Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odigraj free hit ako nisi do sada odigrao

    @Zola, jebiga kasno si mi rekao Mrzelo me da tražim postave, a na livescoru ga nema
    Last edited by Nerealan; 17-03-18, 12:00.
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Ja sam to već iskoristio prosle godine, imao sam jedno kolo masu povredjeni ode moje 5 mesto [emoji26]

      Comment




      • Samo se još dvoumim oko Mooya i Mouniea. Koga od njih dvojice da stavim u prvih 11. Inače je to to.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Slicnu ekipu imamo ja sam stavio:

          Begovic-Baines-Ake-Shindler-Mane-Salah-Lolkot-Zaha-Wilson-Firmino-Munie a na klupi je Saciri ako neko ne udje od ovih. Kapiten Salah naravno pa sta bude
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Bez nekih velikih iznenađenja. Ko je generalno trebao da igra, taj je u postavi.

            E sad još ostaje da vidimo ko će da podbaci a ko da pokida.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • 45 minuta 1 gol i to Tomkins kog ne verujem da ima neko...Bas gledam sad u ovim ligama gde igram, niko nije iskoristio free hint, ili su zaboravili da to postoji ili su vrsili po 4 transfera
              I eto cim imam priliku da se malo priblizim ovi igraju prijateljske utakmice..
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Buđavi Big Sem. Ni sa igračem više ne može da sačuva mrežu...

                Katastrofa kolo. Bolje da nisam dirao ništa od prošle sedmice...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Osim Ibe-a svi ostali nista. Uzdam se u Liverpulov trio. A FH je mnogo ljudi vec iskoristilo, gde god sam video minus 4,8 to je to bilo.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Dade ga Stanislas. Konačno neki bod u pm.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Da ostavim Milivojevića na klupi..još ga ubacim jer znam da šutira penale, i stvarno bude penal. Al dobro da je u igri Liverpulov trojac, i traku sam dao Salahu
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Salah [emoji23]

                        Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                        Comment


                        • Salah kao kapiten odradio posao i onako sam imao samo 4 aktivna igraca
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • 3 igraca 71 poen, ipak nije toliko lose [emoji23]
                            Last edited by krele90; 17-03-18, 22:19.

                            Comment


                            • 100% fantazija je imalo Salaha kapitena ovo kolo.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ja sam imao Firmina, pošto sam special little snowflake

                                Zato i samo 101 poen

                                Comment

                                Working...
                                X