Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U velikoj izgubio od Indiansa za koji poen, a u maloj dobio brata Fixnog

    Comment


    • Originally posted by Ser Deni ® View Post
      U velikoj izgubio od Indiansa za koji poen, a u maloj dobio brata Fixnog
      Cestitke mene ukanalise moji Morata i Azar,a i vera da ce Everton uspeti bar nekad da sacuva mrezu...ni sam ne znam kako sam dobio Kreleta u velikoj

      Jos udjoh u -8 ovo kolo al morao sam da sklonim Firmina i uzmem Lukakua

      Sad sugava pauza i cekanje ko ce prvi da se povredi

      Comment


      • Ima li kakvih vesti za Moratu, kolika ga pauza ceka?
        sigpic

        Comment




        • E ovaj Ward na klupi mi upropasti ovo dobro kolo. Kad ga vidim sa 12 bodova da čami dole, smrači mi se...

          Na kraju 78 bodova. Dobro kolo. Lepo je krenulo, imalo je potencijal za 100+... Još da mi je ovih 12 sa klupe...jaooo, ali ajde da ne budem halapljiv.

          Pobede u obe h2h. U maloj 7-0-0, a u velikoj 2-0-5. U classicu se lepo približava vrhu,tako da sve u svemu super.

          Sad se čeka ko će da se povredi.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post


            E ovaj Ward na klupi mi upropasti ovo dobro kolo. Kad ga vidim sa 12 bodova da čami dole, smrači mi se...

            Na kraju 78 bodova. Dobro kolo. Lepo je krenulo, imalo je potencijal za 100+... Još da mi je ovih 12 sa klupe...jaooo, ali ajde da ne budem halapljiv.

            Pobede u obe h2h. U maloj 7-0-0, a u velikoj 2-0-5. U classicu se lepo približava vrhu,tako da sve u svemu super.

            Sad se čeka ko će da se povredi.


            Mene ubise povrede, posebno na draftu gde ne mozes da menjas kako hoces. Izgubio sam ovo kolo za jedan bod, karma is bitch

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Kako stoje Princarine prevare na tabeli
              Stoje ispred tvojih Pipitara

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                Ima li kakvih vesti za Moratu, kolika ga pauza ceka?
                Conte je rekao da ima problem sa misicem ,al da mislim da povreda nije ozbiljne prirode

                Tako da verujem da ce biti spreman za Palas ima sad 2 nedelje da se odmori

                Comment


                • 60 бодова, ја презадовољан, с обзиром да сам капитена омашио.

                  У класичној лиги сам 12ти у Х2Х испод 30ог места, треба то знати.
                  На целом свету само Црвена звезда оооо..

                  Comment


                  • Brine me da se ovo posrnuce Fiksija u fantaziju ne odrazi i na tipovanje rezultata u h2h ligi . Crni Fiks, pa tebe je i Aki pretekao

                    Comment


                    • Originally posted by Princoni View Post
                      Brine me da se ovo posrnuce Fiksija u fantaziju ne odrazi i na tipovanje rezultata u h2h ligi . Crni Fiks, pa tebe je i Aki pretekao
                      Polako tek 7 kolo,vidis kako se obrne za jedno kolo 40 poena... ne brini se nece biti problem u H2H

                      Vidis kako Udineze donese pobedu

                      Najbitnija tabela je ona na kraju...a u ovom H2H,mora se uci medju 8 u prvih 17 kola za pocetak,a posle lagano

                      A,ako se bas bas brines gledacu koliko vec za 2-3 kola vas prestignem obojicu
                      Last edited by 61563; 01-10-17, 23:05.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Polako tek 7 kolo,vidis kako se obrne za jedno kolo 40 poena... ne brini se nece biti problem u H2H

                        Vidis kako Udineze donese pobedu

                        Najbitnija tabela je ona na kraju...a u ovom H2H,mora se uci medju 8 u prvih 17 kola za pocetak,a posle lagano

                        A,ako se bas bas brines gledacu koliko vec za 2-3 kola vas prestignem obojicu
                        Pa mene ces tesko prestici osim ako ne stavis triple na Azara u sledecem kolu

                        72 boda u ovom kolu i obe pobede u h2h ligama . Medjutim, nikako nisam zadovoljan napadacima na trzistu, pre svega po pitanju tog treceg napadaca, tako da sam se odlucio na promenu formacije iz 343 u 442. Zbog toga me ocekuju 6 transfera u naredna cetiri kola, ali sam siguran da ce se to isplatiti posmatrano sa dugorocnog aspekta

                        Comment


                        • Necu staviti triple do duplih kola,e sad to je tamo negde pri kraju tako da ako bude protiv tebe nije namerno da znas
                          A videcemo sta ce biti za 2-3 kola...

                          Inace kad vec spominjes te H2H pobede baci pogled na vrh kad je velika u pitanju

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Necu staviti triple do duplih kola,e sad to je tamo negde pri kraju tako da ako bude protiv tebe nije namerno da znas
                            A videcemo sta ce biti za 2-3 kola...

                            Inace kad vec spominjes te H2H pobede baci pogled na vrh kad je velika u pitanju
                            Neces ti izdrzati do duplih kola, bolje sada iskoristi dok si jos u top 20 .

                            Vise mi se svidja ova mala h2h tabela

                            Comment


                            • Average squad values (live teams)

                              Overall - £100.3m
                              Top 1000 - £101.2m
                              Kako vi stojite sa vrednošću tima?
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • 101. Makao sam Moratu i imam 5.2 slobodnih, ne znam što mi bi da požurim. Ići će to na Žezusa ako se ne desi neka nepredviđena povreda. A od onog tamo kola vjerovatno sa Azarom idem. Dobro je što se Kejnu povećava cijena, taman što prije da postane nepristupačan.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X