Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by In the middle of nowhere View Post
    Da li da dovedem Arnautovića ili Lancinija? [emoji16]
    Teško pitanje mogu ti reći. Nije neka razlika u ceni.

    Ali kad pogledaš, Arnaut je veznjak(na fantaziju) koji igra špica. To ti je npr. kao da dobijaš četvrtog(ili trećeg) špica. Ako npr igraš 3-4-3, računaj kao da imaš 3-3-4.

    Možda bi trebalo razmisliti da se ubace obojica sa ovim dobrim rasporedom koji imaju...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ubacio bih ja obojicu, ali već moram da izvršim dva transfera, a treći i - 8 mi se čini mnogo. [emoji3]

      Comment


      • Originally posted by In the middle of nowhere View Post
        Ubacio bih ja obojicu, ali već moram da izvršim dva transfera, a treći i - 8 mi se čini mnogo. [emoji3]
        Sve zavisi koliko si spreman da rizikuješ.

        Ako veruješ u obojicu, dovoljno je da postigne jedan od njih dvojice gol, i ceo taj minus si faktički nadomestio.

        Ali slažem se da ti je to mnogo i da ne bi trebalo da rizikuješ. Izaberi jednog i biće dovoljno.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Koga za capitena: Kejna, Arnauta ili Mahreza?

          Comment


          • Ako tražiš nešto drugačije i želiš malo da rizikuješ, onda Arnaut ili Marez.

            To može da ima dva scenarija:

            1. Da smanjiš zaostatak za ostalim ekipama(ili da povećaš vođstvo ako si prvi) jer će malo ljudi to uraditi.
            2. Da se ispališ ako Kejn ili Salah budu imali dobru sedmicu, a tvoj rizik se ne isplati.

            Sa druge strane, Kejn ili Salah je sigurna opcija. Znaš da će ceo fantazi imati njih dvojicu za kapitena.

            Sve zavisi šta tražiš.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Trsažim proboj na prvo mesto ali problem je protivnik koji ima u timu i Kejna i Salaha.

              Imam jos i Sona, Sterlinga i Lanzinija al treba sad ubosti pravog.

              Comment


              • Nekako mi Kejn izgleda kao najlogicniji izbor.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Bitlđus View Post
                  Trsažim proboj na prvo mesto ali problem je protivnik koji ima u timu i Kejna i Salaha.

                  Imam jos i Sona, Sterlinga i Lanzinija al treba sad ubosti pravog.
                  Ni ti nemaš Salaha u timu? Respect! Znači da nisam jedini.

                  Jbga, onda rizikuješ svakako. Protivnik će staviti jednog od njih dvojice za kapitena verovatno. Jesi li spreman za rizik? Ima još dosta da se igra, nije da mora sad pa sad.

                  A slažem se sa Srkijem. Kejn je najlogičniji izbor sad. I meni će verovatno biti.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Igra li Kurtoa? Pozuteo mi nesto na fantaziju

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Ni ti nemaš Salaha u timu? Respect! Znači da nisam jedini.
                      Salaha sam imao u timu do 6,7 kola kada sam umesto njega ubacio oporavljenog Azara i od tada ga nisam vraćao. I ne pomišljam. Zato guram sa ostalima dobro.

                      Kejn cap definitivno.

                      Comment


                      • Originally posted by PRINCIP View Post
                        Igra li Kurtoa? Pozuteo mi nesto na fantaziju
                        Izgleda povređen, kažu da bi mogao da preskoči danas.

                        @Bitlđus

                        To je to...

                        p.s. Moraće zbog Kurtoe u minus da se ide...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Jel zna neko Hugo Loris dal će braniti protiv Sotona?

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Izgleda povređen, kažu da bi mogao da preskoči danas.

                            @Bitlđus

                            To je to...

                            p.s. Moraće zbog Kurtoe u minus da se ide...
                            Sada je narandzast Kurtoa, nema nista od njega. A steta, bila bi to sigurna 6 boda, a ovako cu morati da se uzdam u celicnu Pepovu odbranu

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Jel zna neko Hugo Loris dal će braniti protiv Sotona?

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Prehlada je u pitanju i mislim da ce igrati. Mora Totenhem da igra u punom sastavu, nema prostora za rotacije. A i na golmana najmanje uticu te prehlade, najmanje trce na terenu. Mada je ovaj Gacaniga bio dobar protiv Kristal Palasa pre koji mesec. Imam Ljorisa i nadam se da ce braniti
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Originally posted by NSG View Post
                                https://pbs.twimg.com/media/DTR-v4aX4AAdJ4r.jpg

                                Naleteo na ovu sliku i juce ubacio Firmina a forsirao sam Moratu od pocetka decembra Kejn pod obavezno, Salah i Sterling, ostale kombinovati. Uvek sam vise za vezne Totenhema, jer ne rotira Poketino i uvek daju 2-4 gola nego za Azara. Od njega ocekujem da sad naporavi nesto, kad ga svi fantazi igraci zaborave a oni sto ga imaju dignu ruke od njega.
                                Znao sam i opet ga nisam ubacio u tim
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X