Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PRINCIP View Post
    Pa protiv Sitija je realno ocekivati goleadu i sa jedne i sa druge strane, poput one u tekmi Liverpula i Sitija. Sto se tice Sparsa, defanzivno nisu na nivou kao prethodnih godina tako da ce tesko sacuvati mrezu, a i Arsenal je ostvarivao dobre rezultate na tom Vembliju. Uz to ceka ih dvomec sa Juventusom, pa se moze ocekivati veca zelja Arsenala da dobije tu utakmicu.
    Ne znam, bas mislim da ce ih dobiti Totenhem, svesni su da ova utakmica moze lepo da udalji Arsenal od njih a i poceli su te derbije dobro da igraju, jos se vraca Tobi, u startu cvrsca odbrana za 20%. Nije MU zapretio kako dolikuje, sumnjam da ce Miki, Ozil i Ivobi stvoriti toliko prostora za Obamejanga. Realno je da daju od 1 do 3 gola u naredne dve utakmice iako mislim da je blize da je 1. A ko niko ne garantuje da ce dati neko od sad udarnih igraca. Everton su brzo otvorili i onda je nastala goleada. Ovo ce biti drugacije utakmice, morace da se brane, da mnogoo trce u sredini, a to im mozda i nije najjaca strana. Jos ako izmisli neke rotacije sa Lakazetom ili bude igrao sa 3 nazad.. uz to imaju i oni LE, verovatno vecu sansu za LS sledece sezone
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Kokoške igraju sutra FA kup biće umorniji a imaju dve teske tekme iza njih, nece moci bas sve da ih odmori za vikend. Po prvi put kompletan sastav arsenala ce biti na raspolaganju ( ne računam Cech koji ima uzasnu sezonu) tako da je ovo prava prilika da se pokazu, u prvom delu je bila rutinska pobeda i generalno sa kokošarima nemamo toliki problem da igramo. Verovatno sam neobjektivan ali po meni je Arsenal favorit jer se ovo ne moze računati kao pravi domaći teren za kokoške nego vise neutralan.

      Comment


      • Originally posted by krele90 View Post
        Kokoške igraju sutra FA kup biće umorniji a imaju dve teske tekme iza njih, nece moci bas sve da ih odmori za vikend. Po prvi put kompletan sastav arsenala ce biti na raspolaganju ( ne računam Cech koji ima uzasnu sezonu) tako da je ovo prava prilika da se pokazu, u prvom delu je bila rutinska pobeda i generalno sa kokošarima nemamo toliki problem da igramo. Verovatno sam neobjektivan ali po meni je Arsenal favorit jer se ovo ne moze računati kao pravi domaći teren za kokoške nego vise neutralan.
        Tu ocekujem sastav Vorm, Sisoko, Orije, Vanijama, Ljorente, Vinks, Dembele, mozda Rouz ili Moura, jos nekoliko mladjih igraca i dva tri kljucna. Ostali su n odmoru. Ni Vembli mi vise ne deluje kao problem za njih, posle poraza Celsija u avgustu sve bitne utakmice su dobili lako-Real, Dortmund, Liverpul, MU, Everton, dva razlike a Arsenal i nije bas dobar u gostima. Jedino to sto londonske derbije znaju odigrati 0:0, ali to nije bas ono sto zelis kad imas ofanzivce u fantazi timu.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment




        • Može se reći da se očekuje dosta utakmica da izostane u 31. kolu. Uhhh, biće baš zanimljivo duplo kolo kad dođe.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Samo nas obavesti na vreme kada je duplo kolo ako nam promakne tad se mora triple kapiten iskoristiti

            Comment


            • Originally posted by krele90 View Post
              Samo nas obavesti na vreme kada je duplo kolo ako nam promakne tad se mora triple kapiten iskoristiti
              https://pbs.twimg.com/media/DUo7HSEWAAAPfMv.jpg:large
              Ovo je neki plan do kraja
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Idemo jos malo pa nestalo [emoji41]

                Comment


                • Sta raditi i odabrati danas??
                  U derbiju Londona bih zaobisao sve osim Kejna, ozbiljna je to njuska zeljna svega.
                  Utakmica WH i Votforda deluje kao prava goleada, Arnaut na treningu, mozda i zaigra danas, Delafeu lepo pojacao Votford. Jos sam skeptican za njegovo ubacivanje, ova utakmica ce pokazati da l je zaista toliki fantazi potencijal ili bljesak samo
                  Everton bi trebao dobiti Kristal Palas, pogotovo ako ne bude Zaha. Mangala i Volkot su neke opcije ali moze kolo i bez njih.
                  Stouk i Svonsi su blizi pobedi u dve teske utakmice, uz Sacirija jedino odbrana Svonsija moze biti dobro resenje.
                  Mislim da ce Siti ugaziti Lester iako Marez bude igrao. Trebalo bi da Aguero igra i on je najbolje resenje uz KDBa za ovu utakmicu.
                  Deluje mi da je Hadersfildu ovo dobra sansa da dodje do bodova ali Bornmut je dobra ekipa u dobroj seriji. Nema nekih dobrih opcija u ovoj utakmici.
                  Mancester i Liverpul imaju lakse utakmice ali samo na papiru, iSau i Njuka su poceli nesto da igraju a jos su u zoni ispadanja.
                  Celsi bi morao da dobije pa je i Azar najbolja opcija i naravno Aspilikueta.
                  Kejn, Delafeu/Ricarlison?, Volkot/Mangala?, Saciri/defanzivac neki?, Aguero/KDB, Sancez, Salah, Azar/Aspilikueta..imate li vi neke druge opcije, da se to ubaci do 12?
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Nisam sav svoj po pitanju Aguera. Vrlo lako moguće da će ga Pep ostaviti na klupi i odmarati za Bazel. A ja se dvoumim koga za kapitena Kejna ili njega.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Stavi Salaha, i nema da brineš. [emoji3]

                      Comment


                      • Dobra opcija može da bude i Bauer iz Stouka, mogli bi da sačuvaju mrežu, a on igra dosta ofanzivno.

                        Comment


                        • Razmišljam već dugo oko Salahu ali nikako da skupim dovoljno love da ga angažujem.
                          Mislim da ću ostaviti Kejna sa trakom jer nisam siguran da će Kun početi.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Ja sam stavio Aguera.

                            Koliko sam video Pep ga ne štedi.

                            Čudno kolo do j.

                            Toliko da ništa nisam menjao, jer sam zabagovao.

                            Comment


                            • Ni ja nisam menjao, jedino mi Delafeu deluje kao moguca opcija. Stavis kapitensku Salahu i znas da ne gubis nista jer ce ga 70% ljudi staviti, koji ga imaju.
                              Cuvam taj transfer, sledece kolo za 14 dana, mnogo toga se moze desiti do tad a i Sitiju pocinje teze, Celsiju, Totenhemu lakse.. pa mislim da cu sacuvati transfer
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Ne znam da li da menjam Sterlinga, a i ako ga menjam, za koga? Ima neko predlog? [emoji16]

                                Comment

                                Working...
                                X