Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tobdzija View Post
    Vidi Gangarica, prosle sezone me se odrice preko novina jer sam imao u timu Eriksena i Allija iz Totenhema, a ove godine on trojicu njihovih igraca, a ja samo Kejna.
    Koga drugo da stavim kad su svi normalni ili povredjeni prvo kolo ili pod znakom pitanja Prvi pik mi je bio Sancez i Kutinjo ali vidis i sam sta se sa njima desava ...
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment




    • Ja svoju sampionsku ekipu predstavljam tek sada, da niko ne moze da iskopira. Ja ostavio budzet za Sancheza, cim se oporavi ulece umesto De Bruynea, jedino ako ovaj bude donosio neki bolestan broj bodova ostaje. Monreal uleteo umesto Tripiera koji je povredjen, tako da bih i ja imao 2 igraca Spursa.

      Verujemo u drugu mladost Runjavog.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Vec vidim posle dva kola svi prodaju Runjavog.

        Imas pola "mojih" igraca
        Last edited by l1m4r; 11-08-17, 18:31.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment




        • Ево и мојих изабраних.

          Уштекао сам £1.0.
          На целом свету само Црвена звезда оооо..

          Comment


          • Mahrez, Ozil prve postave hmmm

            Comment


            • Al me Wengerica zaebo, Iwobi nije u startnih 11...

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Neam nijednog igraca vcr,tako da nek se zavrsi recimo 01 golom Ndidija...

                Comment


                • Srecom sam izbacio Mustafija i ubacio Monreala sinoc.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Neam nijednog igraca vcr,tako da nek se zavrsi recimo 01 golom Ndidija...
                    Tvoja greska ja vec 17 bodova
                    Last edited by krele90; 11-08-17, 22:49.

                    Comment


                    • Monreal, kud ga ubacih. Potencijalna izmena za sledece kolo, ubice me Vengerica ako nastavi da forsira ovakvu odbranu.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Bas pogledao ekipu fiksija brata mog i nisam mogao a da ne primetim slicnost izmedju njega i njemu dragog Pepa. I jedan i drugi najvise trose za odbrambene igrace

                        Comment


                        • Pa nego kako, ja i dalje stojim da odbrana donosi titule mada moras imati bar neki napad

                          Cekam da obrade tekmu pa da polako pogledam timove zivo me zanima jel ima ko Vardija na SK grupi

                          Mada priznajem tvoji sam pogledao
                          Last edited by 61563; 11-08-17, 23:12.

                          Comment


                          • Lik koji danas imao najvise poena, odigrao triple captain na Vardy-ja
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Screenshot_1.jpg

                              Evo i mog tima


                              http://prntscr.com/g7fxav
                              Last edited by DeMoN17; 12-08-17, 01:03.

                              Comment


                              • Untitled.jpg

                                Dzaka madafaka ce pocepati sezonu

                                Comment

                                Working...
                                X