Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajte tog fiksnog da ga opet pobedim.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Dajte tog fiksnog da ga opet pobedim.
      Pa to ti i nije neko dostignuce

      Moji ratnici su spremni . Postoje jos uvek neke nedoumice oko sastava, ali kostur tima je jasan

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Dajte tog fiksnog da ga opet pobedim.
        Ko i prosle sezone ha...Cestitke za WC zasluzeno prvi,a ja tvrdoglavo drugi,ko me ebe kad igram bez Engleza,u PL jedini koji moj tim nece videti je Pogba,al posto on nij veliki faktor u PL fantaziju bice sve ok i tu prolazis ko i u svim drugim igricama iza mene,samo da se obuzdam malo po pitanju transfera

        A evo ih i Mackice pa oni i mogu da zezaju,imaju pravo 70 poena vise ,malo al nek je i jedan dovoljno,al ove sezone nema pomaganja tako da...bolje naostri kandze mackicama
        Last edited by 61563; 22-07-18, 19:03.

        Comment


        • Moze li se upasti u ekipu?
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • I ja sam zainteresovan takodje
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Isto. Moji šabani i ja kao trener čekamo da osvojimo ligu!

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Moze li se upasti u ekipu?
                Ma moze, sto da ne. Svako ko pise od ranije na forumu je dobrodosao.

                Originally posted by 61563 View Post
                A evo ih i Mackice pa oni i mogu da zezaju,imaju pravo 70 poena vise ,malo al nek je i jedan dovoljno,al ove sezone nema pomaganja tako da...bolje naostri kandze mackicama
                Nema vise tigrova, Ratnici su spremni . Uvideo sam da me rec ratnik enormno motivise, pa je unosim i u fantazi zivotne pore . Ne otpisuj tako lako moju pomoc. Tako ti je i prosle sezone prigustilo, nasao si se na predzadnjem mestu, ali tu bese dobri Princara da ti pametne savete udeli i na kraju ti udje u top 10
                Last edited by Lion; 22-07-18, 19:34.

                Comment


                • Originally posted by Princoni. View Post
                  Ma moze, sto da ne. Svako ko pise od ranije na forumu je dobrodosao.
                  Da li je 7 meseci dovoljno ranije?
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Imam osjećaj da će ove sezone biti dosta izjednaceno
                    >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                    Comment


                    • Originally posted by NSG View Post
                      Da li je 7 meseci dovoljno ranije?
                      Koliko znam dovoljno je 250 postova da imas ...mozda i da pises duze ne znam stvarno,ali mislim da mozes,sto se mene tice mogu svi koji su na forumu
                      Princoni
                      Spreman za ratnike,iako treba neka pomoc,pitaj pre pocetka,posto ove godine mislim da si spreman i bez mene da udjes u borbu...pakasnije nema pomaganja
                      Last edited by 61563; 23-07-18, 11:00.

                      Comment


                      • Meni treba pomoc, koja tri igraca izabrati iz Liverpoola?
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ajde svi po soma da uletimo, pobednik dobija 100%.
                          Realno nije puno, a mnogo bude uzbudljivije. Bude lozenje na forumu.

                          Comment


                          • Limune, mislim da bi bilo klanje

                            Ne znaš ti koja prozivanja i ovako tu padaju.

                            Jel se igra klasik i H2H?

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Ajde svi po soma da uletimo, pobednik dobija 100%.
                              Realno nije puno, a mnogo bude uzbudljivije. Bude lozenje na forumu.
                              Moze, dacu vam ja ziro racun dje da uplatite.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako to da vi u CG niste uveli svoju valutu - MILO osznaka M vrednos jednaka $

                                Comment

                                Working...
                                X