Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih se smeo opkladiti da Juve neće slaviti na Vembliju.
    Sve je i dalje otvoreno.

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Eto koliko smo potonuli posle primljenog drugog gola. To je taj luzerski mentalitet koji nas krasi kroz istoriju i koga ne mozemo da se otarasimo. Bolji Totenhem puno. Sve bi bilo drugacije da je dao penal Iguain.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Eto koliko smo potonuli posle primljenog drugog gola. To je taj luzerski mentalitet koji nas krasi kroz istoriju i koga ne mozemo da se otarasimo. Bolji Totenhem puno. Sve bi bilo drugacije da je dao penal Iguain.
        Sve bi bilo drugacije da je iskoristio onu sansu za 3-0 ... ne bi dao gol Totenhem nakon toga nikada. A kamoli dva.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ma dzabe brate, mozemo mi da pricamo sta bi bilo kad bi bilo. Povukli smo se prerano, ljudi nas usrali skroz i to je to. Bolje odigrali, bolje fizicki spremniji, nema sta da se zalimo.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Daglas ih je nekoliko puta dobro promesao. Trebalo bi to koristiti vise - u revansu. Daleko od toga da ne moze Juve da dobije u Londonu, ali mora bolje. Vratice se i Dibala do tada.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • 8 golova na dve tekme. A sutra nas tek očekuje zemljotres

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Juve ide dalje
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Daglas ih je nekoliko puta dobro promesao. Trebalo bi to koristiti vise - u revansu. Daleko od toga da ne moze Juve da dobije u Londonu, ali mora bolje. Vratice se i Dibala do tada.
                  Ma nema nista od toga. Sada su sanse 80-20 za Tot. Sve je u njihovim rukama. Prelose odradjena utakmica, i jos jednom se potvrdilo ono pravilo da kada ne iskoristis svoje sanse sledi kazna.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Start iz snova. Horor epilog. Ukratko.
                    ‘I was offered a free villa in Hollywood, but I said no thank you, I prefer to live in Italy.’

                    Comment


                    • Morao je ovako Juve da igra, povuceno i oprezno. Nemamo se mi sta jurit sa Tottenhom, imaju dosta brze igrace. Dok je god ovakvog Khedire, da ne spominjem Bernaredeskog, ovo vam je primer zasto ce uvek Cuadrado igrati ispred njega. Work rate kao nebo i zemlja. Falio Matuidi, daj Boze da se Khedira povredio na malo duze staze, dosta ga je vise. Ionako dzogira po terenu. Jedno vreme je Marchisio imao epitet Caspera, vala ako ovo nije Casper ne znam sta je.

                      Igrao je Tottenham jako lepo i organizovano, nije da nije zasluzio. Al ostaje zal sa propustenim sansama u oba poluvremena. Ubio nas je Chiellini, kriv za prvi gol, plus napravi nepotreban faul na Alijem, posle koje sledi i greska Buffona, jbg fali eksplozivnosti kao sto vec rece Sandu.

                      Comment


                      • Totenhem je sem golova imao i onu sansu Kejna kada je Djidji skinuo.
                        Juve je sem golova imao ono Iguainovo sto le teze promasiti nego pogoditi (i to pri rezultatu 2-0) i Iguainov promasen penal.
                        Nijanse su tu odlucile da se vrate Englezi, drugu bi mi pesmu pevali da je Gonzalo mrvu normalniji u glavu.
                        Sve u svemu zanimljiva utakmica - videcemo sta ce biti u Revansu.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Dobri Spursi, ako se izume ona 4 pada koncetracije u prvom od koja su dva kaznjena. Na kraju i jedni i drugi imaju dobre sanse za prolaz.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Ma nema nista od toga. Sada su sanse 80-20 za Tot. Sve je u njihovim rukama. Prelose odradjena utakmica, i jos jednom se potvrdilo ono pravilo da kada ne iskoristis svoje sanse sledi kazna.
                            Potcenjivački na Juve, nema šta. Da Pipita nije bio dekocentrisan sada bi se druga priča rastezala.
                            Ja ću smelo tipovati i po meni šanse su pola-pola i pored male rezultatske prednosti Spursa. Itekako Juve može da šokira Vembli. Mnogo toga zavisiće od eventualnog povratka Dibale u momčad.

                            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Morao je ovako Juve da igra, povuceno i oprezno. Nemamo se mi sta jurit sa Tottenhom, imaju dosta brze igrace. Dok je god ovakvog Khedire, da ne spominjem Bernaredeskog, ovo vam je primer zasto ce uvek Cuadrado igrati ispred njega. Work rate kao nebo i zemlja. Falio Matuidi, daj Boze da se Khedira povredio na malo duze staze, dosta ga je vise. Ionako dzogira po terenu. Jedno vreme je Marchisio imao epitet Caspera, vala ako ovo nije Casper ne znam sta je.

                              Igrao je Tottenham jako lepo i organizovano, nije da nije zasluzio. Al ostaje zal sa propustenim sansama u oba poluvremena. Ubio nas je Chiellini, kriv za prvi gol, plus napravi nepotreban faul na Alijem, posle koje sledi i greska Buffona, jbg fali eksplozivnosti kao sto vec rece Sandu.
                              Bernardeski odlican prvo poluvreme, drugo nevidljiv. Koliko god mi imali pristojnu odbranu za Seriju A, ovo u Evropi ne pije vodu. Slazem se da je Kjelini oba puta pogresio ali ne moze mu se zameriti, jbg desava se. Kedira je igrac manje svaku utakmicu, ali jbg usrase nas povrede, pogledaj samo kakve smo mi imali izmene a kakve Totenhem, jednostavno nemas koga ubaciti da proigra ekipu. Da je ostao Pjaca uneo bi malo zivosti u ekipu za razliku od Sturara i Bentakura. Pojeo nas je njihov vezni red, jbg. Videcemo Dybala ako bude bio spreman za revans, ima vremena da se oporave igraci.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • U tome je glavna razlika veceras bila. Oni su Juventusove greske kaznjavali. Jbg ne moze doveka Djordjo biti top topova, pa ni Djidji. A kada pogledas da je tu jos i Silja i Benatja sve je jasno, mada pojedinacno necu nikoga da krivim.
                                E sredina je vec druga stvar, ne moze Miralem sve sam. I Mandzukara se bori i trudi - svaka mu cast, opet Kedira je tip igraca koji ume da te izda samo tako. Pa se na njega ne bi smelo oslanjati u revansu.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X