Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Reise View Post
    Kvaner asistencija.
    Ostao mi na klupi, a uzeće čak i neki bonus...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Zola u delirijumu, opet Kutinjo i Firmino.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Zola u delirijumu, opet Kutinjo i Firmino.
        Žešči delirijum.

        Aj što imam njih dvojicu, nego mi i mali Arnold u prvih 11. Od 5 datih golova, moji dali 4.

        Trio iz Liverpula - Firmino(13), Coutinho(13) i Arnold(14) ravno 40 bodova.

        Da je ušao i Quaner, bila bi stotka ovo kolo.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Zivim za dan da izbacim ovog balvana Lukaku-a, a to ce biti odmah po novoj godini i ubacim Kejnaru koji ce naprasno tada pasti u formi cim ga budem ubacio.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Tačno ćeš da navučeš neki baksuz na Kejna.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Garantujem da nece dati gol u 3-4 utakmice cim ga budem ubacio, ili ce se povrediti.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • 81 poen ovo kolo, ostali jos Lacazette i Sane.

                Ake iznenadio i doneo 9 bodova, Kejn kapitenski, Richarilson dobio neku asistenciju, Salah i Firmino maximalno ispostovali takodje.

                Bice ovo najbolje kolo ove sezone.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Kome god je ostao neiskorišćen WC, poslednji rok da ga iskoristi je 30 decembar, tj. pred ovo novo kolo.

                  Ja ću vala da ga iskoristim da maknem Kejna i Eriksena iz tima. Samo treba da se nađu dobre zamene.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Izbacises Kejna? Zasto?

                    Comment


                    • Pa u sledećem kolu ne igraju Spursi, već će imati za dva kola duplu tekmu.

                      Izbacim ih kad već imam WC i ne gubim nikakve dodatne bodove, pa ću da ih vratim odmah čim se završi kolo.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Sta je WC?

                        Comment


                        • Wild Card. Neograničen broj transfera u jednom kolu. Imaš ih 2 po sezoni. Prvi ističe 30og.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Wild Card. Neograničen broj transfera u jednom kolu. Imaš ih 2 po sezoni. Prvi ističe 30og.
                            Aha, iskoristio sam to. A proslo kolo sam iskoristio Free Hit, takodje sam zamenio nekoliko igraca uz 0 oduzetih bodova. U cemu je razlika?

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Aha, iskoristio sam to. A proslo kolo sam iskoristio Free Hit, takodje sam zamenio nekoliko igraca uz 0 oduzetih bodova. U cemu je razlika?
                              U Free Hitu možeš da zameniš koliko hoćeš igrača, ali samo za to kolo. Već u narednom ti se svi igrači pre Free Hita vraćaju u tim.

                              Trebao si sačuvati Free Hit za neko duplo kolo kad bude. Pošto obično budu dva dupla po sezoni, Triple Cap i Free Hit bi odlično legli za ta 2 kola.
                              Last edited by z0La; 27-12-17, 16:21.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                U Fee Hitu možeš da zameniš koliko hoćeš igrača, ali samo za to kolo. Već u narednom ti se svi igrači pre Free Hita vraćaju u tim.
                                Tnx

                                Comment

                                Working...
                                X