Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesi li realan ili šta?

    Ne računa se da igraš 2 tekme u 7 dana? Plus što moraš da putuješ tamo ovamo nonstop. Nemoj zezati.

    Mogao si jedino da pročitaš da je upitan možda sat vremena pre početka, jer nigde ranije nije bilo informacija. Što se tiče fantazija, i oni su tek pre sat vremena stavili to.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Igrao je i Mane, onda se njemu ne broji povreda.
      sigpic

      Comment


      • @Zola igraju i drugi i sta sad svi igraci treba da odmaraju? A za Dejvisa sam jutros procitao ali nadao sam se da nije tacno mada ionako nisam mogao da ga menjam jer sam usao i minus zbog Manea inace bih ubacio Stonsa jer je Dejvisu dobra cena a ja ga imam pocetka i imam solidnu zaradu jer se svi popalili na njega a u naredne 4 utakmice 3 su teske...
        Last edited by mikisavic89; 14-10-17, 14:49.

        Comment


        • Osmi minut, a Kejn ga još nije dao. Zabrinjavajuće.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by mikisavic89 View Post
            @Zola igraju i drugi i sta sad svi igraci treba da odmaraju? A za Dejvisa sam jutros procitao ali nadao sam se da nije tacno mada ionako nisam mogao da ga menjam jer sam usao i minus zbog Manea inace bih ubacio Stonsa jer je Dejvisu dobra cena a ja ga imam pocetka i imam solidnu zaradu jer se svi popalili na njega a u naredne 4 utakmice 3 su teske...
            Ne treba svi da odmaraju, nije u tome poenta. Napisao sam malopre da je Poketino to već jednom uradio. Odmorio Dejvisa kad je bila lakša utakmica, jer su čekali teškog protivnika u LŠ. A i generalno Poketino često rotira bekove.

            Ja jutos baš gledao, nigde nisam video informaciju. Ali dobro, ako ti si negde video, onda ok.

            Imam i ja Dejvisa od početka. To mi je možda i najbolja odluka što se tiče defanzivaca od početka sezone.

            Odigrao sam na kladzi dva tiketa. Na jednom Hazard daje 1+, a na drugom Hazard daje 2+. Ako ga već nisam ispoštovao na fantaziju, daj bar na kladzi.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Nadao sam se da ce da igra jos ovu jer im trebaju bodovi, inace ja ga izbacujem za naredne bar 4 tekme a mozda i na dalje jer slabo igraju na domacem. Doneo je dosta golovima i asistencijama a to se ne moze ocekivati za stalno od odbrambenih.
              I da secam se kad ga je odmorio ali tad su vezali tekme u ligi i LS a za repke svi igraju tako da se ne odmaraju igraci zbog toga.
              Last edited by mikisavic89; 14-10-17, 15:23.

              Comment


              • Jel se golmanima racuna asistencija?

                Comment


                • Originally posted by krele90 View Post
                  Jel se golmanima racuna asistencija?
                  Normalno.

                  Jebo me KDB, čoek kod oba gola imao pas prije asistencije...
                  sigpic

                  Comment


                  • Sterling gol, Jesus kapiten, samo nekad trpa Siti
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Računa naravno. Ko je u pitanju?

                      Vidi kako je fantazi predvidljiv jbte. Ubaciš 2 najočiglednija transfera za ovaj vikend i to je to. Jesus i Sterling....
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Tom Kerol asistencija, tačno će ovo kolo da pocijepaju oni od kojih najmanje očekuješ. Biće nekih 30 poena average.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jesus kapiten za sad dobar moze postici jos jedan barem, silva isto solidan, abraham postigao gol napokon sada jos spurs da sacuvaju mrezu i bilo bi inzvarendno .. dok de gea odradio posao kao i uvjek
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Al će ovo kolo da bude potop, bar meni... Osim ako ne poludi Kejn u drugom poluvremenu.

                            Izbor na Siti je bio tako lak, a ja se nešto glupiram. Nek mi se obije o glavu...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Abraham son asistirao za eriksen ... ajde silva namesti jedan gol za jesus
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Eriksen. Razmišljao sam se da ga maknem, al mu vidim formu za reprezentaciju i u Totenhemu, pa se predomislih nešto. Oće ga gol.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X