Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez promena ovo kolo, Monreal ostaje u ekipi ipak, valjda ce pijani Venger promeniti formaciju.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Au princoni, mislio sam da ti si prekaljen as, ovo je baš loš potez. Još reci da nemaš ni Kejna...
      Nemam ni Kejna . Jbg. ne volim Sparse, pa cesto i ispastam na fantaziju zbog pristrasnosti. Mada Sona od starta planiram umesto Vilijana kada se Azar vrati.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Bez promena ovo kolo, Monreal ostaje u ekipi ipak, valjda ce pijani Venger promeniti formaciju.
        Nece sigurno, igra sa 3 pozadi
        Ja sam ubacio pogbu umesto Zahe iskoristio poslednje pare za to, ipak je dobro krenuo ovu sezonu plus lak raspored a i 8 je fina cena
        Last edited by krele90; 18-08-17, 21:15.

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Topdzija, imaš li Williana u timu? Pošto isto košta kao Zaha, a možda bolja opcija od Redmonda. Na kornerima i slobodnjacima je ako ništa.

          Sry na duplom postu, bag u mozgu. Hteo sam edit prošli...
          Imam Williana, mada ubedjen sam da ce Zaha kidati ove sezone kao i prosle, pa dok se ne oporavi neka u timu bude Redmond, i on je znao da donosi dosta poena prosle sezone.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Willian umjesto Klaassena, jedina promjena .
            Last edited by Dale; 18-08-17, 21:29.
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Da li onda menjati Monreala za Otamendija, to mi je dilema sad
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Nemam ni Kejna . Jbg. ne volim Sparse, pa cesto i ispastam na fantaziju zbog pristrasnosti. Mada Sona od starta planiram umesto Vilijana kada se Azar vrati.
                Haha, lud si totalno kad nemaš uopšte Spurse u timu. Oni su uvek izvor velikog broja poena.

                Mustafi i Kolašinac su po meni sigurica. E ko će biti treći pozadi, to ne znam.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Mustafi i Kolašinac su po meni sigurica. E ko će biti treći pozadi, to ne znam.
                  Kole ce na bok, a u odbrani Mustafi, Per i Monreal.

                  Comment


                  • Jos ove nedelje nista se ne menja.

                    Kejn mora da ostane, i ako igraju sa Celzijem. Najverovatnije sledi tumbanje napada sledece nedelje. I mozda odbrane.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Kejn mora da ostane, i ako igraju sa Celzijem.
                      Pa gde bi ga ti?

                      Ne bi ga valjda izbacio napolje posle jednog ili dva loša kola?
                      Njega čekaš, jer znaš da će proraditi. A kad proradi, obično su to 2 ili 3 gola po utakmici. Imao je on u prvoj tekmi bar dve 100% šanse. Jednu mu skinuo Eliot, a drugu pogodio stativu. Ulazi u šanse, to je najbitnije..golovi će doći.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • WC ne treba koristiti pre reprezentativne pauze. Tad ce se vec znati ko je starter ko nije, bice malo kristalnija slika ko kakvu ulogu ima ove sezone. Mada i tad je mozda prerano

                        Comment


                        • Originally posted by krele90 View Post
                          WC ne treba koristiti pre reprezentativne pauze. Tad ce se vec znati ko je starter ko nije, bice malo kristalnija slika ko kakvu ulogu ima ove sezone. Mada i tad je mozda prerano
                          Ja i ne razmišljam o WC-u pre 10og kola. Uvek mogu da odem u -8 i da napravim 4 izmene. Ne verujem da će mi trebati više od 4 izmene na početku.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • I ja nemam ofanzivno Spurse, samo Toby-a. Razmisljao sam se Salah ili Firmino danas kapiteni, i Momo ce prvi put poneti traku u PL-u.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Pa ne mislim ni ja, inace to za minus bodove jako jako retko koristim... Radije cu dati priliku nekom sa klupe.

                              Comment


                              • Slažem se za minus bodove. Ja to možda 3 puta u toku sezone iskoristim, i to -4. Ali da bih sačuvao WC za neki drugi put, rado bih ušao u -8. Izmeniš 4 igrača, i dovoljno je da jedan od ta četiri da gol i vratio si bodove.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X