Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ederson

    Alonso
    Cameron
    Jones
    Salah
    Son
    Lingard
    Arnautovic
    Wilson
    Kane
    Agüero

    Evo ekipe koju ima ortak u našoj ligi, inače na satre. Mada mu ekipa ne izgleda kao nešto, rezevre su š.

    Comment


    • Originally posted by NSG View Post
      Ederson Eliot
      Van Dajk Kristijansen Jones Cilvel Bardsli
      Salah Sterling Saciri Cembrlejn Vilijan
      Kejn Aguero Quaner
      Vilijan ako bude pod znakom pitanja onda bih Vilsera ili nekog iz manje ekipe. U baanci imam 0.7
      Ja bi izrotirao sa 0.7 Kristjansena I Edersona za Otamendija. Čovek ima šut u okvir gola po utakmici, dok Kristjansen nije standarda.

      Šaćiri I Vilijan su ni ovamo, ni onamo. Pre bi uzeo 1 dobrog igrača nego 2 za koja ne znam šta će uraditi.

      Kapiram što hoćeš igrače Čelzija - dolazi im lakši raspored.
      Bolje onda Aspilikueta ili ako hoćeš da se odrekneš VanDajka i "iscediš" njega i ovu dvojcu da bi doveo Azara. A Tiba mislim da možeš isto.

      Comment


      • Originally posted by MarkoNFL View Post
        Ja bi izrotirao sa 0.7 Kristjansena I Edersona za Otamendija. Čovek ima šut u okvir gola po utakmici, dok Kristjansen nije standarda.

        Šaćiri I Vilijan su ni ovamo, ni onamo. Pre bi uzeo 1 dobrog igrača nego 2 za koja ne znam šta će uraditi.

        Kapiram što hoćeš igrače Čelzija - dolazi im lakši raspored.
        Bolje onda Aspilikueta ili ako hoćeš da se odrekneš VanDajka i "iscediš" njega i ovu dvojcu da bi doveo Azara. A Tiba mislim da možeš isto.
        Ubacio bih pre Alonsa nego Otamendija, ovi i manje primaju golove i Alonsa ima svuda. Koga ubaciti a da nije Azar jer nemam neki osecaj da ce napraviti nesto u narednim kolima? Hvala na savetima, konstruktivni su
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Može Alonso, igra bukvalno u veznom redu I izvodi slobodnjake.

          Umesto Azara, možda Eriksen.

          Comment


          • Mala pomoć, treba da zamenim Sanea i Arnautovića, pa šta milsite koje mi je najbolje rešenje? Imate li neki predlog? Ja sam mislio nekog od ova četri igrača, Sterling, David Silva, Mikhitaryan, Ramsey.

            Comment


            • Razmislite i o ovome. Deluje da će duplo kolo biti prilično bogato ove sezone.

              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Razmislite i o ovome. Deluje da će duplo kolo biti prilično bogato ove sezone.

                https://pbs.twimg.com/media/DUo7HSEWAAAPfMv.jpg:large

                Kad smo vec kod ovakvih informacija
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  https://pbs.twimg.com/media/DUo7HSEWAAAPfMv.jpg:large

                  Kad smo vec kod ovakvih informacija
                  Super!

                  Nisam ispratio temu ovih par dana, hteo sam malo da odmorim od fantazija kad već nije bilo utakmica za vikend.

                  Koliko videh, Sane bi mogao da propusti mesec dana zbog povrede. Možda prilika za B. Silvu da uskoči. Dao je juče lep gol, ali mu poništiše dušmani.

                  I da, treba sačekati da Auba stigne u Arsenal. Zanima me koja će mu cena biti.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Hajte ljudi dajte predloge umesto Arnauta koga da ubacim?
                    Verovatno cu i Runjavog da izbacim i ubacim Vardy-ja, pametno ili ne? Ili ubaciti Mareza i Ayew-a iz Svonsija?
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ja bi razmislio o B. Silvi. Ako on bude zamena za Sane-a, a deluje da hoće, može biti dobar transfer. Košta 7.4..

                      I ja se razmišljam da ga dovedem...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Meni Saciri deluje kao dobra opcija, i sutira i izvodi prekide, i sada ima nekog samopouzdanja, slicno Arnautu posle dolaska Mojesa Uh, razmisljam sad o Silvi, ali opet me brine da ne izmisli nesto sa D Silvom, Gindoganom i KDBom oa izvisim za glupost
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Ja sam skroz zaboraio na Mihtarijana kome je sada pala cena.

                          Comment


                          • Imam 7.2 na raspolaganju, jedino da odem u -4.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Staridz u WBA (verovatno ce igrati skoro svaku, moze biti dobra opcija) Laport u Sitiju (mozda Gvardiola vrati sa 3 nazad, i Kompanije zdrav, pa se ne zaletati sa Silvom), Palmieri sutra na pregledima u Celsiju( mozda rastereti Alonsa u narednom periodu?), Arsen rekao da Miki moze da igra na svim pozicijama sredine terena, verovatno ce gurnuti odmah. Morata ce trenirati ali kaze Konte da su male sanse da bude u prvih 11, Kurtou i Vilijana nije pominjao. Lalane nema jos 10ak dana, Pardju potvrdio probleme sa povredom Evansa. Hiton i Kolman su spremni za ovu nedelju, Poupu i Keniju se drma mesto.

                              Dopuna:Eriksen, Tobi, Rouz, Ljoris i Lamela danas trenirali sa prvim timom.
                              Izgleda da ce Uloa vec u sredu biti u timu Brajtona.
                              Kariljo nije 100% spreman.
                              Kazu da je Dortmund prihvatio ponudu za Obamejanga.
                              Last edited by engleski_dopisnik; 29-01-18, 18:49.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Mihtarijan - mislim da za 7.6 to je bagatela.

                                Staridž je 7.9...

                                Comment

                                Working...
                                X