Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja sam ,al mozda drugi kapiten bude jos bolji samo pozitivno...

    Comment


    • Ne znam iz kog razloga je upisana jos jedna asistencija Aliju ali ne smeta mi, imam ga u timu.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Ne znam iz kog razloga je upisana jos jedna asistencija Aliju ali ne smeta mi, imam ga u timu.
        Meni smeta

        Comment


        • Sve lepse od lepseg, ubacim Jagileku ovo kolo, njega ni na klupi nema, Jesusa nema u startnoj sedi i greje camovinu....
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ubacio pre utakmice Moratu, ali za sledeće kolo.

            Dobro je imati njega i Aspija zajedno, 3. gol Morate na njegovu asistenciju.
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • 5golova sitija a de brujna opet nista
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Tako jeeeeeeeee!

                Haaaaaaaaaariiii!


                p.s. Javi se Reiseeee!
                Nema micanja Kejna do kraja sezone zbog ovih dva gola. Stavio sam Morati kapitensku sinoć, iskusan potez, vidio da ne igra Stouku niko od štopera. Konačno da dobro odigram jedno kolo. Sa bonusima bi trebao preko 70 da imam.
                sigpic

                Comment


                • Ako prebacim 30 biće dobro


                  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                  Comment


                  • MO RA TA!

                    74 poena, ostali još Dunk i Foster. Valjda neće uzimati minus poene, dosta je po dva od njih.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Nema micanja Kejna do kraja sezone zbog ovih dva gola. Stavio sam Morati kapitensku sinoć, iskusan potez, vidio da ne igra Stouku niko od štopera. Konačno da dobro odigram jedno kolo. Sa bonusima bi trebao preko 70 da imam.
                      Sad tek vidim ovo. Mislio sam da ne može bolje od Kejna kapitena danas, ali sam se zeznuo. Vrhunski potez moram priznati..svaka čast.

                      Ja sam na 68, ostali još Riči i Remzi u ponedeljak.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ja skromnih 63 poena ali biće dovoljno za pobede u obe lige

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Sad tek vidim ovo. Mislio sam da ne može bolje od Kejna kapitena danas, ali sam se zeznuo. Vrhunski potez moram priznati..svaka čast.

                          Ja sam na 68, ostali još Riči i Remzi u ponedeljak.
                          71 i Kole u ponedeljak bice kidanje

                          Comment


                          • 45, poraz u obe lige. Sutra imam Atsu-a i Grossa, tako da nista ni od njih...
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              71 i Kole u ponedeljak bice kidanje
                              Auuuu, biće zanimljivoooo.

                              Na kraju će odlučiti šta je bolje Arsenalova odbrana ili napad.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • 77, i Mee sa 6 na klupi, to će biti 83 + Džakić morgen. Nikad bolji nisam bio

                                Nego kako to mala i velika liga? Jedna je ona klasična, druga je h2h? U jednoj sam protiv tebe biće, je l to mala ili velika?
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X