Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne, naravno da nije Karim bolji igrac od Ronalda. Sta vise nije mu ni do kolena, kao sto nije ni Kejn CRu.

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Ne, naravno da nije Karim bolji igrac od Ronalda. Sta vise nije mu ni do kolena, kao sto nije ni Kejn CRu.
      Sa svim se slazem, samo sam hteo da kazem da je broj trofeja totalan nebitan podatak u poredjenju kvaliteta dva igraca.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Sa svim se slazem, samo sam hteo da kazem da je broj trofeja totalan nebitan podatak u poredjenju kvaliteta dva igraca.
        Pa mene ako pitas Totenhem ima najjaci sastav posle Sitija u PL, potpunjeni su na svim pozicijama osim eto nemaju zamjenu za Kejna. (Mada imaju Ljorentea, koji je protiv Real odigrao bolje od Kejna na SB) E sad, kad dodju bitne utakmice i borba za trofeje, tu Ronaldo uvek iskoci i presudi mnogo puta, svojim mentalitetom pre svega, nakon toga i kvalitetom kao fudbaler. Kejn za sada nije ni imao prilike za to, zasto, mogu biti vise faktora, mozda imace ove sezone, vidjecemo. Jedno je jasno, gde god igra Ronaldo i kad god igra, taj tim ce se boriti za najvece trofeje i ciljace na najvise uspehe, dok za Kejn se to ne moze reci. E tu je razlika u klasi.

        Eto Ronaldo osvojio EP sa Portugalom, a realno nisu ni u TOP5 ekipa u Evropi. Sve to mentalitetom, borbom i taktikom

        Da se ne shvatimo pogresno, po meni Kejn je najbolji napadac u PL momentalno.
        Last edited by Ser Gagi; 03-11-17, 13:20.

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Iako sam u odvoj diskusiji naravno na strani vecine, ne moze Kane da se poredi sa Ronaldom, po svemu, a najvise po tome sto nisu ista pozicija, bar taj period o kome pricate. Ali mi smeta prica kada se porede dva igraca kao sta je ko osvojio (ne pricam o individualnim nagradama), na osvajanje trofeja utice mnogo stvari, a nijedan igrac nikada u istoriji fudbala nije nista sam osvojio, niti ce se to desiti, moze da ima vise ili manje uticaja, tim uvek osvaja trofeje. Tako da te argumente odmah preskacem, besmisleni su. Evo jedan Ronaldo, Brazilac, koga gotovo svi vole, nije osvojio Ligu Sampiona, a da ne pricam u kojim timovima je igrao, dok jedan Benzema jeste, da li se to sad uzima kao argument da je Benzema bolji igrac od Ronalda? Uzeo sam Karima bzvz, ima milion primera.
          Ne uzima se ,ali kad se dodje do tih sitnih detalja tipa ,najbolji ikada tipa Maradona vs Mesi na kraju svi uzmu argument na strani Maradone i uspeh sa reprezentacijom
          A Zuba ,jbg nije osvojio dosta toga ,ali kod njega su povrede presudile da ga na stavljuju u sam vrh ikada,to sa osvajanjem dolazi do izrazaja bas tad na kraju po meni, kad se ne zna vise sta ,povlace se ti argumenti,ko je sta osvojio ,pa Cafu i Rivaldo su vise osvojili i od Zube i Ronaldinja,al bolji nisu igraci bili

          Slazem se ja sa tobom imas dosta pojedinaca koji igraju za manje zemlje koje nece primisati nekom trofeju,a da su bili Spaniji ,Nemackoj,Brazilu ko zna sta bi se pricalo o istima

          A i ovo sto sad napisa Ser gagi i po meni Spusrsi igracki imaju posle Sitija najjaci roster,a imali su i 2015 najjaci od kandidata za titulu kad se CFC raspao ,pa nisu uzeli nista,nije da nema osnova da Kejn ima podlogu da osvaja klupski,e sad sa repkom tesko,a Ronaldo je osvojio i tu,ali opet slazem se taj argument nije presudan,bitan je sastav za koji igras,mada Spursi i tu imaju top kadar
          Last edited by 61563; 03-11-17, 13:22.

          Comment


          • Ma nema potrebe porediti Kejna sa Ronaldom, mislim da je to svima jasno. U pitanju je to, da ovo sto radi Kane treba postovati, i priznati, bas onako top napadac, videcemo koliko moze u karijeri, ja nesto ne verujem u tu pricu da ce ostati celu karijeru u Spursima.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Ma nema potrebe porediti Kejna sa Ronaldom, mislim da je to svima jasno. U pitanju je to, da ovo sto radi Kane treba postovati, i priznati, bas onako top napadac, videcemo koliko moze u karijeri, ja nesto ne verujem u tu pricu da ce ostati celu karijeru u Spursima.
              Ni ja, vidim ga u RM uskoro mozda vec od leta,a to najbolji ikada recimo svi sad dizu Mesija, CR7 i porede sa Peleo,Maradonom,a meni je recimo bolji i od Cristiana i Mesija, Zizu plus, mislim da je osvojio sve sto je mogao

              Comment


              • Real se nekako crta, i to ce da bude brutalan transfer. ne volim da pricam o igracima koje nisam gledao, i stvarno ne mogu da poredim sa Peleom i Maradonom, sto se mene tice od igraca koje sam gledao Ronaldinho je dostigao najveci nivo fudbala koji sam ja video, a Messi je sveukupno najbolji igrac koga sam gledao.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Real se nekako crta, i to ce da bude brutalan transfer. ne volim da pricam o igracima koje nisam gledao, i stvarno ne mogu da poredim sa Peleom i Maradonom, sto se mene tice od igraca koje sam gledao Ronaldinho je dostigao najveci nivo fudbala koji sam ja video, a Messi je sveukupno najbolji igrac koga sam gledao.
                  Ronaldinjo da je ozbiljan, i da nije resio prerano da se opusti i uziva u karnevalima i hedonizmu,ko zna sta bi bilo,vrv najbolji

                  Pelea nisam gledao sem YT i slicno,ne znam Zizu magija, sta je i u kojim momentima je izvodio ,za mene je ono top

                  Imao i muda i kad je bitno onda gol da ,iako je pre svega organizovao i pravio sve oko sebe 50% boljim igracima sa loptom znao sve,jedina mrlja,Materaci,sto je najgore dosta ljudi ga po tome pamti

                  Comment


                  • Originally posted by Acikalis· View Post
                    Ja stvarno gotivim Kejna, i deluje da ce imati fantasticnu karijeru ali tvrditi da je najbolji igrac u PL, ili ici jos dalje i porediti ga sa Ronaldom .... Morace on jos mnoooogo toga da postigne kako bi ga uopste stavljali u istu recenicu sa CR7..
                    Sa Ronaldom ga porede navijaci Junajteda, a trenutno jeste najbolji igrac u PLu, bar po meni. Kao sto sam i napisao ne moze se porediti Ronaldo s Kejnom, pogotovo ne taj iz tog perioda.

                    Kane i Alli ce zajedno u Real, i to mozda na kraju ove sezone, to sam pricao jos pre dve god. Kad su mnogi pricali za Kanea da je one season wonder...

                    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Sa Ronaldom ga porede navijaci Junajteda, a trenutno jeste najbolji igrac u PLu, bar po meni. Kao sto sam i napisao ne moze se porediti Ronaldo s Kejnom, pogotovo ne taj iz tog perioda.

                      Kane i Alli ce zajedno u Real, i to mozda na kraju ove sezone, to sam pricao jos pre dve god. Kad su mnogi pricali za Kanea da je one season wonder...

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      Ne zna se da li ce Zidan ostati na klupi na kraju ove sezone, ali si ti vec odveo Kejna i Alija u Real. Je l' mozemo da saznamo koga Real prodaje na kraju ove sezone i za 2 godine ko ce ici u Real posto vidim da ne gresis kada su u pitanju prognoze. Kako se onda omanulo da je Lovren ovakav krs, a ti ga hvalio? Ili ipak nije krs, nego mi ne razumemo fudbal. On i ovaj s tvog avatara nam donose titulu. Ali prvo sedmi da zavrsimo.

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Ne zna se da li ce Zidan ostati na klupi na kraju ove sezone, ali si ti vec odveo Kejna i Alija u Real. Je l' mozemo da saznamo koga Real prodaje na kraju ove sezone i za 2 godine ko ce ici u Real posto vidim da ne gresis kada su u pitanju prognoze. Kako se onda omanulo da je Lovren ovakav krs, a ti ga hvalio? Ili ipak nije krs, nego mi ne razumemo fudbal. On i ovaj s tvog avatara nam donose titulu. Ali prvo sedmi da zavrsimo.
                        Kad neko kao ja, ko se ne razume u fudbal moze da shvati da Liverpulu nisu problem stoperi vec ceo sistem, onda ne znam kako tebi bilo sta objasniti.
                        Lovren je imao moju podrsku prvih godinu dana, a vec dugo ja pricam da sa Lovrenom i Mignoleom nikada nista necemo osvojiti. Ali tebi i nije cilj da nesto pametno kazes, tebi je cilj ovde da omalovazas druge, zato ides na ignore druze moj.

                        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Inace u Sevilli Blitzkrieg Liverpula. Dva identicna kornera za 0-2 i Mane munjevito u kontri promasuje ali Firmino ga ispravlja.

                          Comment


                          • Sad već izvjesno 5 engleskih ekipa u osmini finala lige šampiona. 3 španske (pod uslovom da Sevilja prođe), 2 italijanske. Samo Bajern od Švaba.

                            Posle godina mučenja u LŠ engleske ekipe se konačno vratile

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Sad već izvjesno 5 engleskih ekipa u osmini finala lige šampiona. 3 španske (pod uslovom da Sevilja prođe), 2 italijanske. Samo Bajern od Švaba.

                              Posle godina mučenja u LŠ engleske ekipe se konačno vratile
                              Moze i RB Leipzig proci,razvaljuju Monako trenutno
                              sigpic

                              Comment


                              • Da zaboravih na njih, s tim da su iza Porta i dalje.

                                Comment

                                Working...
                                X