Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas Viskovic pomenuo jedno 10 puta kako Kane nije nikada dao gol u avgustu, zato ga ne uzimam na pocetku nikad
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Da, da. 100x. Ne verujem u to jbt .

      Ma de uklet lik, trebao je 5x da da do sada. Bas ga nece. Sutra ako Sigi ne uradi nesto, najebo sam
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • E pa ja protiv tebe igram u manjoj ligi
        Ja sutra Jesusa ti imas 3 igraca, razlika oko 10-ak poena, mozes ti to lagano stici
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Da, da. 100x. Ne verujem u to jbt .

          Ma de uklet lik, trebao je 5x da da do sada. Bas ga nece. Sutra ako Sigi ne uradi nesto, najebo sam
          I KDB bi mogao malo da se potrudi

          Comment


          • Sigi i KDB mi ostali..

            Firmino mi leti sledece kolo Samo mi trosi vazduh u ekipi
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Gledajte sledeće kolo Kejna kako razbija baksuz avgusta kući protiv Barnlija ili Brajtona...nisam siguran
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                Kod mene svi katastrofalni bili ne smem ni da gledam koliko sam poena osvojio
                Vid' ovo, pa u maloj sam imao srece da naletim na tebe, sorry

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Cuj wild card raditi poslije prvog kola, kakvo neiskustvo.
                  Jbg, nisam imao zamjene da mi uđe u prvo kolo. Što bi odmah išao -8, a i nisam neko ko će praviti po tri transfera svako kolo.

                  Dva kola zaredom mi kapiten donosi jedan poen. Ubadam ih dobro. Kad stavim ovaj triple captain, neki minus mi ne gine sigurno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pozdrav ljudi! Novi sam na forumu i volio bih da se takmičim u vašoj ligi. Ima li neke šanse da dobijem kod? Prošle sezone sam bio među 9% najboljih na svijetu.

                    Inače, ako ima igrača iz Republike Srpske, tu je i naša liga. Kod: 235978-58698

                    Comment


                    • Dobrodosao na forum, nadam se da ces biti aktivan clan. Pravila su takva da se ne daju kodovi novim clanovima i clanovima koji nemaju odredjen broj postova, odnosno onim clanovima koji nisu aktivni na forumu, tako da se nadam da ces do iduce sezone imati ispunjene ove uslove pa samim tim i moci ustvovati u SK ligi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Урадио ВЦ после првог кола и иако нећу имати ни 50 бодова могло је пуно горе да нисам узимао ВЦ.

                        Ево Вокер црвени.
                        На целом свету само Црвена звезда оооо..

                        Comment


                        • Čini mi se da je Voker prestrogo kažnjen.

                          Comment


                          • Jel on beše 6.5? Jbte život, puknes 6.5 na defanzivu u on dobije crveni 2. kolo. Ne bi taj više u moj tim...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Hahahah kako me ukanalio Pep, izvadio Jesusa na poluvremenu.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Nezahvalni su vam ti igraci koji puno kostaju. Jesus i Aguero dok igraju u tandemu ne bi nijednog stavljao kao sto i nisam
                                Last edited by krele90; 21-08-17, 22:34.

                                Comment

                                Working...
                                X