Announcement

Collapse
No announcement yet.

WIMBLEDON (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igra Marej vrlo dobro, svakako je favorit u eventualnom polufinalu.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by Sarafa View Post
      E vidis, ne secam se toga da nije pretrpeo ni jedan brejk do finala. Al' nekako on tad i sad mi totalno dva drugacija igraca.
      Ni do finala, ni u finalu. I istina, nije isti Nadal tad i sad. Danas je jos kompletniji i opasniji.

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        Ni do finala, ni u finalu. I istina, nije isti Nadal tad i sad. Danas je jos kompletniji i opasniji.
        Pamcenje statistike mi je slaba strana Jeste kompletniji i agresivniji, ali nema tu mogucnost da se opusti i da trci bez razmisljanja, zna da se unervozi u bitnim momentima itd, da mu se lakse poljulja samopouzdanje.. Sve ima svoje dobre i lose strane


        Igra Marej vrlo dobro, svakako je favorit u eventualnom polufinalu.
        Koliko god dobro Marej igra, ako Rafa stigne do polufinala, prosto ne verujem da bi ispustio mec protiv Mareja..
        13/13!

        Comment


        • Originally posted by Sarafa View Post
          Koliko god dobro Marej igra, ako Rafa stigne do polufinala, prosto ne verujem da bi ispustio mec protiv Mareja..

          Comment


          • Brejknuo je Federer Nadala u tom finalu, vodio je u 2. setu koliko se secam.

            A sto se tice sansi za SF, Marej, Federer i Djokovic mi imaju otprilike slicne sanse. Mareju se cisti zreb. Federeru je Zverev najozbiljnija pretnja, ali urnisace ga slajsom na ovakvom terenu. Ne znam ko moze Djokovica da pobedi sem jako dobrog Del Potra. Nadal ima Cilica, tu mislim da bi moglo da se desi iznenadjenje.

            Comment


            • Originally posted by zdravkelja View Post
              Brejknuo je Federer Nadala u tom finalu, vodio je u 2. setu koliko se secam.
              Bravo! "During the match, Federer had only converted one of thirteen break points on Nadal's serve."

              Comment


              • Izgubio je Nadal servis sigurno makar jos jednom(mozda i vise puta ali ne mogu da tvrdim). Gledam zreb, u drugom kolu je izgubio prvi set 7-5 od Gulbisa.

                Comment


                • Eto ti ga, de! Sad idem da ubijem Šofra! Šofro je, inace, najpoznatiji crnogorski sportski komentator. Uglavnom tretiran kao neka lokalna budala, jer ima neko cudno, asocijalno ponasanje.. ali je ziva enciklopedija i ima foto-pamcenje. Niko ne dovodi u pitanje ono sto Šofro kaze, jer su se ljudi X puta opekli, ubijedjeni da su u pravu, ali Sofro pamti sve.. E i meni bjese cudno kad je ovo ispricao sinoc tokom Nadalovog meca, a sjecam se tog Wimbldona i sjecam se koliko je Nadal bio svirep i nezaustavljiv, pa.. reko 100% je istina, Šofro tako kaze. Uh..

                  Comment


                  • Olja
                    Nikada ne bih pomislio da su dve bliznakinje uprkos tome sto drugacije igraju, ova druga nema tetovaze i ono "Kri" pored imena.. Palo mi je na pamet, reko sto li su stavili prava 3 slova.. da l ne postoji neka imenjakinja kao L.Mayer i F.Mayer kod muskaraca.. Izlapeo covek..

                    Evo ova Hercog.. Dzaba njima tradicija, belilo, maniri kada ova dolazi istetovirana od glave do pete..

                    Ide ovde Ferer do kraja
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • ево га шампион излази на терен...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Zika View Post
                        ево га шампион излази на терен...
                        Je l' to i ti imas D3GO pa si vratio reprizu od sinoc?

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Je l' to i ti imas D3GO pa si vratio reprizu od sinoc?
                          годину дана мрачим, ајде мало да да променим плочу....


                          најзад лепи људи на клупи, ха ха
                          Last edited by Žika; 06-07-17, 14:14.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Eto ti ga, de! Sad idem da ubijem Šofra! Šofro je, inace, najpoznatiji crnogorski sportski komentator. Uglavnom tretiran kao neka lokalna budala, jer ima neko cudno, asocijalno ponasanje.. ali je ziva enciklopedija i ima foto-pamcenje. Niko ne dovodi u pitanje ono sto Šofro kaze, jer su se ljudi X puta opekli, ubijedjeni da su u pravu, ali Sofro pamti sve.. E i meni bjese cudno kad je ovo ispricao sinoc tokom Nadalovog meca, a sjecam se tog Wimbldona i sjecam se koliko je Nadal bio svirep i nezaustavljiv, pa.. reko 100% je istina, Šofro tako kaze. Uh..
                            I ja sam se upecao Čudno mi je bilo ali sam mu povjerovao. Mislio sam da on i Viško ne mogu da fulaju informaciju.

                            Njemu treba zabranit da prenosi Nadala. Previše navijački prenosi kad on igra.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kladionice poslije 2. kola:

                              Code:
                              	2. kolo	1. kolo	02.07.	28.06.	Razlika
                              Roger	28.78%	29.63%	29.60%	29.20%	[COLOR="#FF0000"]-0.85%[/COLOR]	Konkurenti su porasli.
                              Rafa	20.62%	18.69%	16.40%	16.80%	1.93%	Najvise je pokazao.
                              Novak	18.35%	16.81%	16.40%	12.70%	1.54%	I Novak je pokazo dosta.	
                              Mari	14.93%	13.33%	12.00%	17.40%	1.60%	Isto kao sa Novakom.
                              Cilic	4.65%	4.88%	4.90%	3.80%	[COLOR="#FF0000"]-0.23%[/COLOR]	Rafa i Andi porasli.
                              Raonic	2.70%	3.51%	4.30%	4.70%	[COLOR="#FF0000"]-0.81%[/COLOR]	Opet se mucio.
                              Zverev	2.56%	2.44%	2.90%	3.40%	0.12%	Raonic pao.
                              Tsonga	2.04%	2.22%	1.10%	0.90%	[COLOR="#FF0000"]-0.18%[/COLOR]	Rafa i Andi porasli.
                              Dimit.	1.95%	1.38%	1.40%	0.90%	0.57%	Jako su zadovoljni sa onim sto je pokazao.
                              Thiem	1.43%	1.60%	1.40%	1.60%	[COLOR="#FF0000"]-0.17%[/COLOR]	Novak je porastao.
                              Delpo	0.00%	1.08%	1.00%	0.90%	[COLOR="#FF0000"]-1.08%[/COLOR]	Ispao je.
                              Kyrgios	0.00%	0.00%	2.30%	1.80%	0.00%
                              Stan	0.00%	0.00%	2.20%	2.40%	0.00%
                              Ostali	1.99%	4.42%	4.10%	6.20%	[COLOR="#FF0000"]-2.43%[/COLOR]	Ne vide nikoga ko moze iznenaditi.

                              Comment


                              • Kvote kod žena:
                                Pliskova - 3
                                Konta - 6
                                Halep - 10
                                Venus - 11
                                Kerber - 12
                                Vandeweghe - 12
                                Muguruza - 12
                                Ostapenko - 14
                                Azarenka - 14

                                Comment

                                Working...
                                X