Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema tu nikakvog preterivanja...to su kriminalne grupe koje zaradjuju ogromne kolicine novca na konto svoje "profesije navijaca", koji direktno uticu na rad klubova i na kraju, ponasaju se bahato i bezobrazno gde god da odu (i to dosta njih na racun tog istog kluba)... Koliki je strah od tih organizacija pokazuju i izjave celnika klubova posle svake opomene ili kazne...ne postoji ni naznaka pokajanja ili nekih koraka da se situacija promeni na bolje...samo pravdanje akcija najvernijih i svaljivanje krivice na "nepravednu UEFU"...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Ne pričam o navijačima, već o preterivanju UEFA, gde se sve i svašta podvodi pod rasizam, šovinizam šta već....pa tako i klicanje "Živela kraljevina Srbija" ili neki našim srpskih herojima slobodno ih tako nazovimo.

      Sad što smo mi od pamtiveka bili i ostali govna, pa nam je sve tuđe lepše i draže nego naše, jbg, priznaćemo, da rasizam je kada se peva "Živela kraljevina Srbija" i eto naćićemo krivca u nekim krimi navijačkim grupama.

      Da ne bude zabune ja se ne poistovećujem sa tim grupama, svako ko čita ovaj forum zna koliko ja to prezirem već duži vremenski period, ali ovde se ne radi o njima.

      Comment


      • Ipak Partizan nije kaznjen, toliko dekard o tvojoj objektivnosti kada kazes da su oba tima zasluzeno kaznjena.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Računali su da vam je to poslednja utakmica u Evropi, pa da se poradujete zadnji put A nama tek prva u nizu
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Računali su da vam je to poslednja utakmica u Evropi, pa da se poradujete zadnji put A nama tek prva u nizu
            E, pa malo su se preracunali. Sad kad krenu da pucaju bombe, samo gledaj.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Svim srcem uz uefu, teraj govna sa tribina. Kad niko u Srbiji ne reaguje na stvari koje se desavaju na tribinama, moraju drugi to da resavaju.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Svim srcem uz uefu, teraj govna sa tribina. Kad niko u Srbiji ne reaguje na stvari koje se desavaju na tribinama, moraju drugi to da resavaju.
                Ne lupetaj kad te molim.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ne lupetaj kad te molim.
                  Ne lupetam Da sam na uefinom mestu zakljucao bih im stadione do daljnjeg pa nek sredjuju govna.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Naravno da svaki ispad treba kaznjavati. Mladicu, Kosovu itd. iako i ja sve to podrzavam, ipak nije mesto na stadionu.
                    Ali isto tako pogledajte sajt uefe, ozbiljnije kaznjavaju samo nas i jos eventualno par klubova sa istoka. U 4. kolu su navijaci najmanje 17 timova pravili bakljade ili nerede i na kraju je kaznjeno tek nekoliko klubova. I Partizan zbog dve petarde.
                    Kriterijum apsolutno nije isti za sve. Jer da jeste Marsej bi svaki mec igrao bez publike.
                    Last edited by Acikalis·; 06-01-18, 07:08.

                    Comment


                    • Sve čistunce bih zapitao na koliko je utakmica kažnjen Hajduk zbog onih naci oznaka na terenu?
                      Ne želim da čujem političke tirade o ovom ili onom zločincu, već konkretan odgovor na konkretno pitanje (a mislim da bi se si složili da je nacizam najveće zlo 20 veka).
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Ne lupetam Da sam na uefinom mestu zakljucao bih im stadione do daljnjeg pa nek sredjuju govna.
                        Raspitaj se što je Zvezda kažnjena konkretno i osvrni se malo oko sebi i videćeš da lupetaš, kakav crni rasizam, propaganda i ostalo. Pa na koliko utakmica u Evropi navijač utrči na teren i nikom ništa.

                        Drgua stvar ti govoriš o kriminalnim aktivnostima pojedinaca iz grupe, odn. da pojedinci, vođe, koriste tribinu da se lično bogate kriminalom, grupu nikada ne treba postovećivati sa pojedincima, evo i ti si Zvezdaš i sad da si bio na Severu kritičnog dana da li bi smeli da te krivimo za ishod ?

                        Kriminalce treba država da procesuira saglasno pravilima KZ-a i ZKP-a, šta ti mešaš UEFA i ostalo u to, a UEFA da ujednači aršine malo.

                        Originally posted by Ganac View Post
                        Sve čistunce bih zapitao na koliko je utakmica kažnjen Hajduk zbog onih naci oznaka na terenu?
                        Ne želim da čujem političke tirade o ovom ili onom zločincu, već konkretan odgovor na konkretno pitanje (a mislim da bi se si složili da je nacizam najveće zlo 20 veka).
                        Na stranu to fašizam, nacionalizam, ja skidam kapu Hrvatima, Albancima sa Kosova, Bosancima.....svi oni javno svuda veličaju te učesnike nemilih zbivanja devedesetih godina, svi im kliču uzdignuta čela, samo se mi Srbi istih stidimo, a kako vidim samo smo mi proterani sa teritorija.....da ne širimo, ja ne mrzim pomenute narode, napisao sam da im i skidam kapu za ponašanje.....mrzim bre nas Srbe što smo jajare, samo svom dupetu da je lepo.....povraća mi se od tog evropeizma.

                        @Acikalis, kažnjavali su i Lacio, ali oni ljudi su stvarno rasisti.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Raspitaj se što je Zvezda kažnjena konkretno i osvrni se malo oko sebi i videćeš da lupetaš, kakav crni rasizam, propaganda i ostalo. Pa na koliko utakmica u Evropi navijač utrči na teren i nikom ništa.

                          Drgua stvar ti govoriš o kriminalnim aktivnostima pojedinaca iz grupe, odn. da pojedinci, vođe, koriste tribinu da se lično bogate kriminalom, grupu nikada ne treba postovećivati sa pojedincima, evo i ti si Zvezdaš i sad da si bio na Severu kritičnog dana da li bi smeli da te krivimo za ishod ?

                          Kriminalce treba država da procesuira saglasno pravilima KZ-a i ZKP-a, šta ti mešaš UEFA i ostalo u to, a UEFA da ujednači aršine malo.
                          Ne zelim da se raspitam jer me ne zanima sto su Zvezda i Partizan kaznjeni. Znam kakvi ljudi idu na utakmice, sta se tu radi i kakvi ljudi vode tribine. Drzava ne planira da procesuira kriminalce tako da nemam problem sa tim da Uefa stavi kljuc na stadione, pa cak i da to urade radi preventive.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Ne zelim da se raspitam jer me ne zanima sto su Zvezda i Partizan kaznjeni. Znam kakvi ljudi idu na utakmice, sta se tu radi i kakvi ljudi vode tribine. Drzava ne planira da procesuira kriminalce tako da nemam problem sa tim da Uefa stavi kljuc na stadione, pa cak i da to urade radi preventive.
                            Pa ako te ne zanima što uopšte komentarišeš ?

                            Ne zanima te ali ipak znaš kakvi ljudi idu na utakmice ?

                            I da li su svi ljudi koji idu na Zvezdu i Partizan takvi kakve ti znaš ? Evo ja poznajem dosta poštenih i časnih ljudi koji idu na te utakmice, pa i ja sam odem poprilično često, valjda se jbg krećem u takvom okruženju.....nzm.

                            Comment


                            • Dobro, samomržnja je opšte poznata stvar kod nas. Samo krimosi idu na tekme. Srbi su fuj dizelaši seljaci moroni kreteni, zato su hipici i pankeri previše kul stvar. To mi tako deluje, tudje govno je od zlata.

                              Ja video 3 asistenta sa mog fakulteta na severu protiv Rada, jedna os retkih utakmica na kojima sam bio na severu i to zbog neke dve devojke koje su htele da idu. I baš smo mi krimosi. Kontam ja kako Bici mene zamišlja, šuškavac, pederuša, trenerkica neka i Nike.

                              Frateli crna kožna jakna, džemper, kravata, pantalone i paćoti cipele, sedeo gore sa njih dve, malo pevao, ima svakakvog naroda, pun mi je k predrasuda.

                              4. asitent sa faksa za koga znam da je ludi navijač Zvezde i Liverpula nije bio, ali me skoro pitao za CSKA idem li.. Ljudi mrava nisu zgazili u životu, pored bubanja dodju nekad na sever ili istok, zavinsti od gužve.

                              A kontam ja da Bici i takvi ljudi zamišljaju neke ćelave nagruvance prebildovane musave u trenerkama koji mozga nemaju. Sastav juga ne znam, ali medju ciganima dosta normalnih ljudi bude.

                              Pevalo se Mladiću moj problem je tvoj, što si ti srpski heroj. Mene mrzelo da pevam niko me smarao nije. Tako da ne mogu se vodje kriviti što svi pevaju i ne znam da li si očekivao da se vodje bave društveno korisnim radom i da budu kondukteri u busu ili krimosi i dileri?

                              Comment


                              • Pa eno Anjeli u Italiji malo falilo da ga suspenduju jer je provlačio te problematične likove u kop Juventusa, naravno nisu, jer nije to blentava država kao naša da haps i kažnjavaju takve ljude.

                                Nije poenta Anjeli, već da toga ima svuda u svetu, ali kao što ti reče Uroše tuđe govno je od zlata.

                                Evo danas mondo okačio npr. ovu vest

                                http://mondo.rs/a1070594/Sport/Fudba...-navijaca.html

                                i šta sad, ko je ovde lud ?

                                Comment

                                Working...
                                X