Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iguain trebao već u prvom da se proslavi.
    Posed lopte na kraju prvog 73/27 u korist gostiju iz Londona.

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Sabija ih Juve u drugom ... ovko treba da se igra.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Kako ne volim igrace koji stalno gestikuliraju sudiji. Peglaju na sve strane a kad neko napravi nad njima faul masu na sve strane. Bez obzira sto su oba penala cista, svidelo mi se sto niko nije prisao sudiji da nesto objasnjava, aloo ipak ti sviraju dva penala u jednom poluvremenu. Kakvo bi skakanje na sudiju bilo da je neka drug ekipa u pitanju.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Ovako ga uvaliti Bufonu... Neprocenjivo.

          Comment


          • Sandu na apararima

            Veliki je majstor Eriksen.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Apsolutno zasluzeno.

              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

              Comment


              • Kakav kiks Bufona ovo nije realno.

                Comment


                • Alegri i Iguain izgubili dvomec. Cestitke Totenhemu.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Malo je klubova koji se na gostovanju kod Juventusa mogu vratiti od ranih 2 gola minusa.

                    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Imali ste 2:0 slepci jedni!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Totalno zasluženo, jos ako se uzme u obzir da je prvi gol pao iz ofsajda... odličan rezultat za pevce.


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                        Comment


                        • Ja ne vidim kako Juventus moze pobediti u Londonu. Utakmica slicna Bayern-Juve pre 2 godine.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Sandu na apararima

                            Veliki je majstor Eriksen.
                            Godine su cudo dobijes iskustvo ali izgubis eksplozivnost. Djidjijev ugao ....
                            Ne igraju nista u drugom ali ne igra ni Juve. I dalje je neverica kako Gonzalo nije dao 4 komada u prvom poluvremenu.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Pre sat vremena su bili neiskusni, Kejn nula, Alegri tata.. a Totenhem se vrati iz 0 2. I to opet kazem samo zbog dekoncetracije bekova. Ali ima jos da se igra, nista nije gotovo ovde.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Totalno zasluženo, jos ako se uzme u obzir da je prvi gol pao iz ofsajda... odličan rezultat za pevce.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                                E I ja sam to nesto gledao posto nisam stigao na vreme da vidim gol pa sam sam zaustavljao i meni se tako ucinilo. Znaci bio je? A niko da pomene
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X