Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ко Кејна има за капитена може шампањац лагано да отвара.
    На целом свету само Црвена звезда оооо..

    Comment


    • Mene je Benteke ukanalio Tako da nisam iskoristio ovaj kiks. Trebao sam ostaviti Lacu za kapitena. Nema veze svima je lose kolo.

      Comment


      • Imas i dalje sanse da me dobijes, ja jos 3 igraca ,ti imas 6 sutra
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Igrat ce Sanchez sutra.

          Jedina nepoznanica je odbrana, ko i gdje ce ko igrati
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • 36 za sad, danas još Ericsen, Wilian, Lacazet, Mane, Mustafi
            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Imas i dalje sanse da me dobijes, ja jos 3 igraca ,ti imas 6 sutra
              Ako si to ti onda sve zavisi od preostalih 3 jer ova tvoja 3 ja takodje posedujem

              Comment


              • 35 trenutno, danas igraju Eriksen, Kane i Dawson.

                Comment


                • Silnih 7 poena juce, i to sve od De Gee, Bruno i kapiten Lukaku po 0

                  Mada danas imam 8 igraca : Zouma, Kolasinac, Mane, Salah, Choupo-Moting, Willian, Rooney, Lacazette ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Silnih 7 poena juce, i to sve od De Gee, Bruno i kapiten Lukaku po 0

                    Mada danas imam 8 igraca : Zouma, Kolasinac, Mane, Salah, Choupo-Moting, Willian, Rooney, Lacazette ..
                    Ista priča, De Brujne 6 i mučeni Arter 1

                    Al mi zato danas pola ekipe igra jedno protiv drugog opet ću da budem uništen, ne znam kako sam brata Nerealnog dobio prošle nedelje sa mučena 35 boda
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • 7 poena isto, od Tićme, Pogbe i nekog Rangela. Fazon lik igrao 2 minuta, retard od trenera ga ubacio. A na klupi Daniels koji sam ima 7 poena a
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • 5 igraca 18 poena. A na klupi Eliot, Mbemba i Chalabah 19 poena.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Nerealan View Post
                          7 poena isto, od Tićme, Pogbe i nekog Rangela. Fazon lik igrao 2 minuta, retard od trenera ga ubacio. A na klupi Daniels koji sam ima 7 poena a
                          To su prvi minuti u sezoni ja ne znam zsto i kako si njega stavio u tim pre Danielsa

                          Gledam sad ovo sto pisete al mislim da ti (bice) ne igras protiv kreleta ovo kolo

                          Comment


                          • Vidi ove Topdzije, tek treće kolo, oni bi već da iskoriste triple. Ne ide to tako...

                            Meni 18 bodova od 5 igrača. Ali oni važniji danas igraju, tj. 2 špica i 3 vezna. Danas puno zavisim od Spursa (Davies, Eriksen, Kane). Ako budu imali dobru tekmu, imaću i ja dobro kolo.

                            Da ponovim po 100ti put.... Ajmo Kejnaaaaaro, razbijaj baksuz avgusta...
                            Last edited by z0La; 27-08-17, 11:43.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ma Sanchez danas gasi sve snove i vraca mene na vrh fantazija taman prije wild carda. Lose sam otvorio pocetak sezone
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Morata opet razbio. Ima da buši on ove sezone izgleda.

                                Ajde Kejnu, bucni bar dva, da nadoknadim sve ovo kolo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X