Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Pa ako te ne zanima što uopšte komentarišeš ?

    Ne zanima te ali ipak znaš kakvi ljudi idu na utakmice ?

    I da li su svi ljudi koji idu na Zvezdu i Partizan takvi kakve ti znaš ? Evo ja poznajem dosta poštenih i časnih ljudi koji idu na te utakmice, pa i ja sam odem poprilično često, valjda se jbg krećem u takvom okruženju.....nzm.
    Komentarisem zato sto mi je drago da su to uradili. Naravno da ne mislim da su na stadionu svi takvi, i sam sam nekada isao na utakmice, bio na jugu mali milion puta kao napaljeni klinac. Al nema potrebe da ti i Uros glumite budale i da se pravite glupi.

    Jednog dana kad budem imao decu, planiram da ih vodim na utakmice. Zbog takvih budala koji idu na iste, ja to ne mogu da radim. Zvezda-Partizan bi trebao da bude praznik fudbala a ne najveci godisnji skup agresivnih i pijanih imbecila.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Na stranu sve, mozemo da pricamo o dvostrukim arsinima mafijaske organizacije UEFA, ali ni to nije bitno.

      Mi igramo takmicenje koje nam mnogo znaci. Je l' su pravila idiotska? Jesu. Je l' moramo da cutimo i postujemo ako je u interesu kluba, da.

      Ako nam se ne svidja takmicenje, ne moramo da igramo.

      Samo sto grupu Delije Sever zabole ona stvar za Zvezdu, seru mi u principima nekim sada. Nek spomenu vodju, al' posto bi Mare komandant lupao samare Pedji i ekipi da se to desi, onda ne smeju. Fuj.

      Comment


      • Pa bi im lupao Verovatno je i Pedjoliniju muka od svega.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Komentarisem zato sto mi je drago da su to uradili. Naravno da ne mislim da su na stadionu svi takvi, i sam sam nekada isao na utakmice, bio na jugu mali milion puta kao napaljeni klinac. Al nema potrebe da ti i Uros glumite budale i da se pravite glupi.

          Jednog dana kad budem imao decu, planiram da ih vodim na utakmice. Zbog takvih budala koji idu na iste, ja to ne mogu da radim. Zvezda-Partizan bi trebao da bude praznik fudbala a ne najveci godisnji skup agresivnih i pijanih imbecila.
          Pa čim ti je nešto drago, čim o nečemu imaš emocije, znači da te interesuje.

          A najgluplja je priča "ja bih vodio dete na utakmicu ali se plašim za sigurnost" ? Ideš lepo na zapad ili istok Marakane, garantujem ti da te niko neće dirati.

          Ili se odseli za Mačester, tamo je sve ko u bajci, pogotovo vezano za priču huligani....

          Comment


          • To su tipični izgovori likova koje mrzi da se pomere. Na zapadu bleje najveće šminke koje sam video u životu, od Ane Cakić kad vlaži na nekog fudbalera, preko Butičarki trojke, do Osmanovog sina, matoraca sa semenkama.. Jedino što može da ti se desi ako kreneš sa devojkom-ženom i sedneš pored neke mlade dame je iznenadna erekcija. Ti u sredini devojka levo, butičarke desno.

            Comment


            • Ma klasično proevropsko proseravanje i propaganda, svi su super, mi varvati i teroristi, sad to šire i po našem narodu, jer jbg matorci nam odrasli u doba komunizma svi imali državne poslove, vrh plate a ništa nisu radili, pa eto tako nama danas svi krivi, država prevashodno, za ono što se oko nas događa, te nam je jadnima i nedužnima jedino ostalo da hejtujemo ispred kompa okolinu, jer jbg drugi su krivi za sve.

              Svako ko iole malo ima je ili lopov ili mafijaš, ukrao od nedužnog naroda, a ostali su jbg zatočenici vremena i sad sede ispred kompa i čekaju da vreme prođe, a kad prođe, kad nam Evropa sredi dvorište mi ćemo da progledamo.....

              Ma ajde, muka mi od tog proseravanja....

              Comment


              • Da znaš..Uvek je tamo negde bolje. Pa ne bi mogli baš da piskaramo po ceo dan po forumima i da ispijami pića, zapravo da vidimo živu dušu posle 22:30, a kad malo zadjes u neke krajeve Londona, možeš “lepo” da se provedeš.

                Svi su lopovi svi su krimosi svi su ulizice, to je onaj Sergej Trifunović fazon. Kao gadim se na sve, sve je fuj, nabedjen sam do ludila...

                Ja nisam čuo da bilo gde u svetu tribinu vode doktori nauka, lekari i farmaceuti.

                Ko god izbegava frku i njega će frka izbeći. Ne smeta mi ni ubistvo člana Kavačkog klana. sve dok se ne ubijaju civili, mafije svuda ima. Neke su bolje od naših i nema sranja, a u nekom Meksiku strada po 50 civila u ratovima kartela.

                Dakle Srbija je prosek, Beograd uopšte nije opasan kao jedan London, Pariz, noću.

                Comment


                • Najjace je sto nas je mafije iz UEFE kaznila zbog rasizma na mecu protiva Batea u Belorusiji,sa mecom bez publike i 50k,da nije tuzno bilo bi smesno

                  Comment


                  • http://mondo.rs/a1072653/Sport/Fudba...iru-VIDEO.html

                    Kako se usuđuju !? Pa samo smo mi Srbi huligani i propalice !? Kako smeju !? UEFA REAGUJ kad Turci neće....

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      http://mondo.rs/a1072653/Sport/Fudba...iru-VIDEO.html

                      Kako se usuđuju !? Pa samo smo mi Srbi huligani i propalice !? Kako smeju !? UEFA REAGUJ kad Turci neće....
                      Sve pod katanac.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • UEFA da ih hapsi ?

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          UEFA da ih hapsi ?
                          ne..
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • http://http://www.mozzartsport.com/vesti/partizan-plzenj-za-1-000-dinara-ulaznice-u-prodaji-od-srede/190809

                            Kreće prodaja pravih ulaznica za LE.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Pozdrav ljubitelji fudbala, da li mogu da vas zamolim da popunite jednu anketu o fudbalu, potrebna mi je za izradu master rada - http://bit.ly/2AIRcVI
                              Hvala najlepše!

                              Comment


                              • Par acea za Juve-Spursi...

                                acestream://860e3ffdb74c7862d507dfeb81b5117c5b3ef855
                                acestream://2e555750dc2f00c0be0603fc16c69abe7a4bfabb
                                acestream://e409529e979b46ae1496b2ecc60c4a1c8a66b03b
                                acestream://aed7c6a05565d8f8a57c0e6f101a04fb89743253
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X