Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ovo za Aguera donekle ocekivano pogledaj zadnji par tekmi nisu isli ispod 5-6 komada datih u 3 zadnje tekme su dali 16 tako da nije to bas tako slucajno, moglo se očekivati da ce biti rapsodija protiv votforda a jos uvek je da se ne lažemo Aguero glavna violina

    Comment


    • Mislio sam biće ovo kolo 60-70, kad ono...

      Stephens i Davies na klupi, Firmino, Eriksen i Kane (C) ništa...

      Comment


      • Ja ako izguram na 50 bodova ovo kolo, smatraću se veoma uspešnim. Sva skupa imena u sredini i napadu prodala. Sreća pa me Riči izvukao sa ovih 11 bodova. Trio Spursa me prošlo kolo izvukao, a ovo me ukopao. Tako to ide.

        Dejvis na klupi i nije tako loše za mene, pošto mi ulazi Olsson iz Svonsija kao zamena, tu ću imati bodove. Ali verujem da je mnogo ljudi lupalo glavom u monitor.

        44 za sad + još samo Willian, tako da ne ide to na 50..

        Ako danas Lukaku uradi nešto dobro, uvuče me duboko u kanal. Nadam se sreći da će biti samo 2 boda(a već vidim 2 gola da daje).
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ro me lu Lu ka ku

          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

          Comment


          • Miki i Romelu, well done!

            Comment


            • Smor...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Pokopa nas Lukaku... Dobro nije on i penal uzeo da šutira, pa da nas ugasi skroz.
                sigpic

                Comment


                • Dovoljno je i ovo.

                  Uzeće verovatno 12 bodova. Od ovih 55% što ga poseduju, 50% ga ima za kapitena..tako da je to 24 boda.

                  Posustaješ li Reise, hoćeš li uzimati Lukakua? Ja vala neću, nema šanse.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ovaj Totenhem bolje igra u goste, evo dvije utakmice zaredom imaju u goste, isforsiraću Kejna koliko god mogu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odbrana mi konstantna dosta, ovo kolo od ukupno 61 poena odbrana 31

                      Comment


                      • Dobro kolo ispalo iako sam promasio sa kapitenom Kejnom... 67 bodova + 7 na bonuse Monreala, Mikija i Lukakua... Ali kao sto rekoh ranije, necu napraviti neki skok na tabeli jer vecina ljudi ima isto ili priblizno bodova, bar u ovoj ligi sto igram u pare pa me najvise interesuje, ovu nasu sk nisam gledao jos

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • 79 plus jedno 8 poena na bonusima znaci 87, ovo kolo svi doneli bodove sem Firmina i Allia. Pobede u obe lige, odlicno kolo, steta sto jos Lukaku nije sutirao penal.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ja ne mogu vise cekati Kejna, menjam ga za Azara i ostane mi jos kesa

                            Comment


                            • Brat zola na draftu ima 18 poena na dva igraca na klupi, a ja 13. A zamenio obojicu sunce ti zarko

                              Comment


                              • Srki 77poena na draftu ovo kolo, sprda se s nama, pogotovo s fiksnim.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X