Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Kane najbolji igrac u PLu i najbolji napadac na svetu.

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    I za mene, ali i kao takav fali koliko i nama ova dvojica, ne više.

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Pocho je broj jedan trenutno, ovo kako igraju Spursi vec 2sezone je nesto najlepse sto sam gledao u poslednjoj deceniji.
      Kaze Fiksni Poch izbacio samo Allija
      Kane je bio vec top igrac dok je bio u shipu i grejao klupu Ulloi, i svi smo ovde vec tada culi za njega.

      Sent from my SM-T560 using Tapatalk
      Naravno samo Alija,sto nije Kejnu odmah dao sansu ako je video klasu kod njega,nego su igrali Adebajor,Defo,Lenon,pa posle kad nije bilo ko da igra na spicu stavio njega izmislio igraca ,pa cak i da jeste,a nije to ga ne svrstava ni u top 5 menagera trenutno,nije ni za uporediti sa Murinjom jer mu najveci uspeh u karijeri vodjenje 3 kluba u Londonu i ne znam koliko trofeja,covek nece osvoji nista,mozda ako jednog dana predje u RM,zanimljivo sad Wembli nije problem ,a kad se izgubi do Weblija je covek ne moze da izdrzi pritisak Lestera u borbi za titulu,a vrv ce ispasti u osmini finala i ovde,sem ako ga bas ne potera zreb,licno mu zelim Bajern...Poketino dobar radan vredan,al uraditi nista znacajno nece

      Sad tek vidim Kejn najbolji igrac PL ,ne spic nego igrac au sunce ti pa on svom klubu nije najbolji pola plate treba Eriksenu da daje za sav uspeh,da ne spominje Azara,Sanceza ,KDB i ostale bolje igrace
      Last edited by 61563; 01-11-17, 22:12.

      Comment


      • Ko je najbolji ako ne covek koji je tri sezone za redom najbolji strelac. Postigao najvise golova/broj utakmica od kada postoji PL nije najbolji igrac lige onda ne znam ko jeste. Sva ta trojica koje si nabrojao su imala velike uspone i padove, ni blizu konstantni kao Kane. To koliko je on bitan za svoj tim ne moze da se poredi sa ostalima koje si nabrojao.


        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Nisam ni ja fan Spursa ali sto jes jes. Jos ako bude istina da oce da ostane u Spursima za života onda mu skidam kapu jer nije kao Sancez, Suarez, Kutinjo itd koji jure u druge klubove da bi osvojili trofeje.

          Comment


          • Pritom uopste nije onaj klasicni spic, vec all-around igrac sve radi, igra presing, kretanje najbolje moguce, pregled igre, dodavanje, sut...

            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment




            • Ma ne, ne fali ovaj covek, prosek jer ne igra za moj klub, jbg ;(

              Comment


              • Comment


                • Ma sve super,to ko sto Jokic trpa u Denveru, a PO videti nece,bolje da je dao 10 golova manje a da su uzeli titulu,kao Azar recimo,veci doprinos ima Sancez za AFC nego Kejn za Spurse,pritom igra u duplo slabijem timu

                  No nebitno ti si ionako u svom filmu ti opljunes po Salahu na promasen penal,OX ti je bolji,a Salah najbolji igrac ove sezone u LFC,al takav si lik ko sto ne postoji niko samo Van dajk najbolji stoper ikada i samo on je za LFC,njemu nikad neces naci manu ko sto ovog neces pohvaliti,dal si takav covek sujetan ida ne umes da priznas ,gresku,ili si fatalista kad se uvatis za nekog ne znam ili jednostavno ne poznajes materiju zvanu fudbal,tako si se uhvatio Spursa ,a pogotovo Kejna kao da su neko svetsko cudo,ako ne izvuku neki Basel i sl. izletece u 1/8 finala LS, ozbiljne ekipe od marta igraju LS ,ako ne upadnu u jedine 2 teske grupe,a Kejn ako vam je najbolji super sta da vam kazem,da nema Eriksena u Spursima tesko da bi imao i pola golova koliko sad ima,ponavljam ni u svom klubu nije najbolji igrac jer je to Eriksen
                  Last edited by 61563; 02-11-17, 12:03.

                  Comment


                  • Ne znam sto imas potrebu da prelazis na drugu temu.
                    Ti svoje fudbalsko znanje pokazujes svojim prorocanstvima. A ja priznajem da o fudbalu ne znam nista, osim sto pratim po malo PL i to je to, niti sam igrao fudbal niti me ikada nesto preterano zanimao.

                    Salaha pljujem od prvog dana kad je dosao u Liverpul, nema potrebe da lupetas. Kao sto si lupetao za Adebajora/Lenona...
                    To sto si ti zaljubljen u Murinja, ne znaci da je tako, i bar nauci minimalno da postujes tudje misljenje.

                    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Kejn je za Ronalda Van Dajk licno.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Kejn je sigurno trenutno medju 3 najbolja napadaca na svetu, a za mene licno i najbolji.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Ne znam sto imas potrebu da prelazis na drugu temu.
                          Ti svoje fudbalsko znanje pokazujes svojim prorocanstvima. A ja priznajem da o fudbalu ne znam nista, osim sto pratim po malo PL i to je to, niti sam igrao fudbal niti me ikada nesto preterano zanimao.

                          Salaha pljujem od prvog dana kad je dosao u Liverpul, nema potrebe da lupetas. Kao sto si lupetao za Adebajora/Lenona...
                          To sto si ti zaljubljen u Murinja, ne znaci da je tako, i bar nauci minimalno da postujes tudje misljenje.

                          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                          Ok pa to i kazem pljujes ga od prvog dana i sad kad je dobar,ima mane to stoji,al najbolji u LFC trenutno ti ga ni ne pohvalis nego sacekas da promasi penal i opet udri po njemu bolji je OX,pa daj malo realnosti pohvali ga nekad ako je dobar,tako se drzis Van dajka,a realno nije onakav kakvim ga predstvljas ,dobar stoper al ne jedini takav,i kad lose odigra ti cutis,pa sad povlacim paralelu uhvatio si Kejna i Spursa,koji igraju ovako vec 3 godine i nista na kraju uvek dobiju prstic.

                          Tacno moja prorocanstva su obicno u pravu ko sto su bila za Kontea,Soua,Klopa i LFC,AFC,Pep (to ce se dokazati i ove godine) a ja u Murinja nisam zaljubljen,jeste mi on omiljen trener i trenutno najbolji,ali ja volim i Kontea,a iza Murinja stoje rezultati trofeji u vise i liga i vise takmicenja sa puno klubova,pa to ne spominjes a balavis na Poketina,koji nikad nista osvojio nije,i vodio do sad prosek klubove,jedino sto mozes da kazes da igra dopadljivo ,a to i ne sporim,al ovo je sport i rez je najbitniji,mozes da gledas ti recimo MLS,zanimljivo ima golovo obicno dovode napadace strance manje vode racuna pozadi,al onda im dodje neki Meksicki tim u LS i cao,uvek pre za rezultat nego neku lepotu ,a ako se poklopi i jedno i drugo svaka cast ali to se bas bas retko desava,ja sam to video 3 puta Barsa 2010,Milan 2000-ih i RM prosle godine,i nekad kod reprezentacija Brazila i Spanije..a najbolje od svega sto sam kazes da te fudbal po malo zanima i ne pratis ga a ovde pises ko da si popio svu fudbalsku mudrost sveta,pa ja ako nesto ne pratim ne znam,mogu da citam evetualno nesto napisem,a ti onda ispada da glumis pametnjakovica

                          @mark i ja ne sporim da je jedan od top 3 trenutno ja licno vise volim Costu al to je do ukusa,a on tvrdi da je Kejn najbolji ne napadac nego igrac PL,e to mi zasmetalo
                          Last edited by 61563; 02-11-17, 12:50.

                          Comment


                          • Za mene je Hazard najbolji igrač PL-a. Da ima radnu etiku kao Ronaldo, mogao bi posle dua Messi/Ronaldo da konkuriše za najboljeg igrača sveta. Tamo za 2-3 godine. Možda može i ovako, ali teže...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Kejn je za Ronalda Van Dajk licno.
                              Kad si vec spomenuo Cristiana,moze Adam da vidi sta je najbolji igrac PL i gde je bio sa 23,24 godine i sta je sve osvojio koliko sad ima Kejn godina?sta je osvojio?,a videcemo i ove na kraju LS ko ce dalje dogurati i odigrati kad bude bilo na ispadanje

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Za mene je Hazard najbolji igrač PL-a. Da ima radnu etiku kao Ronaldo, mogao bi posle dua Messi/Ronaldo da konkuriše za najboljeg igrača sveta. Tamo za 2-3 godine. Možda može i ovako, ali teže...
                                Sta je radio Azar u sezoni Lestera? Po kojoj to logici on moze biti najbolji igrac u PLu?


                                Pritom porediti tim Junajteda taj sa SaFom i ovaj tim Totenhema je neozbiljno, i to od strane Junajtedovog navijaca i idolopoklonika Murinjovog dela.
                                Ronaldo i nije napadac na kraju krajeva, to igra u poslednjih godinu/dve. Ali dobro ovde i ne moze neka normalna konverzacija, samo se gleda kako da se omalovazi druga strana i na to se gleda kao na argument...
                                Nigde nisam napisao da je najbolji igrac u istoriji PLa, vec trenutno.


                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                Last edited by Brian McShtull; 02-11-17, 15:04.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X