Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I, sta imamo ovde? Morata i Simeone prevare?
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Posle Miroljuba Petrovića, svi smo uz Skenderbega. Nadamo se da će pobediti Partizan(e).

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Posle Miroljuba Petrovića, svi smo uz Skenderbega. Nadamo se da će pobediti Partizan(e).
        Tebra ti zasluzujes jedan perma, posto iz teme u temu ides i provociras.

        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Pozivanje na ban povlači ban, a da Urke ide na racku sa tom iracionalnom mržnjom prema jednom srpskom predstavniku u Evropi, ide.

          Comment


          • Neka mrzi, samo ne vidim poentu da se toliko potencira, skapirali smo. blablabla mrzim partizan, blablabla mi smo svetski sampioni
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zero View Post
              Neka mrzi, samo ne vidim poentu da se toliko potencira, skapirali smo. blablabla mrzim partizan, blablabla mi smo svetski sampioni
              Ako neko potencira kako mrzi Zvezdu vise nego sto voli FKP to su Grobari,prvi ti sa onim vicom o Arsenalu,al ok sto se mene tice to je u redu tako da ne vidim zasto bi sad neko ganjao Urosa na ban,ako navija protiv najomrazenijeg rivala ,evo ja licno navijam protiv FKP,cisto iz razloga sto to znaci Zvezdi,bolje da glavni konkurent zaradi manje i ima sto manji koeficijent,pogotovo sto od sledece godine klupski dobija primat nad nacionalnim koeficijentom,bolje to nego licemerno navijanje za kao Srpski tim.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Ako neko potencira kako mrzi Zvezdu vise nego sto voli FKP to su Grobari,prvi ti sa onim vicom o Arsenalu,al ok sto se mene tice to je u redu tako da ne vidim zasto bi sad neko ganjao Urosa na ban,ako navija protiv najomrazenijeg rivala ,evo ja licno navijam protiv FKP,cisto iz razloga sto to znaci Zvezdi,bolje da glavni konkurent zaradi manje i ima sto manji koeficijent,pogotovo sto od sledece godine klupski dobija primat nad nacionalnim koeficijentom,bolje to nego licemerno navijanje za kao Srpski tim.
                Ne lupaj Fiksni majke ti. Koliko godina sam na forumu nikad nisam reč napisao protiv Zvezde, osim kada je derbi. Vic je vrhunski, sad sto se vi vredjate kao devojcice, to je druga stvar. Ja ga cak ne bih ni okacio, da se nije dva dana pisalo o SNS Partizanu I slicnim glupostima u temi Zvezde, ali je to ocigledno dozvoljeno. Kada mi nadjes jedan post gde potenciram mrznju prema Zvezdi, onda se javi, posto kazes da mi to mnogo vise radimo. Ja mogu da nadjem Urosevih 10+ u poslednja dva meseca, tako da stvarno pricas gluposti. Mozda u tvom okruzenju grobari vise potenciraju kako mrze Zvezdu, ovde ne, i ja svakako ne. Mozes pogledati temu KKCZV prethodnih dana koliko se pricalo o nasim pojacanjima.
                Last edited by mark !t zer0; 19-10-17, 15:32.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • (6 slika, iz više uglova)

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ne mislim konkretno na ovaj forum,nego na sve skupa, moje okruzenje,drustvene mreze, eno ti ga i onaj Pantic koga slusa i voli mnogo Grobara Vesnik mu se pretvorio u mrzim Zvezdu,

                    Vic sam naveo kao primer do danas ne,jer meni ne smeta kao sto napisah malopre,ne kazem da si pisao ranije i ne znam iskreno,ali evo vidis kako je odmah Adam skocio pa toliko o devojcicama

                    O SNS i FKP nisam citao sta se ovde pise ali ocigledna je podrska oba kluba sto se toga tice od strane partije mozda nama malo vise ali ne manjka ni vama konekcija Vucele sa SNS je ocigledna, pricanje Vuletica o Zvezdi mislis da ne bi moglo da prodje bez posledica,dozvole SNS,pa zahvalnost Vazure itd.

                    A u basketu ce te sad imati i vecu podrsku videces

                    I meni je kazem noramalno da ti navijas protiv Zvezde ja protiv FKP i ne vidim problem u tome sad sam reagovao zato sto se zbog toga trazi permanentni ban za Urosa,a sa obe strane ima ljudi koji navijaju protiv Zvezde ,Partizana,samo sto je to Uros javno rekao i sta je tu problem,meni vic ne smeta dobar je,sad sam ga izvukao kao primer da je 'mrznja'obostrana,nemoj mi reci da navijas za Zvezdu vcr
                    Last edited by 61563; 19-10-17, 15:45.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Ne mislim konkretno na ovaj forum,nego na sve skupa, moje okruzenje,drustvene mreze, eno ti ga i onaj Pantic koga slusa i voli mnogo Grobara Vesnik mu se pretvorio u mrzim Zvezdu,

                      Vic sam naveo kao primer do danas ne,jer meni ne smeta kao sto napisah malopre,ne kazem da si pisao ranije i ne znam iskreno,ali evo vidis kako je odmah Adam skocio pa toliko o devojcicama

                      O SNS i FKP nisam citao sta se ovde pise ali ocigledna je podrska oba kluba sto se toga tice od strane partije mozda nama malo vise ali ne manjka ni vama konekcija Vucele sa SNS je ocigledna, pricanje Vuletica o Zvezdi mislis da ne bi moglo da prodje bez posledica,dozvole SNS,pa zahvalnost Vazure itd.

                      A u basketu ce te sad imati i vecu podrsku videces
                      Ma dobro, iskreno me ne zanima uopšte ta priča nego sam ti naveo razlog zbog koga sam okačio. Nisam nimalo u tom fazonu, ali ne mogu da zmurim na neke stvari. Ali eto, izbrisase mi post, čak je i ban tražen.

                      Uglavnom Fiks, treba gledati u svoje dvoriste, I snagu usmeriti na bodrenje tima za koji navijas. Što se mene tiče, sve ostalo bih okarakterisao kao provokaciju I sankcionisao, ali je veliki disbalans na forumu u broju navijača, pa se verovatno zbog toga mnogo vise tolerise vama. Ja se uzdam danas u dva velika fubalska imena Miroslava Djukica i Arsena Wengera.
                      Last edited by mark !t zer0; 19-10-17, 15:49.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zero View Post
                        Ma dobro, iskreno me ne zanima uopšte da priča nego sam ti naveo razlog zbog koga sam okačio. Iskreno, nisam nimalo u tom fazonu, ali ne mogu da zmurim na neke stvari, ali eto, izbrisase mi post, čak je i ban tražen.

                        Uglavnom Fiks, treba gledati u svoje dvoriste, I snagu usmeriti na bodrenje tima za koji navijas. Što se mene tiče, sve ostalo bih okarakterisao kao provokaciju I sankcionisao, ali je veliki disbalans na forumu u broju navijača, pa se verovatno zbog toga mnogo vise tolerise vama. Što se mene tiče, ja se uzdam danas u dva velika fusbalska imena Miroslava Djukica i Arsena Wengera.
                        Posteno, slazem se sa svim sto si sad napisao i ja gledam Zvezdu i ne pisem nista oko FKP sad sam tek reagovao,sem sto tu vrstu provokacija ja ne bih sankcionisao

                        Ok je to peckanje po meni, mada ne odlucujem o tome ali i dok smo jos i u skolu isli ,pa smo radili slicno i u tome je i draz.

                        Naravno do neke granice tipa nasilje ili neke zestoke uvrede
                        Last edited by 61563; 19-10-17, 15:52.

                        Comment


                        • Prvo ne preuveličavajte moje postove, drugo uvek sam više cenio hardcore navijače. Ne vidim problem što navijam za Skenderbeg i mrzim Partizan. Nije da provociram.

                          Uvek mi je bilo drago i lepo sam se družio sa ljudima ovde koji mrze Zvezdu i koj su istinski grobari poput Cashiragija i ekipe.

                          Nema tog foliranja i pretvaranja. Pre se živeli da Partizan i Zvezda kiksnu pa zezanje rivala 7 dana. Šta sad treba da navijam za Partizan i da smanjimo peckanje na 0? Koja je poenta rivaliteta?

                          Nije da sam prozivao i rekao govor mržnje neki, samo kažem napred Skenderbeg ua Partizan. Pozdrav za sve grobare istinske koji navijaju da nas Arsenal napuni pa da ide sprdnja godinama.

                          Comment


                          • Postoji bolja stvar od istinskog Grobara i Cigana, da te zaboli dupe sta ce oba predstavnika da urade veceras.

                            Comment


                            • Ha kakav sastav Arsenala.

                              Czv lagano moze bod, samo jako i koncentracija na nivou.

                              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Prvo ne preuveličavajte moje postove, drugo uvek sam više cenio hardcore navijače. Ne vidim problem što navijam za Skenderbeg i mrzim Partizan. Nije da provociram.

                                Uvek mi je bilo drago i lepo sam se družio sa ljudima ovde koji mrze Zvezdu i koj su istinski grobari poput Cashiragija i ekipe.

                                Nema tog foliranja i pretvaranja. Pre se živeli da Partizan i Zvezda kiksnu pa zezanje rivala 7 dana. Šta sad treba da navijam za Partizan i da smanjimo peckanje na 0? Koja je poenta rivaliteta?

                                Nije da sam prozivao i rekao govor mržnje neki, samo kažem napred Skenderbeg ua Partizan. Pozdrav za sve grobare istinske koji navijaju da nas Arsenal napuni pa da ide sprdnja godinama.
                                Ehhh sad sprdnja godinama, pa nije Arsenal Fljamurtari
                                A mislim da je počelo, al sa Tobdžijama.. eno bili da vide najbliže što mogu Ušatog i da se slikaju

                                Samo hrabro momci, idemooo!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X