Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zna li neko koji je najmanji broj bodova nekog tima u jednom kolu ?

    Opasno prijetim da to ostvarim, bas onako opasno ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Evo ih Mane i Firmino da izvade kolo.

      Ajde Kejnaroooo, ne prodaj me opet..
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Zajebava najstrašnije Kane Korso.

        Morata i Firmino za cijeli tim odigrali. Ali džaba kad kapiten ne može da uvalja jedan prsli gol.
        sigpic

        Comment


        • Nemamo sreće Reise nikako. Da bar hoće asistenciju da upiše...ni to...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Jebem ga usta, promaši 1 na 1.
            sigpic

            Comment


            • Vidiš li ti ovo jbte. On i njegov baksuz. Treće kolo za redom me ispaljuje...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Imam sreću da igram protiv brata Averagea pa ću upisati prvu pobedu u velikoj ligi

                Comment






                • Ukupna vrednost 24.2m
                  Donetih bodova 2




                  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                    Imam sreću da igram protiv brata Averagea pa ću upisati prvu pobedu u velikoj ligi
                    Ćuti ja bi i od Average izgubio hahah
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • 66 poena. Ne smijem da maknem Kejna, znam da će izbušiti nekoga u naredna tri kola.

                      Ide ova smrdljiva reprezentativna pauza, treba čekati dvije nedelje, tačno mi padne interesovanje svega fudbalskog kad ona dođe.
                      sigpic

                      Comment


                      • Aktivirah WC, vreme je. Bacam sve sto imam iz Sitija i Totenhema.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Pozdrav razocaranoj gomili. Vidim da se ima iskustva u FPL, a meni je ovo prva sezona, kasnim dva kola. Ako imam nekih nedoumica mogu li da se obratim ovde ili ima neka posebna tema?
                          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                          Comment


                          • Pobedih u velikoj ligi, dok sam odigrao nereseno sa mark it zerom u maloj. Izvukose me daans Salah i Alli. Ocajno kolo kao i proslo, 51 poen.
                            Kane nastavio prokletstvo avgusta, sreca po nas
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              66 poena. Ne smijem da maknem Kejna, znam da će izbušiti nekoga u naredna tri kola.

                              Ide ova smrdljiva reprezentativna pauza, treba čekati dvije nedelje, tačno mi padne interesovanje svega fudbalskog kad ona dođe.
                              E to jeste oko pauze, ti si nagzio dobro ovo kolo 66,a Kejn i celom Toth,sta reci ja nisam pametan sta da radim pogotovo oko njega sad gostuju Evertonu,da ga izbacim i da gol pojescu se,a opet mi tako ide na zivce da je to strasno...najbolje da se malo povredi (priznajem los sam,saliim se ne zelim igracu povredu,al ono bolje da ga nema u manageru)

                              @Ankee ..ti pitaj sta te zanima pa ako neko moze pomoci ,pomoci ce sta god te interesuje oko Fantazija
                              Last edited by 61563; 28-08-17, 10:31.

                              Comment


                              • Akija ukanalio Alexis, borba za opstanak

                                Comment

                                Working...
                                X