Announcement

Collapse
No announcement yet.

WIMBLEDON (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Kasni on vec 5 godina na taj FH, samo ti ne gledas Federera dovoljno, pa ne znas.

    Svaki mec koji je izgubio od Novaka je bio preko napada na FH i onda mu promjeni i ubije ga na BH, pa opet na FH, a Roger slunto branio BH vise nego FH i zbog toga je imao disbalans u igri protiv Novaka. Imao bi ga i sad, ali u puno boljem fizickom stanju je Fed sada u odnosu na Novaka.
    Ma nebitno koliko godina kasni na FH 5 ili mozda cak 8 god, vjerovatnije je ovo drugo. Ma oduzeo bi mu servis kao najjace oruzje i to je vazda razlika bila i Novakova bolesna odbrana u pertle je previe za Federerov napad koji usput budi receni bio vrlo neefektivan na ovom turniru, vise je bio neki zid koji je sve vracao i oslanjao se na greske protivnika.

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Ja mu priznajem samo ovu sa AO i IW.
      Priznaj mu I W 2015,uso 2015,Ao 2016 zasluzio je ih je isto kao I te

      Comment


      • Ma ok, uzeo je on svoj 19. slem i neke geeracije za 30-40 godina će se klanjati tom dostignuću, ali neće znati ovo što mi znamo, da je bio zaštićen i favorizovan kao beli medved, a njegovi najveći rival sabotiran.

        Ali će te generacije znati da je protiv dva najveća rivala imao katasrofalan skor u finalima slemova. Utisak je da je da je uvek morao da sačeka da mu se poklope neke stvari za razliku od Novaka i Rafe koji su svoje slemove uzimali jer su u tom trenutku bili najbolji i nije im trebala pomoć od gore.

        Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

        Comment


        • get of my lawn!!!

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Sredio mu Nike 8mi W. U napred su znali da ce osvojiti, hmmmmmmm.

            Comment


            • Originally posted by GOKU View Post
              Ma ok, uzeo je on svoj 19. slem i neke geeracije za 30-40 godina će se klanjati tom dostignuću , ali neće znati ovo što mi znamo, da je bio zaštićen i favorizovan kao beli medved, a njegovi najveći rival sabotiran.

              Ali će te generacije znati da je protiv dva najveća rivala imao katasrofalan skor u finalima slemova. Utisak je da je da je uvek morao da sačeka da mu se poklope neke stvari za razliku od Novaka i Rafe koji su svoje slemove uzimali jer su u tom trenutku bili najbolji i nije im trebala pomoć od gore.

              Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
              Klanjace se isto ko sto se mi sada klanjamo Lejveru...Nikoga 40 godina nece da bude briga za danaslje rekorde. To je normalno da bude tako.

              Comment


              • Ma možete vi da pravite ironiju, ali to neće promeniti istinu, a to je da sa zdravim Novakom ili bar ravnopravnim statusom sa Rodžerom, isti CC danas ne bi ni video.

                Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Ma nebitno koliko godina kasni na FH 5 ili mozda cak 8 god, vjerovatnije je ovo drugo. Ma oduzeo bi mu servis kao najjace oruzje i to je vazda razlika bila i Novakova bolesna odbrana u pertle je previe za Federerov napad koji usput budi receni bio vrlo neefektivan na ovom turniru, vise je bio neki zid koji je sve vracao i oslanjao se na greske protivnika.
                  Danas je igrao ekvivalentno prvom kolu Wimbledona. Nako.

                  Ali cinjenica je da mu ni jedan protivnik nije izvukao najbolji tenis iz njega. A vidjelo se da moze jos. Onaj TB protiv Raonica je pokazatelj da ima bar jos 2 stepenice iznad ovoga tenisa.

                  I Nadal mu je vracao u Australiji, pa su igrali 5 setova i uzeo ga je.

                  Federer definitivno moze i USO uzeti, a ja sam prezadovoljan ovom godinom i da se sad zavrsi.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Nemoj biti, i za dva meseca će isti biti povređeni i isti isto tako nesposobni.

                    Comment


                    • Originally posted by GOKU View Post
                      Ma možete vi da pravite ironiju, ali to neće promeniti istinu, a to je da sa zdravim Novakom ili bar ravnopravnim statusom sa Rodžerom, isti CC danas ne bi ni video.

                      Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
                      Nema tu nikakve istine i nece je ni biti.

                      S obzirom da je h2h jedan razlike, ta hipoteza ni statistickog uporista nema.


                      Osjecaj, nije argument. I ja osjecam da je Fed mogao 2007 da uzme RG, a i 2011, a nidje veze su mi argumenti.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Jebo h2h ukupni, gledaj ti h2h na slemovima.

                        Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Ja mu priznajem samo ovu sa AO i IW.
                          Zasto mu bilo sta priznati, mislim nije kao da se on trudio da to osvoji, a i on je kriv sto ostali n'umeju, jbg

                          Nike nastavlja surovu dominaciju ove godine, nakon sto im je usled istocnih sila zatajio uticaj prethodnih godina
                          13/13!

                          Comment


                          • Originally posted by GOKU View Post
                            Jebo h2h ukupni, gledaj ti h2h na slemovima.

                            Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
                            H2h na Gs od kada je Roger u drugoom prajmu posle 2013

                            Comment


                            • Hvala, Novace, veliki si!

                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X