Announcement

Collapse
No announcement yet.

WIMBLEDON (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by bojanaBG View Post
    Milman
    ovi Nadalovci se plase i bye-a
    Stigao prosle godine do 3 kola,ispao od Mareja,dosta tezak protivnik za prvo kolo.

    Comment


    • #47
      Meni jedino Cilic tu deluje kao stvarno opasan protivnik za Nadala, eventualno Muller.

      Fed i Djokovic su jasni favoriti. Djokovic jer je polako u uzlaznoj putanji, moze pola turnira da se provlaci na prosecnu igru i onda da podivlja u polufinalu. Fed nije jos u nekoj strasnoj formi, ali mu malo treba. Ako ga neko ne iznenadi u prva 3-4 kola, mislim da ce polufinale odluciti sampiona.

      Originally posted by Vladan View Post
      Precjenjuje naravno, do ove godine su svi Federerovi navijaci zeljeli da uzme jos taj jedan Slem i moze da zavrsi, sad odjednom se pravi prica da mora da uzme Vimbldon, pa ako uzme Vimbldon onda ce se praviti ista podloga za USO. Forma od prije sest mjesec i danas su dva svijeta, i ostali napreduju, evo Marej sa problemima se odlicno krece za prvi mec. Nadal u ovoj formi nije bio godinama, vidjecemo sta ce s njim biti ali ako prezivi prvu nedelju sve je moguce. Federera je znao da izbaci Stakhovski, da ga Beneto odvede do ivice provalije, da ga Conga okrene posle 0-2, to je Vimbldon, jedan los sat i nema te, kamoli dan. Najlake je osvojiti Vimbldon, najmanje ti treba vremena, najmanje konstantnosti, dobar servis u tri seta moze da te odvede do pobjede i da prespavas dva, i da budes razbijen u dva. Mozes biti bolji u polju sto puta servisom se sve da izvaditi na VImbldonu. Ja ocekujem neko iznenadjenje ovoga puta.
      Nekako mi ovo nema previse logike. Wimbledon zahteva 7 meceva strasne koncentracije, sve se brzo odvija, malo je potrebno da stvari krenu naopako. Desi se neko iznenadjenje tu i tamo, ali tesko da ce da ga to nosi do titule jer treba iznenaditi jos nekoliko dobrih igraca. Tesko je uzeti titulu i jos teze dominirati na travi.
      Last edited by s_hyperion; 03-07-17, 15:19.

      Comment


      • #48
        Originally posted by zdravkelja View Post
        Meni jedino Cilic tu deluje kao stvarno opasan protivnik za Nadala, eventualno Muller.

        Fed i Djokovic su jasni favoriti. Djokovic jer je polako u uzlaznoj putanji, moze pola turnira da se provlaci na prosecnu igru i onda da podivlja u polufinalu. Fed nije jos u nekoj strasnoj formi, ali mu malo treba. Ako ga neko ne iznenadi u prva 3-4 kola, mislim da ce polufinale odluciti sampiona.



        Nekako mi ovo nema previse logike. Wimbledon zahteva 7 meceva strasne koncentracije, sve se brzo odvija, malo je potrebno da stvari krenu naopako. Desi se neko iznenadjenje tu i tamo, ali tesko da ce da ga to nosi do titule jer treba iznenaditi jos nekoliko dobrih igraca. Tesko je uzeti titulu i jos teze dominirati na travi.
        A Karen ti ne djeluje? Pa imao je Rogera u Halleu?

        Apropo priče o Wimbledonu i koncentraciji, samo ću reći Ivanišević
        1. Andrey Rublev
        2. Thanasi Kokkinakis
        3. Alexander Zverev
        4. Ernesto Escobedo

        Renesansa tenisa u 2016 godini.

        Comment


        • #49
          Kachanov je imao Feda u Haleu, a izgubio mec sa 2:0
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #50
            Izgubio je radi pritiska, a bio je ravnopravan itkekako, možda i bolji
            1. Andrey Rublev
            2. Thanasi Kokkinakis
            3. Alexander Zverev
            4. Ernesto Escobedo

            Renesansa tenisa u 2016 godini.

            Comment


            • #51
              U tenisu uvek bolji pobedi ili manje los, sve zavisi kakav je mec bio.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • #52
                Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                Izgubio je radi pritiska, a bio je ravnopravan itkekako, možda i bolji
                Nije dzabe Bokica danas navijala za Karena,iscekuje ona to trece kolo sa velikim ocekivanjima

                Comment


                • #53
                  Kachanov mi je u fantaziju, pa je red da mi donese neke poene do tog 3.kola.
                  A Nadal me trenutno ne zanima, on je na drugoj strani zreba, jedino je trenutno bitno da Role lepo pocne turnir.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • #54
                    Salim se ja Bokice,ne mislim da iko treba da se boji ovakvog Nadala.

                    Comment


                    • #55
                      Je li ono Anakon u Vavrinkinom boksu?

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by NI View Post
                        Je li ono Anakon u Vavrinkinom boksu?
                        Mislim da jeste.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • #57
                          Treba da se plašite Rafaela
                          1. Andrey Rublev
                          2. Thanasi Kokkinakis
                          3. Alexander Zverev
                          4. Ernesto Escobedo

                          Renesansa tenisa u 2016 godini.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                            A Karen ti ne djeluje? Pa imao je Rogera u Halleu?

                            Apropo priče o Wimbledonu i koncentraciji, samo ću reći Ivanišević
                            Nije ga imao, a ni Roger nije bio tako dobar.

                            A ok, poenta je da Wimbledon ne osvajaju tek tako neki balvani pa da kazes da je lako. Igrao je covek jos 3 finala pre toga.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by NI View Post
                              Je li ono Anakon u Vavrinkinom boksu?
                              PA da, zna se vec nekoliko nedelja da ce mu pomoci za Wimbledon
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #60
                                оде Стан ма море да одмара...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X