Announcement

Collapse
No announcement yet.

WIMBLEDON (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas Fed ima da igra za Bojanu. Srecan rodjendan Bojana i da nam Fed uzme W.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      NI je nezadovoljan što mu oko Rafaela još nije sve jasno ali može biti zadovoljan što je oko Murraya sve kristalno jasno. Do titule sigurno neće, lošiji je u svakom segmentu nego li prošle godine u ovo vrijeme. Kad se nije pripremio za Wimbledon jasno je da će mu ova godina poslužiti za oporavak od prošle.
      Ni drugi prošlogodišnji finalista nije u ništa boljoj formi.
      Da oko Marija je sve jasno. Fonjini mu je poklonio sva 3 seta, a ono u 4. se rijetko vidja. Fabio njemu ne odgovara. U prvom redu zato sto Talijan lako napada poslije Marijevog BH slajza. Svejedno, Fonjini njemu ne smije da stvara tolike probleme na travi. Dubinom, povecanom agresijom, servisom itd. Mari mora da defakto rutinski pobijedi. Forma se ne moze popraviti do polufinala ako dodje do tamo. I Per a pogotovo sljedeci protivnik (Conga, Kuveri ili Anderson) ovakvom Mariju mogu da preave probleme, i pored toga sto je Mari jucer pokazao sampionski mentalitet.

      Ali nije mi jasno kakva je korist Novaku od toga? To znaci lako polufinale za Rafu.

      Comment


      • Per je prilicno dobar na ovom turniru, radi sta hoce na terenu, mada mu je i Janowicu juce dozvolio da ga dribla. Moze da namuci Mareja.

        A Miler svakako moze do seta ako bude imao dobar serverski dan.

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Danas Fed ima da igra za Bojanu. Srecan rodjendan Bojana i da nam Fed uzme W.
          Hvala
          Iskreno se nadam da mu danas nece padati razne gluposti napamet

          Hvala Sandu

          uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Cestitke Bojana!

            Kako se osjecas prvi dan punoljetstva?

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Cestitke Bojana!

              Kako se osjecas prvi dan punoljetstva?
              Hvala NI
              Hahahah, uzbudjeno [emoji3]

              NI stara skola, zna koje su prave reci

              uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Samuraj View Post
                Nije Andy bez razloga prvi teniser svijeta.
                Da nije bez razloga pah teško i da ima nekog razloga jedva je iskamčio to prvo mesto i onda se posle pokazao kad je dośao na to prvo mesto...

                Originally posted by Marija81 View Post
                Slažem se. Odlično je iskoristio vakuum- mali Novakov pad, a fazu povratka Rodžera i Rafe
                Nije mogao bolje iskoristiti em je odigrao svaki mogući turnir , em je No1e morao toliko puta da kiksne...

                Originally posted by Njonjo View Post
                Fabiovo vrijeme dolazi jer decko igra tenis koji moze da mu se isplati sada kada su noge Marija, Djoke i Rafice slabije.

                Decko igra na udarac, trik, fintu, a ne na kopanje po terenu.

                Svim rovokopacima je vrijeme proslo do 31. godine.
                Uz samo par izuzetaka u istoriji.

                Fabio, da odluci, i da iskoristi to sto sem Zvereva nema mladjarije, moze na USO da gadja polufinale, a sledece godine bar jedno GS finale.
                Nocas je momak na gostujucem terenu, povrijedjen, imao u rukama tenisera broj 1.

                Fabio moze, pitanje je samo da li ce htjeti da ulozi svog sebe za jedan veliki rezultat u karijeri.
                Probao da ti lupim što viśe negativnih reputacija za ono silno juče samo mene živo interesuje jel si ti ozbiljan u svom ovom celokupnom pisanju?
                Originally posted by Samuraj View Post
                Isto tako je Novak bio iskoristio pad Rogera i Rafe. Treba koristiti prilike.
                Od mnogih tvojih śala ova je jedna od gorih
                Koliko god voliš tvog miljenika nisi prosto smeo kazati ovako nešto...

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  E tu grešiš...Novak ih je dobijao zato što je on bio dobar a ne zato što su oni bili loši...
                  Sad kad sam konačno mogao da dam reputaciju žao mi što sam dao na prethodni komentar kad je ovaj još bolji

                  Originally posted by Samuraj View Post
                  Novak, Rafa i Andy su isto godiste. Tako da nema izgovora.
                  Nisu svi baš isto godište , ali što bi to bilo bitno kad njih dvojica nisu otišli u vrh kad su im rivali bili loši
                  Ja sam pričao verovatno bi Endi imao mnogo viśe uspeha da se rodio u nekom drugom trenutku , ali i tu opet ima pitanje da li bi mu se i tad neko pojavio?

                  Originally posted by miloolja View Post
                  Slazem se sa tobom.


                  Ovdd se vidi zašto jednostavno nema Fonjinijevog vremena jer pored igre ima tu još nekih segmenata u tenisu...

                  Originally posted by madrid View Post
                  Ako se Nole vrati u staru formu, ne mora Kirijos da ga respektuje uopste niti Fonjini niti ostali van top5. Dobijace ih Nole na kvalitet. Ovo kazem kao neko kome Nole pada za nijansu lakse od Federera zato sto je nas.
                  Madrid apsolutno se slažemo ako se Nole povrati u svoj ritam onda drugi mogu da ga gledaju kako žele džabe im

                  Comment


                  • Očekujem pobedu Federera, s tim što ne bih bio iznenađen da Miša uzme set. Posebno ako Roger opet uđe stegnut i nervozan u meč, ode onda prvi set lako. Mada, bolje da nas ne cima mnogo, danas i sutra se slave neki rođendani ovde.
                    Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                    Comment


                    • "Madrid apsolutno se slažemo ako se Nole povrati u svoj ritam onda drugi mogu da ga gledaju kako žele džabe im"

                      Skoro pa apsolutno, zato sto mislis bukvalno na sve hehe, a ja bas i ne. Ali za ove van samog vrha se potpuno slazemo.

                      Comment


                      • Srecan rodjendan Bojana, sve najlepse!!!

                        Sto se tenisa tice zelim ti finale, vise ne mogu

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          "Madrid apsolutno se slažemo ako se Nole povrati u svoj ritam onda drugi mogu da ga gledaju kako žele džabe im"

                          Skoro pa apsolutno, zato sto mislis bukvalno na sve hehe, a ja bas i ne. Ali za ove van samog vrha se potpuno slazemo.
                          He he nisam naravno mislio baš na sve Morao sam izdvojiti tvoj komentar zbog nekih ovde novih koji su juče svašta pisali.
                          Za van samog vrha to se podrazumeva
                          E ostalo pa videćemo šta će još prikazati Nadal i Federer u narednim godinama, a za Endija pa svi znamo kako je igrao protiv njega kad je bio u dobroj formi
                          Za one koji se bore za bodove na listi dosta su bitni ti mečevi protiv slabijih protivnika kojih uvek bude mnogo viśe neko protiv glavnih rivala jer kad je neko u lošijoj formi onda mnogo viśe problema ima sa takvim mečevima.


                          E sad da izdvojimo čestitku Bojani za rođendan i da danas uživa u još jednoj pobedi Rodžera

                          Comment


                          • Hvala vam svima
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by FitnessGuy View Post
                              Očekujem pobedu Federera, s tim što ne bih bio iznenađen da Miša uzme set. Posebno ako Roger opet uđe stegnut i nervozan u meč, ode onda prvi set lako. Mada, bolje da nas ne cima mnogo, danas i sutra se slave neki rođendani ovde.
                              Nadam se da Miša neće biti partibrejker, bilo bi šteta pokvariti divan dan...

                              Bojana ne otvaraj ovo...

                              Spoiler
                              što nije isključeno.Federer je prošli meč igrao jako stegnuto da sam u par navrata pomislila da ima problema sa leđima, a Miša je stari lisac


                              Bojana srećan ti 18. rođendan...

                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Hvala Marija

                                pomislila sam i ja da ima problema sa ledjima, svima sam unela paniku bila
                                ali nije, samo je bio stegnut iz nekog razloga, rekao je da je bio nervozan i da se nije smirio cak ni posle TBa
                                posle se opustio i normalno je servirao, tako da su ledja ok
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X