Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ja mislim da bi trebalo izabrati Gayle-a iz Njukasla, ne znam koliko kosta, ne planiram skoro da pravim tim, da vidim kakvi ce transferi dalje biti.
    Kada pocinje liga?
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #62
      Rano je jos o novajlijama pricati. Prvo transferi neki da se zavrse pa da se prodje kroz pripremni period. Meni je najbitnije da nadjem novog Kapuea za pocetak sezone, mislim da ce to biti Loftus Cik.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • #63
        Originally posted by bice View Post
        Ja mislim da bi trebalo izabrati Gayle-a iz Njukasla, ne znam koliko kosta, ne planiram skoro da pravim tim, da vidim kakvi ce transferi dalje biti.
        Kada pocinje liga?
        Gayle je 6.5 čini mi se.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • #64
          Preliminarni tim

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          sigpic

          #WengerOut

          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

          Come on you Gunners!

          Comment


          • #65
            Lukakua u timu ima vec 50% ljudi
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #66
              Vidim da dosta igra formaciju 4-3-3 ili 4-4-2. Šta će vam 4 čoveka u odbrani? 3-4-3 ili moja omiljena 3-5-2 rešavaju sve. Uvek je bolje imati jednog više igrača na sredini ili u napadu nego u odbrani. Plus što ako igrate sa 3 u odbrani možete da uštedite i nešto para za sredinu ili napad. Dovoljna su 2 "skuplja" igrača, 2 standardna koja bi mogla da donose bodove i jedan super jeftin koji slabo kad igra. Dok sa 4 u odbrani morate da imate 3 skuplja igrača i 2 standardna....tako da tu odlaze dodatne pare koje će trebati da bi uklopili sredinu ili napad...


              Nemanja, moj ti je savet da izbaciš Kante-a što pre. Retko kad ima gol ili asistenciju, a često će dobijati minus bodove zbog žutog kartona...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • #67
                Sklepah i ja tim, bilo mi dosadno jutros. Bice izmena verovatno.

                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #68
                  Da li je 250postova jedini uslov za dobijanje koda za SK ligu? Prosle godine sam dobio kod sredinom prosle sezone,jer sam se tek rad ukljucio na forum i mislim da sam bio medju prvih 5 na kraju ( tj.bio sam pri vrhu) . ove godine bih voleo da udjem u obe lige ( a verovatno i u draft ako se bude pravila), ali ako je uslov 250+ postova,onda me racunajte za sezonu 2034/35..
                  FC AMATERI FROM ANFIELD

                  Comment


                  • #69
                    Malo više ucestvuj na forumu i eto. Ovo nije za ljude koji dodju kad treba nešto da pokupe ili tada se uključe. Da si pisao samo 2 posta po danu, a nekad i više kada je diskusija, imao bi lagano 1000.

                    I tih 250 je malo, ali konsultovacu se sa ostalima, pa ćemo videti.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                    Comment


                    • #70
                      Pa ako se ne varam,prosle godinw sam bio jedan od aktivnijih kad sam se ukljucio na forum,a onda je generalno interesovanje za forum palo,a meni onda bilo glupo da se dopisujem sam sa sobom.. . Nisam od onih sto su aktivni na Fantasyju prvih par kola pa kad skontaju da im ne ide odustanu do sl.godine. Prosle godine sam zavrsio oko 44000 mesta.. Mada koliko vidim,sad sam na 246 postova, dakle,nedostaje mi samo 4..
                      FC AMATERI FROM ANFIELD

                      Comment


                      • #71
                        Dobar je Zocha Deni, on je ovih 246 postova i skupio uglavnom u prošlogodišnjem fantaziju. Ostao je dugo aktivan, dok se svi nismo raspali...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • #72
                          Slazem se Zola sa tobom
                          PS- jos samo 3 posta do kodova..hahha
                          FC AMATERI FROM ANFIELD

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Zocha View Post
                            Slazem se Zola sa tobom
                            PS- jos samo 3 posta do kodova..hahha
                            Kako si brate, sa rais?
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • #74
                              FC AMATERI FROM ANFIELD

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Zocha View Post
                                Evo,ubrzano pisem postove kako bih sto pre presao magicnu cifru od 250 ������������
                                Vinjak ili rakija ,Žiru ili Lakazet ? Pazi kako ćeš da odgovoriš
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X