Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mislim da ce de brujne da izdominira prvih 4, 5 kola

    Comment



    • Ovo ce mi biti tim definitivno, osim ako se nesto neplanirano desi do petka.
      Last edited by Brian McShtull; 08-08-17, 19:30.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Capture+_2017-08-08-20-53-47.jpg
        FC AMATERI FROM ANFIELD

        Comment


        • Adam znaci sve u napad zanimljiva taktika,zocha jel moglo sitnije majku mu

          Comment


          • Ja sam moje promenio vec 4 puta postavicu u četvrtak konacnu postavu ne znam vec ko mi gde igra imam 3 tima. Jedan ovaj standardni i 2 drafta

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Adam znaci sve u napad zanimljiva taktika,zocha jel moglo sitnije majku mu
              Moglo je,al nisam hteo da preterujem..
              FC AMATERI FROM ANFIELD

              Comment


              • Ne znam da li bi mogao da upadnem u ligu, nemam toliko postova ali vec sam dugo clan i uglavnom sam citao pa rekoh da pitam da li mogu i ja da ucestvujem u ligi?

                Comment


                • Realno,sa ovakvim napadom Liverpula pozeljno je imati 2 igraca...moja omiljena komb Mane-Firmino.Jos sam malo skeptican oko Coutinha,ne znam kako ce ga ova saga psihicki pogoditi.
                  Pogbi cu dati sansu.Prosle godine ga nije htelo,mislim da ce ove da mu vrati.
                  Spursi...omiljeni duo Kejn-Eriksen,i valjalo bi neko iz odbrane.
                  Siti preskacem na pocetku,dok ne vidim sta je Pep smislio,a znam da voli dosta da rotira.Ederson mi deluje primamljivo,njemu cu da dam sansu.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Zola bi mogao da pise za fantasy sajt tamo ima slicni tekstova i analiza kome bi mogla sansa da se da. Sve to sto si nabrojao tesko da moze da se budžetski uklopi. Ja sam se oslonio na sredinu tu sam gledao da sastavim najbolje. Salah-Ali-Zaha-Pogba, igraci koji mogu i da asistiraju a i zabiju pa cemo da vidimo. Za napad sam dosta skeptik zavisi ko pokaze od starta najbolju formu. Mogao bi Laka da eksplodira. Firmina necu da stavljam na pocetku jer su oni u guzvi sa rasporedom i kontam da ce lose uci u sezonu radi plasmana u LS.
                    Last edited by krele90; 09-08-17, 09:57.

                    Comment




                    • Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Kane-Ali je must have duo, kakav crni Eriksen, dobar je on ali ne donosi poene kao Ali.
                        Generalno Ali-Kane-Eriksen su toliko dobri, da bi u svakom timu u PLu bili starteri.
                        TAA je moj predlog, jeftin i igra dosta ofanzivno za defanzivca i bice starter sigurno narednih 4,5 kola.
                        Svakako sto manje igraca iz istog tima.
                        Ako uzimate veznjake iz Liverpula, Mane je najbolji igrac Liverpula.

                        Gayle iz Castle-a, bi mogao da bude dobar, kao i Kachunga iz HD-a.


                        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                        Last edited by Brian McShtull; 09-08-17, 11:05.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Eriksen je na kornerima i slobodnjacima,to mu je dodatni plus.A i sigurno je manje popularniji od Alija,sto je za mene plus na kvdrat.Prosle godine ga je u prvom delu imalo oko 5%.Ove je verovatno vise.

                          Sredina je kljucna po meni.Jos ja igram 3-5-2.Za sad Mane-Eriksen-Wilian(dok se ne vrati Hazard)-Pogba-Ritchie...a u napadu Kejn i Firmino.Odbrana 2 skupa do 5.5,a ostala 3 jeftina.

                          Zaha bi trebao da dominira,ali verujem da je bas popularan.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ionakao ovaj sistem nema mnogo smisla kad ces do kraja zilion puta promeniti postavu tu je samo poenta ubosti kapitena iz kola u kolo...

                            Comment


                            • Ja licno ne volim da igram 4 4 2 vise volim sa 3 pozadi,a gore zavis sta kupim,i kakva je situacija u datom kolu,da kapitena je mnogo bitno ubosti

                              Mada na Draftu cu morati sa 4 pozadi bar za sad jer to mi je najjaci deo tima jbg

                              Comment




                              • Ja cu ovako. Zadovoljan sam svakom linijom tima i mislim da je dobro izbalansirano.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X