Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jax Teller View Post
    Anke pa nemoj mi i ti sad so na ranu sipati [emoji3]
    Ja sam vas ukanalio kad sam rekao da cete biti u top7, tacnije sedmi. [emoji3]
    Evo sad sam rekao da Junajted osvaja ligu, gledaj sta ce se desiti narednih nekoliko kola.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • A moras i ti nesto pogoditi Adame...samo ga Don moze spreciti,nego kako ti vidis CFC gde ce biti ove sezone?

      Comment


      • Pixi brate od sad samo govori da West Ham ispada
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Na kraju 58 poena,nije lose pored ostalih rezultata
          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Ja sam vas ukanalio kad sam rekao da cete biti u top7, tacnije sedmi.
            U ovoj konkurenciji i 7. pozicija je super, mada mogu i 6. da budu, s obzirom na stanje Arsenala. Ako ovako nastave, Hadersfild ce zameniti Arsenal u top6
            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

            Comment


            • Ja sam 52, a kapiten mi dobio duplu nulu.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Ovako ja trenutno vidim top7.

                1.Utd, 2.Celsi, 3.Siti, 4.Liverpul, 5.Arsenal, 6.Spurs, 7.Everton.

                I ocekujem Hudd u top10, organizovana ekipica, ali ce morati da doziraju malo energiju, u poslednjih 10min mogu da prime 10komada izgledaju kao Liverpul u januaru.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Dobro je to Deki realno sve oko 60 super rez za svako kolo ,prosek po kolu od oko 70 poena donosi prvo mesto u svetu

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Ovako ja trenutno vidim top7.

                    1.Utd, 2.Celsi, 3.Siti, 4.Liverpul, 5.Arsenal, 6.Spurs, 7.Everton.

                    I ocekujem Hudd u top10, organizovana ekipica, ali ce morati da doziraju malo energiju, u poslednjih 10min mogu da prime 10komada izgledaju kao Liverpul u januaru.
                    Opa...slazemo se sve sem ovo AFC nema njih u u Top 6 vi 4 ili 5 sa Spursima to mi je najveca dilema i meni je HTFC super ekipa trener mi se svidja ja sam njih pre starta stavio na 13 mesto,a to poredjenje sa LFC je i logicno ako se ne varam on i Klop su kumovi ,samo se meni Wagner vise svidja bolje mi igra odbranu
                    Last edited by 61563; 28-08-17, 20:57.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Opa...slazemo se sve sem ovo AFC nema njih u u Top 6 vi 4 ili 5 sa Spursima to mi je najveca dilema i meni je HTFC super ekipa trener mi se svidja ja sam njih pre starta stavio na 13 mesto
                      Hudd super ekipica,nisam ih do sad pratio,ali dosta fino izgledaju,stoperski tandem odlican
                      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                      Comment


                      • Hadersfild jos dva dobra rezultata i proglasice ih sledecim Lesterom
                        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                        Comment


                        • Originally posted by ACM Dejan View Post
                          Hudd super ekipica,nisam ih do sad pratio,ali dosta fino izgledaju,stoperski tandem odlican
                          Ja od kraja prosle ih zapratio ,da upao Zanka umesto Hefelea ove sezone,inace bio je standardan sa Sindlerom prosle godine(kapiten)...sad gledam pa sa tobom Deki imam duel posle @jevta92 ...nisu mi jasni svi ovi ljudi koji vec ovoliko transferisu vec danas,em rep pauza em kraj prelaznog roka


                          I da dodam pocinjem da sumnjam da nas Ankee lozi da je zensko

                          I jos nesto Ankee,cuvaj se osobe sa nikom Bane je,kolaju opasne price u vezi njega
                          Last edited by 61563; 28-08-17, 21:07.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Ja od kraja prosle ih zapratio ,da upao Zanka umesto Hefelea ove sezone,inace bio je standardan sa Sindlerom prosle godine(kapiten)...sad gledam pa sa tobom Deki imam duel posle @jevta92 ...nisu mi jasni svi ovi ljudi koji vec ovoliko transferisu vec danas,em rep pauza em kraj prelaznog roka


                            I da dodam pocinjem da sumnjam da nas Ankee lozi da je zensko
                            Auu derbi kola ,moram da iskoristim triple capetan protiv tebe
                            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              I da dodam pocinjem da sumnjam da nas Ankee lozi da je zensko

                              I jos nesto Ankee,cuvaj se osobe sa nikom Bane je,kolaju opasne price u vezi njega
                              Ako lazem da sam zensko, onda nema potrebe da brinem...valjda

                              I da priupitam, ako mi tim izraste u neki iole resprektabilan, ima li koja liga da se prikljucim i kako to ide?
                              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                              Comment


                              • Originally posted by ACM Dejan View Post
                                Auu derbi kola ,moram da iskoristim triple capetan protiv tebe
                                Samo da mi jevta92 ne prekine niz,gledam sad moze dobro da prodje sledece kolo,meni mnogo zavisi od Spursa ako ih zadrzim pogotovo onog najskupljeg ,nemoj ti ko ajnstajn,al zbog pauze ima dosta videcemo sta ce biti ,ja idem kolo po kolo ne gledam tim protivnika do nedelje duela

                                Comment

                                Working...
                                X