Announcement

Collapse
No announcement yet.

WIMBLEDON (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je bio povredjen, tj. zuljevi ga zajebavali toliko, izvinjavam se za jucerasnje pisanje. Ne cudi onda onakav emotivni raspad.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Još samo jednom. Nisam slušao na SK nego na HRT. Cijelu subotu su pokušali sanirati, primio je i injekciju koja nije djelovala, šta jedan MTO može promijeniti?
      Eto i shminka piše isto. Nije ni tad pisao protiv Rafaela sigurno, uočava on vrlo dobro kad neko ne može.
      Sta da saniraju, zulj? To je normalna stvar s kojom svi teniseri zive, a ovaj je predao W finale, jos se i rasplakao.
      OVAKO

      Comment


      • Stefane, pričaš o običnim žuljevima, nebitno. Svaka čast vama koji ste gledali i niste vidjeli da nije mogao i još po Čiliću udarate koji nije u životu glumio niti se kome zamjerio

        Comment


        • http://www.nacional.hr/cilic-vise-od...svoj-maksimum/

          A sad još jednom upalite meč i odgledajte njegovo namještanje na udarce, pogotovo na BH strani. Odustajem u nedostatku argumenata

          Comment


          • Ja ne kazem da je glumio nego da je prelako odustao zbog jedna normalna povreda s kojom zivi 99% od toura. Nadal sa uzasan zulj na ruci stigao do finala AO-a 2014, pa nije se rasplakao u niti jednom trenutku. Cinjenica je da se Marin malo i ukakio i pojeo ga pritisak. MAda ok, ne cudi me to jer znam da je on nepobednik i mlitav.
            OVAKO

            Comment


            • Ja ne tvrdim da ga nisu mucili zuljevi, ali tvrdim da on psihicki nije bio spreman da iskrvari za pobedu i da se kod najmanje prepreke raspao i psihicki pukao.
              Moguce da je imao prevelika ocekvianja i da je izgoreo, ali isto tako oni zuljevi nisu najgori koje smo videli na touru
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Federerovci,

                Bolje je za sve da je Cilic imao povredu, ukljucujuci i vas. Alternativno objasnjenje je prilicno neugodno. Gledao sam prvo Cilica bez zvuka 15 minuta i misluo se sto ovaj covjek radi. To je bilo za ne prepoznati. Imao je povredu, ili je...

                Comment


                • NI, ja samo vidim da ti nisi imao struju juce ceo dan i da je dosla nocas kasno i bas mi je drago sto ponovo mozes da dolazis na forum.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Cilic je bio u najboljoj formi u karijeri, u fizickom i pishickom stanju je bio na vrhuncu kao i emocionalno i spiritualno ali federer kao federer je uspeo to da ukroti i savlada sa 3:0 i zato je zasluzno goat

                    Sent from Federerova loža

                    Comment


                    • Apsolutno preterujete u priči oko Člića. Al dobro to su navijački stavovi, ništa neobično, neobično je kada se pljuju iz istih razloga navijači drugih tabora, jer su oni zaboga nerealni, užasni i gorih nema

                      Nisam gledala meč, ali mi je nevervatno da se Marin toliko ukakio kao što vi kažete i toliko srozao i prso, kao da je juče prvi put u finalu i recimo kao da je preko puta njega u najmanju ruku jedan Kveri bio ili neki igrač sličnog ranga, pa su mu očekivanja bile enormna, nerealna ili da je izgubio u glavi već unapred dobijen meč.

                      Svaka čast matorom, pošto pamtim vrlo dobro koliko su navijači ovde bili ogorčeni na njega i slali ga u penziju pre više godina, i to ne samo njegovi navijači ovde...

                      Tekst iz 2013. - Indepedent

                      Last edited by miloolja; 17-07-17, 19:35. Reason: 9
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Igrao je Federer vrhunski tenis i 2015-te godine ali je imao nesrecu da je Djokovic tada igrao tenis karijere i sprijecio ga je jos te godine uzme makar 1 slem,Djokovic je pao a Federer je zadrzao otprilike taj nivo i sad ima idealnu sansu da uzme i taj US open i napravi nesto nevidjeno u sportu uopste generalno,u 36 godini da neko ima ovakvu sezonu bez obzira na price o konkurenciji koje su suvisne,stvarno svaka cast matorom,ludak totalni(u pozitivnom smislu).

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Nadal i Djokovic krvavih nogu igrali i osvajali turnire, Slamove, a ovaj se rasplakao zbog onog minjaturnog zulja.

                          Najtuznije od svega, ja igrao tenis sa zuljem na stopalu, smeta, al kad se bandazira kako treba, ne osjetis ga, posebno kad udjes u ritam.

                          Alibi za izgubljeno finale.
                          Ti si sve jbt. Ja gde god da zadjem ti najbolje znaš. Ja stvarno verujem da znaš dobro dosta stvari. Ali deluješ mi kao onaj super štreber koji zna sve u praksi i sad pametuje svima.

                          Ti bi i Vimbldon osvojio nego je to igra za robove, paćenike. Nije da mi smeta, jako si simpatičan, načitan. Lepo je čitati tvoje postove mada nisam upoznao uspešnog čoveka sa tim "ja sam najbolji, ja znam najbolje" stavom. Jesi se bavio kojim sportom?

                          Mislim ljudi realno otkud mi znamo koga šta i koliko žulja to je vrhunski nivo sporta. Šta bi ko izdržao itd. Svaka njima čast svakako. Sad praviti od Čilića neku ženicu, ne pije vodu.

                          Comment


                          • Preslatka haljina, odlican stajling

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ruke ko u muskarca.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Federerovci,

                                Bolje je za sve da je Cilic imao povredu, ukljucujuci i vas. Alternativno objasnjenje je prilicno neugodno. Gledao sam prvo Cilica bez zvuka 15 minuta i misluo se sto ovaj covjek radi. To je bilo za ne prepoznati. Imao je povredu, ili je...
                                Totalno nebitno, veruj mi, mogu slobodno reci - veruj nam.
                                Last edited by Mr. Wolf; 17-07-17, 20:33.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X