Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al kidam ovo kolo u draftu, Srki/fiksni drz te se...[emoji3]
    59pts jos 2 igraca mi ostala

    Sent from my SM-T560 using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Prvi put pada Srđan ove sezone u h2h. Malo i to da se zakuva.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Auuuu, biće zanimljivoooo.

        Na kraju će odlučiti šta je bolje Arsenalova odbrana ili napad.
        Mene vise plasi Rici sutra,iako ga imam na draftu nek kiksne sutra...mada je ovaj @srdjan bas uporan da mi uzme tron na draftu

        Comment


        • Originally posted by Nerealan View Post
          77, i Mee sa 6 na klupi, to će biti 83 + Džakić morgen. Nikad bolji nisam bio

          Nego kako to mala i velika liga? Jedna je ona klasična, druga je h2h? U jednoj sam protiv tebe biće, je l to mala ili velika?
          83 bez Morate? Kako si tu ubo ovo kolo brate.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Nerealan View Post
            77, i Mee sa 6 na klupi, to će biti 83 + Džakić morgen. Nikad bolji nisam bio

            Nego kako to mala i velika liga? Jedna je ona klasična, druga je h2h? U jednoj sam protiv tebe biće, je l to mala ili velika?
            Nisam znao protiv koga sam igrao, ali svaka cast, usrao si me ovo kolo
            Imamo 2 klasicne lige, jednu vecu gde su ovi sa preko 250 postova, a drugu manju, za starije clanove.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              83 bez Morate? Kako si tu ubo ovo kolo brate.
              Još ga ubacim za naredno kolo, čim je Totenhem počeo. Kad sam video posle magiju, smorio sam se

              Originally posted by bice View Post
              Nisam znao protiv koga sam igrao, ali svaka cast, usrao si me ovo kolo
              Imamo 2 klasicne lige, jednu vecu gde su ovi sa preko 250 postova, a drugu manju, za starije clanove.
              Hvala, to me je bunilo
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • 74 + ostala jos 4 igraca.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Nisam stigao ove sedmice da odigram WC, sve reko ajde imam vremena i na kraju zaboravim. Zato je vec odigrana za naredno kolo.
                  sigpic

                  Comment


                  • 63 за сад.

                    Још Колашинац, Елиот и Грос.
                    На целом свету само Црвена звезда оооо..

                    Comment


                    • Pogodio Kane-a, Cicarita i Lukakua, nikako De Bruyne da krene..

                      Comment


                      • I ja KDB-a čekam. Ne može da dođe do izražaja u ovim velikim pobjedama jer igra MC-a. Ostaće još ovo kolo, po pravilu on iskida protiv jačih protivnika.
                        sigpic

                        Comment


                        • Valjda moze ovaj Sancez da da gol konacno ove sezone, prokleti Firminjo.

                          Comment


                          • Meni je pravo pitanje hoce li Konte zapoceti utakmicu protiv Sitija sa Azarom? Planiram da ga ubacim u tim.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Moguće, ali ne vjerujem da će igrati svih 90 minuta onda. Pogotovo ako počne meč protiv Atletika.
                              sigpic

                              Comment


                              • Propao kao muda kroz pocepane gace. Bio medju top 10 jedno vreme, a sad sam bottom 10.

                                Comment

                                Working...
                                X