan u timu.

                        Comment


                        • Originally posted by PRINCIP View Post
                          Pa mozes i ti Aubu umesto Aguera kada se oporavi Sitiju Zezus. Za naredno kolo sam uzeo Lolkota umesto Arnauta i to bi bilo to. Za kolo nakon narednog mi Belerin sigurno leti iz tima, samo ne znam koga umesto njega. Mnogo me nerviraju Poketinove rotacije bekova. Ovaj Tripije bi bio idealan da Orijea nije dovodio. Aubu mozda budem dovodio u narednim kolima, ali tada bih izbacio Mikija, a ne Pogbu. Jbg. mora neko da mi ostane iz Junajteda . Mozda zamenim i Otamendija sa Laporteom ako bude standardan u timu.
                          Da al dok nema Zesusa ja ne diram Aguera a za 2 jaka spica nemam kes a ti imas al stekas,izbaci Pogbu ubaci Martiala,ovo oko Lolkota ti je ok ,a jbg sto si zapeo samo bekove iz Spursa uzmi stopera eno Vertongen ne izlazi,a kad se vrati Tobi a trebao bi ako ne vec sad onda za sledecu mozes i njega,i dobro mozes da iskombinujes nesto oko Mikija i ubacis Aubu to je isto ok.

                          Laport,ako ga ovaj ne rotira bio bio dobar izbor,al ko zna sta ce Pep da radi kad krene LS ,jedino ne dira Otamendija,mada licno mislim da ce se ustaliti Laport,stoper po ukusu Pepsija,al videcemo
                          Last edited by 61563; 01-02-18, 12:42.

                          Comment


                          • Pa pre ce mi bek doneti asistenciju, nego li Vertongen . Tobiju je pala cene, mada ne znam da li ce da igra jer nije produzio ugovor. I ja cenim da ce Laport biti standardan, ali moracu da se konsultujem i sa Sanduom . Marsikal nije zacementiram kod Murinja, zato ga i ne uzimam. Ne ceni ga nesto posebno Mou. Prvo mu uzeo broj, sad ga odmah gurnuo desno zbog Sanceza. Za sada ce mi sigurno Pogba ostati.

                            Comment


                            • Zasto nije igrao brat Mahrez? Nisam u toku, da li je neki transfer u pitanju?

                              Comment


                              • Zato što je hteo da izboksuje na silu prelazak u City, a Lester ga je sad i suspendovao jer se posle 31-og uveče ne pojavljauje u klubu.

                                Comment

                                Working...
                                X