Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci vec -4...

    Jos ako Poch ostavi Tripijea na klupu...

    Op kiks, 2 free transfera dobro je.
    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • Licno mislim da po kolu i nije bas veliki problem otici u minus 4,ja evo svako kolo idem(3 poslednja) sem kad sam imao WC.Ne mislim da sad treba ici svako kolo ,sad recimo ne bih isao al desilo se ovo sa Maneom...al svremena na vreme mislim da nije problem otici -4

      Comment


      • Meni je krivo sto sam potracio jednu izmemu za vikend. Imao sam dve izmene jednu sam dobru odradio a drugu sam bukvalno bacio, ne znam sta mi bilo da menjam igraca sa klupe za igraca sa klupe, jako glup potez. I sad mi zatrebala bas ta izmena zbog Pogbe. Ali zasad sam promenio formaciju ne ide mi se nikako u minus ako se predomislim uzecu Mareza.
        Last edited by krele90; 14-09-17, 17:57.

        Comment


        • Izbacujte Pogbu ili bilo kod igraca kad bude vezao vise partija ne igranja gubicite vrednost za dzabe. Bolje i -4 za tako skupe igrace nego 0 i gubitak novca. Skupa zamena odmah donosi barem 2 plus sta uradi je bonus. A u narednim kolima znacice.

          Comment


          • Ишао -4 убацио Гроса и Кејна уместо Вилијана и Лукакуа.
            Грос вечерас 7 поена.
            На целом свету само Црвена звезда оооо..

            Comment


            • Originally posted by Милош View Post
              Ишао -4 убацио Гроса и Кејна уместо Вилијана и Лукакуа.
              Грос вечерас 7 поена.
              Isto u -4 ubacio Grosa i Firmina, konacno pogodio sa promenom.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ja izbacio Manea i Pogbu, a ubacio Salaha i Mkhytariana i otisao u -4.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Mane i Pogba bili mašine za bodove. Koja šteta kad moraš u jednom kolu obojicu da izbaciš...

                  Mane i Pogba OUT, Mahrez i Coutinho IN.

                  Tražio sam zamene koje poseduje malo ljudi. Mahrez je na 5%, a Cou oko 3%. Coutinho možda ne počne ovu utakmicu, ali istrpeću ga jedno kolo, pošto sam svakako planirao da ga uvedem sledeće.

                  A od sledeće kola kreće da se pravi mesto za Hazarda.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Bertrand CS, za sada odlican pocetak kola.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Razmišljao sam se između Jese-a i Atsu-a. I naravno pogrešnog ostavio na klupi... Sad Ali kapitenski da sabije Svonsi i necu se buniti

                      Comment


                      • Atsu ostao da greje camovinu, 9 bodova na klupi ostade...Za sada nije lose, da ako ovaj Alli postigne koji gol da pokrije Firmina sto je ostao na 2 poena.
                        Sutra mi dosta zavisi od tria iz UTD-a.

                        Davies ostade na klupi, pola fantasy-ja zeznuo Poketino
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Дејвис у животној форми на клупи, браво за идиота, тренера Тотенхема.
                          Салах 7, Грос 7, Жесус 6, Бертранд 6.. али подбациће Кејн капитен и Ериксен не сумњам у то.
                          На целом свету само Црвена звезда оооо..

                          Comment


                          • Originally posted by Милош View Post
                            Дејвис у животној форми на клупи, браво за идиота, тренера Тотенхема.
                            Салах 7, Грос 7, Жесус 6, Бертранд 6.. али подбациће Кејн капитен и Ериксен не сумњам у то.
                            Zar treba da ga forsira i da se povredi na par meseci ili jos gore? Pocela je LS ocekivano je da ce biti rotacija i manje minuta, zato sluzi klupa...

                            Comment


                            • Sreca pa ne ubacih Kane-a iako sam hteo. Jos mi Naughton doneo CS, sutra jos trio iz UTD-a, sa bonusima izlazim na 46.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Prodao Kejn opet... Moson mi ostao na klupu, a uzeo CS... Jadnih 27 poena, još četvorica sjutra.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X