Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koga da uzmem, Firmina ili Vardija?

    Comment


    • Vardi ima bolji raspored i šutira penale ove sezone. Firmino igra za najofanzivniji tim, ima da se nadaje golova. Ako ti što znači, meni igra Firmino. Najbolje ti je da odlučiš sam.
      sigpic

      Comment


      • Firmino isto šutira penale, to mu je dodatni + ove sezone. Milner baš retko igra, a prvi posle njega za penal je Firmino. Mislim čak da je dao već jedan iz penala ove sezone.

        E sad, kad krene LŠ, možda bude malo rotiranja i odmaranja igrača. To je jedino što ide u Vardijevu korist po meni.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ja imam Firmina ,na Vardija i ne pomisljam,pa nek pocepa sezonu i ja pogresim,ali recimo ako nemas nijedog trenutno u timu,ja ne bih uzimao ni Vardija ni Firmina

          Comment


          • Po meni, moraš da dupliraš igrače Liverpula u sredini i napadu. Duo Mane/Firmino Salah/Firmino je totalno neophodan. Zna se kako Liverpul igra i kako će bodovi dolaziti. Najbolja moguća stvar za Fantazi je što su prebacili Firmina u napad i stavili mu 8.5 cenu (dzabe). Za ljude koji igraju sa 3 jaka špica, on je idealni treći igrač. Ne košta mnogo, a može da donese bruku bodova. I za ljude koji preferiraju jaču sredinu, tj. da igraju sa 2 napred npr. Kejn ili Lukaku kao prvi špic, Frimino je super izbor.

            Ključno je imati duple igrače Liverpula, Spursa i Junajteda. Ja npr. imam Mane/Firmino i Eriksen/Kane. Za Junajted imam samo Pogbu.

            Voleo sam da stavljam i igrače Arsenala, ali ne znam baš kakva je situacija u klubu, tako da za sad izbegavam. Lakazet dobra opcija, i onda ga Venger stavi na klupu. Ozil se ne vidi, a Sančez je tek misterija.

            Moram ubaciti Hazarda kako znam i umem. On mi je uz Kejna bio kostur tima prošlih sezona.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Po meni, moraš da dupliraš igrače Liverpula u sredini i napadu. Duo Mane/Firmino Salah/Firmino je totalno neophodan. Zna se kako Liverpul igra i kako će bodovi dolaziti. Najbolja moguća stvar za Fantazi je što su prebacili Firmina u napad i stavili mu 8.5 cenu (dzabe). Za ljude koji igraju sa 3 jaka špica, on je idealni treći igrač. Ne košta mnogo, a može da donese bruku bodova. I za ljude koji preferiraju jaču sredinu, tj. da igraju sa 2 napred npr. Kejn ili Lukaku kao prvi špic, Frimino je super izbor.

              Ključno je imati duple igrače Liverpula, Spursa i Junajteda. Ja npr. imam Mane/Firmino i Eriksen/Kane. Za Junajted imam samo Pogbu.

              Voleo sam da stavljam i igrače Arsenala, ali ne znam baš kakva je situacija u klubu, tako da za sad izbegavam. Lakazet dobra opcija, i onda ga Venger stavi na klupu. Ozil se ne vidi, a Sančez je tek misterija.

              Moram ubaciti Hazarda kako znam i umem. On mi je uz Kejna bio kostur tima prošlih sezona.
              Slazem se sve,i ja imam i Manea i Firmina...ali mozda bi posle Barnlija,ako ga vec neko nema u timu da saceka sa kupovinom Firmina bar par kola,ne ide za LFC bas lak raspored plus LS...al svakako Fimino sve ukupno jedna od boljih opcija cena/kvalitet

              Comment


              • Bolje da je ostao u veznom, ovako ne daje dovolian broj golova da bi ti bio u napadu. A i nekonstantan je.
                Mislim na Firmina. Iz Liverpula je jedino Mane sigurica, ovi ostali toplo-hladno.
                Idealno je imati 3 od ove cetvorice Kane, Jesus, Lukaku, Lacca. Ja sam uspeo da uklopim nekako.

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Nisam pristalica toga da sve guram u napad i imam igrace koji svi imaju. Ja gledam da napravim balans u svakoj liniji. Ali dobro svako ima neki svoj sistem.
                  Meni su Laka i Morata uzdanice

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Bolje da je ostao u veznom, ovako ne daje dovolian broj golova da bi ti bio u napadu. A i nekonstantan je.
                    Mislim na Firmina. Iz Liverpula je jedino Mane sigurica, ovi ostali toplo-hladno.
                    Idealno je imati 3 od ove cetvorice Kane, Jesus, Lukaku, Lacca. Ja sam uspeo da uklopim nekako.

                    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                    Meni je idealan za ovaj sistem jer mogu da dupliram Liverpul, a da ne izgubim to mesto u sredini. Imam njega u napadu + 4 jaka u sredini..taman po mojoj meri. Da sam morao da dupliram Liverpul u sredini Mane/Firmino...onda ne bih imao mesta za Hazarda, Eriksena i Pogbu. Ovako ću imati Mane-Hazard-Eriksen-Pogba + 1 budzet igrač i u napadu Kejn i Firmino. Teško bi bilo izabrati igrača u napadu koji je iz Liverpula da se Firmino vodi u sredini. Morao bi da biram Staridza, a to je već zaebana situacija.

                    Ja ne volim 3 skupa u napadu, jednostavno ne igram tako. 3 skuplja u odbrani (do 5.5), 4 na sredini i 2 u napadu. Ostali su jefitniji. To dođe moj neki sistem.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by krele90 View Post
                      Nisam pristalica toga da sve guram u napad i imam igrace koji svi imaju. Ja gledam da napravim balans u svakoj liniji. Ali dobro svako ima neki svoj sistem.
                      Meni su Laka i Morata uzdanice
                      Polako ali sigurno okreces se pravim vrednostima,danas Morata,sutra u plavi deo Londona

                      Comment


                      • Ja sam uvek imao izbalansiranu ekipu sa akcentom na napad i nesto jeftinijom odbranom a ove sezone bas sve bacio na napad i rezultat je slabiji nego obicno... Ali ima jos dosta, duga je sezona

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Npr. uzeti 3 igrača Spursa je svake sezone prolazilo dobro. Odbrana/sredina/napad, pa su posle ljudi prelazili na Eriksen/Alli/Kejn. Samo je ove sezone trio prilično skup.

                          Sitijeve igrače baš izbegavam. Nikad ne znam šta će Pepu pasti na pamet.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ja se nesto razmisljam da li da menjam formaciju zbog Kejna sa 343 na 433, a sto bi podrazumevalo da zrtvujem Ricija iz Njuke za nekog jeftinog veznog koji mi nece ni igrati

                            Comment


                            • Meni je ovaj Mane bas napravio problem sad,pogotovo sto imam Spurse,kao Zola recimo...i bas me zanima kako ce ljudi koji su slicnoj situaciji kao je odreagovati sad

                              Comment


                              • Žrtvuj bolje nekog defanzivca, a ostani na 3-4-3. Ako je ikako moguće.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X