Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Jel se vraca Morata?
    Prica se da bi i sutra protiv Rome mogao da zaigra al vise u nista ne verujem sacekaj petak bolje

    Koliko @reisea hoce prosto mi drago sto je metnuo Azara ,posto ga ja cekam evo vec 4.5 kolo nije mi makao sa 2 boda
    Last edited by 61563; 17-10-17, 13:17.

    Comment


    • Ja ništa ne ubacujem pre petka. Moram sačekam da prođe ovaj LŠ, da vidimo ima li ranjenih.

      Što se tiče Morate, LŠ će najbolje pokazati.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Igraće Morata protiv Rome sigurno. Sad oće li biti starter, to ne znam.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Prica se da bi i sutra protiv Rome mogao da zaigra al vise u nista ne verujem sacekaj petak bolje

          Koliko @reisea hoce prosto mi drago sto je metnuo Azara ,posto ga ja cekam evo vec 4.5 kolo nije mi makao sa 2 boda
          Neka ponovo ovo protiv Rome što je uradio i možemo biti zadovoljni.

          Ovome Filu Džonsu će do kraja sezone da stoji 75% chance of playing.
          sigpic

          Comment


          • Koga za kapitena ljudi? Lukaku, Jesus ili Azar?
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Abraham
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Koga za kapitena ljudi? Lukaku, Jesus ili Azar?
                Hadersfild je u upao u kanal, svi ih pune, Lukaku mi je najočigledniji izbor. Meni je Azar kapiten, mislim da mora da napravi nešto. Žezus bi bio dobar izbor, ali ako Aguero startuje, mogao bi da te ukopa.
                sigpic

                Comment


                • Dank CS, kakvo otvaranje kola.

                  Izbrisao mi je ovih -4 od transfera.
                  sigpic

                  Comment


                  • Otisao sam u -8 ne mogu vise Alija da cekam da proradi, ubacih Moratu opet i Zahu pa da vidimo. Jesus kapiten naravno

                    Comment


                    • Svi imate jesus kapiten ajde pep ostavi ga malo da odmori
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Ja malopre sreća videh da ima večeras tekma...te uđoh na brzaka da promenim nešto.

                        Prodao sam Dejvisa. Doneo je lepe bodove, a i pare, tako da dosta od njega. Ne mogu da sanjam kad će igrati, a kad neće. Pogotovo zato što se Rose vratio.

                        Ubacio Hazarda i Zahu. Ajmo Edene mačkoooo!

                        Kejn kapiten i dalje....nema odustajanja!
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Sad tek provalih da imam 8 igrača koji igraju jednih protiv drugih...

                          Eriksen i Kejn protiv Coutinha i Firmina, Riči protiv Zahe i Olsson protiv Simpsona. Tako da bi bilo super da na prve 2 tekme bude mnogo golova, a da se Svonsi i Lester završi 0-0.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by stewanoskipp View Post
                            Svi imate jesus kapiten ajde pep ostavi ga malo da odmori
                            Pa i da udje sa klupe a city nastavi u ovom ritmu bice golova i za njega i sterlinga [emoji3] u proslom kolu njih dvojica mi doneli 41 bod.

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Sad tek provalih da imam 8 igrača koji igraju jednih protiv drugih...

                              Eriksen i Kejn protiv Coutinha i Firmina, Riči protiv Zahe i Olsson protiv Simpsona. Tako da bi bilo super da na prve 2 tekme bude mnogo golova, a da se Svonsi i Lester završi 0-0.
                              Jesi li spreman za veliki derbi u draft ligi? Ja sa dna ici moram, pa ti vidi sta ces.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Vidi ja protiv markana,u h2h ,evo dao sam ti 8 fore

                                Comment

                                Working...
                                X