Announcement

Collapse
No announcement yet.

WIMBLEDON (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NEMANJA97 View Post
    Džaba pričaš o kompromisu kad svi znamp koga i gde će da postave Englezi.
    Eno seti se RG i kad ljudi počnu da slave kad ispadnu Francuzi jer se tako oslobode mesta za druge da igraju na boljim terenima.

    Edit: evo jednog pitanja za sve: dajte vi raspored tako da i dalje budu 3 meča na CC i na terenu 1 i da bude kao i sad 1 ženski i 2 muška , ali da bude bar po vaśem mišljenju najpravedniji raspored i da ne bude na nečiju štetu , a znam da će biti
    Nemanja ovo tvoje pitanje liči kao na početak zadatka iz Veneove zbirke
    Edit: inače 2012. Profesor Tošić otkrio da je u tim zbirkama nadjeno 15000 grešaka, tako da i matematika može biti relativna nauka hehe.
    Last edited by Dekson; 09-07-17, 21:33.
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Originally posted by Njonjo View Post
      Znate ono kad pricate o tome da je Rodzer imao srece pa sve avoje titule mahom osvojio u eri slabih Hjuita, Rodika, Nalbandijana... ?

      Zanimljivo da Rodzer ih je redovno dobijao, razbijao, dok No1ou je dozvolio da Vavrinka uzme 3 GS, Marej isto, Cilic...

      Dalje... Zar sad No1o ne ulazi u Rodzerove godine kada je i poceo da ga dobija? I evo pade covjek, ubi se jako.

      E vi na osnovu toga zakljucujete da je No1o bolji teniser. Jer je jurio Rodzera u njegovim tridesetim i sustigao. A u Rodzerovim dvadesetim dobijao ga jednom u dvije godine.
      Evo sada No1o opet gubi od Rodzera, a da ne pricam o mocnim Agutovima.

      Tako da ne znam sta je tu nejasno.

      No1o ima jednu pobjedu da ostvari do najveceg niza ikada, matori Majkl Dzordan tenisa ga dobija na sljaci i prekida taj niz.
      No1o uzeo sve mastersa, ostao Sinsinati, matori Majkl Dzordan tenisa mu to ne da.

      18 > 12

      A u godinama u koje je sada No1o zasao Rodzer je uzeo 2 od tih 18.

      Neka i No1o uzme 4, 18>16.

      Neka No1o uzme i 6 (ovo je ljudima jos u glavi, haha) 18=18, ali ce Federer i dalje biti Majkl Dzordan tenisa.
      No1o bi onda bio neki Karim Abdul Dzabar tenisa.

      Skapirao?
      Tebi je Nole izgleda kriv za sve loše na svetu što se desilo. Ooo pa divno to znači da ratovi uopšte nisu toliko problem nego neki Novak Đoković koji se pojavio u tenisu.
      E drago mi je što ti smeta, potrudiće se da nastavi da ti smeta!
      Pošto vidim da si došao da bi samo pisao ružno o Noletu , jedan vrlo jednostavan savet: ako hoćeš nekog da naružiš bar probaj sledeći put pronaći istinite informacije , a ne ovako...
      Last edited by NEMANJA97; 09-07-17, 23:00.

      Comment


      • 2003 Wimbledon Championships - Roger Federer beat Mark Philippoussis

        2004 Australian Open -Roger Federer beat Marat Safin

        2004 Wimbledon Championships - Roger Federer beat Andy Roddick

        2004 US Open - Roger Federer beat Lleyton Hewitt

        2005 Wimbledon Championships -Roger Federer beat Andy Roddick

        2005 US Open - Roger Federer beat Andre Agassi

        2006 Australian Open - Roger Federer beat Marcos Baghdatis

        2006 Wimbledon Championships -Roger Federer beat Rafael Nadal

        2006 US Open - Roger Federer beat Andy Roddick

        2007 Australian Open - Roger Federer beat Fernando González

        2007 Wimbledon Championships -Roger Federer beat Rafael Nadal

        2007 US Open - Roger Federer beat Novak Djokovic

        2008 US Open - Roger Federer beat Andy Murray

        2009 French Open - Roger Federer beat Robin Söderling

        2009 Wimbledon Championships -Roger Federer beat Andy Roddick


        Sve teniske velikane je dobijao u finalima, sada kada se bolje razmislim, ipak je Rolo bogotac tenisa Sa kakvim vanserijsim talentima je igrao u finalima, pitam se kako je uopste uspeo da osvoji sve te slemove ,stvarno zadivljujuce.

        Comment


        • Ah, ti divni trenuci na skoro svakom Slemu.
          Cesce se ova tema pokrece nego sto se Srecni ljudi i slicno reprizira na RTS-u

          Svakako Rodzer nije ni blizu GOAT titule, recimo da je na 4. mestu u toj trci. Sva sreca, pa on zeli da igra do 40. izgleda, a to je oko 16 potencijalnih Slemova u njegovom posedu. Svakako, ono sto je najvaznije - vreme je pred njim, daleko je od penzije.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post

            Rekoh juče, samo nije kuk nego desno koleno...

            Zato će program na CC možda ići prebrzo...
            Vidio sam da si napisala, ali nijesam to uspio da nađem na netu. Talijani nijesu pominjali koljeno, pominjali su samo da je imao povredu kuka prije Wimbledona, a što se tiče treninga rekli su da je trenirao i pokazali kraj treninga. Ovo za hramljanje je moje zapažanje i ne znam o čemu je riječ.
            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

            Comment


            • Je l' Endi stvarno povredjen(ili je nesto nebitno), da znam da li da promenim tip onda?

              Comment


              • http://www.dailymail.co.uk/sport/ten...-practice.html
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • I naravno, i za danas i za sutra je najavljena velika kisa. Nista nije slucajno. Ako stave Endija i Rodzera ( ili bilo koga od njih) u 1/4 na CC, mislim da Novak i Rafa treba javno da se bore protiv toga.

                  U sustini, ako turnir nema bar 2 ili 3 krova, mozda je vise fer da nema ni jedan...Na Roland Garrisu kada pada kisa pada za sve sto je mnogo vise fer, nego da se zavrse samo 2 meca.

                  I Sampras je svoj poslednji mec na Wimbledonu odigrao na trecem terenu po velicini. Tako da, po meni je ovako nesto nezabelezeno da dva igraca igraju 11 meceva zaredom na CC Wimbledona ( a verovatno i 13-14 meceva).

                  To sve i nekako, ali najveca greska organizatora je to sto mecevi na C1 pocinju u 13h po lokalnom vremenu, a na sporednim terenima ( Van dva glavna ) u 11:30. To je po meni skandalozno, pogotovo u kisnom danu. Pa Tim igra treci mec na svom terenu, i to posle 2 zenska. Znaci, ocekivano je da svoj mec pocne 2h 30 minuta ranije pre Novaka. To je prevelika razlika.
                  Last edited by 147; 10-07-17, 08:45.

                  Comment


                  • Originally posted by pedja147 View Post
                    I naravno, i za danas i za sutra je najavljena velika kisa. Nista nije slucajno. Ako stave Endija i Rodzera ( ili bilo koga od njih) u 1/4 na CC, mislim da Novak i Rafa treba javno da se bore protiv toga.

                    U sustini, ako turnir nema bar 2 ili 3 krova, mozda je vise fer da nema ni jedan...Na Roland Garrisu kada pada kisa pada za sve sto je mnogo vise fer, nego da se zavrse samo 2 meca.

                    I Sampras je svoj poslednji mec na Wimbledonu odigrao na trecem terenu po velicini. Tako da, po meni je ovako nesto nezabelezeno da dva igraca igraju 11 meceva zaredom na CC Wimbledona ( a verovatno i 13-14 meceva).

                    To sve i nekako, ali najveca greska organizatora je to sto mecevi na C1 pocinju u 13h po lokalnom vremenu, a na sporednim terenima ( Van dva glavna ) u 11:30. To je po meni skandalozno, pogotovo u kisnom danu. Pa Tim igra treci mec na svom terenu, i to posle 2 zenska. Znaci, ocekivano je da svoj mec pocne 2h 30 minuta ranije pre Novaka. To je prevelika razlika.
                    To je to, potpisujem Ovdje na forumu kao da su lično organizatori pa pokušavaju na svaki način da opravdaju ono što je rasporedom zasrano.

                    Comment


                    • Mogu danas da igraju na centralnom ali će finale da gledaju preko malih ekrana. Forza Rafa!
                      1. Andrey Rublev
                      2. Thanasi Kokkinakis
                      3. Alexander Zverev
                      4. Ernesto Escobedo

                      Renesansa tenisa u 2016 godini.

                      Comment


                      • A mene bas zanima kakav biste vi raspored napravili za danas da ste organizatori?
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Centralni Kerber - Muguruza, Zverev - Raonić, Halep - Azarenka

                          Ostalo nije ni bitno
                          1. Andrey Rublev
                          2. Thanasi Kokkinakis
                          3. Alexander Zverev
                          4. Ernesto Escobedo

                          Renesansa tenisa u 2016 godini.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            A mene bas zanima kakav biste vi raspored napravili za danas da ste organizatori?
                            Raspored meceva je ok, ali nije fer da igra na terenima C2 i C3 pocinje 1.5 h ranije nego na C1. Sa time tesko da neko ne moze da se slozi. Ok je da se Endi i Rodzer stave danas na CC, ali samo pod uslovom da igraju 1/4 na C1 ( to pod uslovom da velika cetvorka pobedi). Mada ja bi licno stavio Nadala na centralni pre Endija.
                            Last edited by 147; 10-07-17, 09:14.

                            Comment


                            • Napravi ceo raspored ili makar do C3...
                              ljudi kampuju za manic monday od subote ujutru, a ovde se ocekuje da najatraktivniji igraci za tu publiku nece biti na CC

                              kako su ovi ludaci uspeli da povrate travu za jedan dan

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Sta bi ti Bojana uradila da velica cetvorka prodje u 1/4 i jos preko njih Cilic, Raonic, Tim i Kveri ? Koga bi onda stavila na centralni u 1/4?

                                Comment

                                Working...
                                X