Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako mi je falilo jedno ovako kolo. Biće oko 90 na kraju.

    Duo Firmino i Coutinho donosi 2 kola za redom 20+ bodova.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Trpim Lukaku-a jos 2 kola i onda leti iz ekipe, panjina klasicna. Taman me ukenja Aguero kao kapiten ponadam se da se priblizim vrhu i onda Kejn da 3 gola...
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Da li neko zna koje je kolo duplo? Zbog tripl capitena? 21 kolo ili 22 kolo? Hvala unapred

        Comment


        • Originally posted by igormag View Post
          Da li neko zna koje je kolo duplo? Zbog tripl capitena? 21 kolo ili 22 kolo? Hvala unapred
          Duplo kolo se racuna kada na red dodje utakmica koja je odlozena, najcesce zbog kup meceva. Bude ubacena u sred nedelje, sredu recimo, pa opet igraju za vikend.
          Znaci, biras igraca iz tima kojem je odlozena utakmica. To se obicno desava u zavrsnoj fazi kupova, negde u martu ili aprilu.

          Edit: Evo sad vidim da Totenhem ima odlozen mec za 04.01. iz 21. kola.
          Mozes iskoristiti tripl kapitena Kejna u 22. kolu i spojices ovaj odlozen mec, ali neces dobiti bodove od njega u redovnom 21. kolu jer nece igrati mec.
          Last edited by limun; 24-12-17, 13:34.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Duplo kolo se racuna kada na red dodje utakmica koja je odlozena, najcesce zbog kup meceva. Bude ubacena u sred nedelje, sredu recimo, pa opet igraju za vikend.
            Znaci, biras igraca iz tima kojem je odlozena utakmica. To se obicno desava u zavrsnoj fazi kupova, negde u martu ili aprilu.
            Hvala na odgovoru....posto vidim da totenhem igra 2 januara i 4 januara da li tada racuna dva puta tripl capitena Screenshot_20171224-143252.jpg

            Comment


            • Originally posted by igormag View Post
              Hvala na odgovoru....posto vidim da totenhem igra 2 januara i 4 januara da li tada racuna dva puta tripl capitena [ATTACH=CONFIG]15602[/ATTACH]
              Da da, stavis ga u GW22 i uracuna obe utakmice.

              Comment


              • Pitanje je hoce li ti igrati obe utakmice jer su tako brzo jedna iza druge.

                Comment


                • 6 vezanih pobeda u fantasy draftu, nisam mogao vise da se zaebavam sa bratom Zolom na zacelju. Brutalna forma, igram kao Siti trenutno, i da bih obrnuo ceo krug moram sada da dobijem lidera Limara. A sto se obicnog fantasy tice Mane mi bleji sa kapitenskom par kola, ocaj zivi.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Brate, vezao sam 2 pobede, nisam više na začelju...što širiš dezinformacije.

                    Dobijem papija u pretprošlom, a tabadzije u prošlom, i olakšam ti da im se približiš gore na vrhu, a ti tako...


                    U običnom fantaziju jurim Mandu na prvom mestu. Beži mi 6 bodova.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ajmo Kejnarooo, još jedan za het-trik...



                      Last edited by z0La; 26-12-17, 13:21.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Kejn kapiten!
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Meni Kejn i Son u timu, ali Lukaku kapiten.

                          Kakav danak neiskustvu, a još pričam sebi da Kejn mora da obori rekord Širera po golovima u jednoj godini i ja opet ovoga stavljam...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ceo napad pokidao, a jedino moj Eriksen jedna asistencija za celu utakmicu. Čak mučenik nije ni šutnuo na gol...

                            Ali ajde da ne kukam, vratio mi Kejn.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • De Hea opet bez CS-a, Surman ni na klupi, ocajno kolo u najavi...Fali mi samo da ne igraju Kut i Salah.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Kvaner asistencija.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X