Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razlika izmedju Levandovskog i Iguaina je sledeca. Leva da je Argentinac Gaucosi bi bili svjetski samlioni i osvajaci Kope, a Gonzalo da je Poljak Poljska nikad ne bi bila ovako ozbiljna i kompetitivna reprezentacija. Iguain je odlican napadac, samo muda bez i sjecam se odlicno da su navijaci Reala bili podijeljeni koga prodati, njega ili Karima, a to pitanje se realno nikad nije postavljalo. I ta Francuska mora bolje i bilo bi joj bolje da onaj maloumnik zove Benzemu, a Real tesko da moze imati zahvalnijeg napadaca za Ronalda i ekipu generalno. Pljuju ga mnogi navijaci Reala inace, isto kao sto mnogi navijaci Juventusa pljuju Iguaina. A da je choker, choker je. Dibala je npr. vec sad bolji od Iguaina osjetno, a Mandzukic korisniji. To su fakti.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by mark it zero View Post
      Hahahhahahah, cuj Beloti, Auba, Costa, Morata, Dzeko. Daj nemoj biti neozbiljan. Evo u Poljskoj nema ne znam kakvu podrsku pa je u svakim kvalama u vrhu liste strelaca, maltene ih sam predvodi.
      Sta da ti kazem pustim me kvala i trpanja Kazahstana,Jermenije,Rumunije...on i protiv Danaca ima problem ,moze iz penala da ga da...kakva Poljska

      A ti si neozbiljan sa ovim smejanjem u prazno,sve koje si naveo su fudbalski pismeniji i bolji od pomenutog

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Sta da ti kazem pustim me kvala i trpanja Kazahstana,Jermenije,Rumunije...on i protiv Danaca ima problem ,moze iz penala da ga da...kakva Poljska

        A ti si neozbiljan sa ovim smejanjem u prazno,sve koje si naveo su fudbalski pismeniji i bolji od pomenutog
        Pricas kako je Robert Lewandovski precenjen igrac, covek dominira evo vec ko zna koliko godina. Ubica napadac. A Beloti na primer koji je odigrao jednu dobru sezonu i Morata koji je sada prvi put u karijeri prvi izbor u napadu nisu precenjeni, stvarno ne vidim logiku. Nijedan od navedenih nema ni blizu zavrsnicu dobru kao Lewa, ubilacki instikt, a ista prica je i za pozicioniranje, kretanje, slazem se da neki od navedenih imaju bolju tehniku od njega, i da bi mogli da pokriju mozda i neku poziciju vise, ali kada se prica o klasicnom spicu, imaju oni jos da guraju da bi prisli Robertu.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Razlika izmedju Levandovskog i Iguaina je sledeca. Leva da je Argentinac Gaucosi bi bili svjetski samlioni i osvajaci Kope, a Gonzalo da je Poljak Poljska nikad ne bi bila ovako ozbiljna i kompetitivna reprezentacija. Iguain je odlican napadac, samo muda bez i sjecam se odlicno da su navijaci Reala bili podijeljeni koga prodati, njega ili Karima, a to pitanje se realno nikad nije postavljalo. I ta Francuska mora bolje i bilo bi joj bolje da onaj maloumnik zove Benzemu, a Real tesko da moze imati zahvalnijeg napadaca za Ronalda i ekipu generalno. Pljuju ga mnogi navijaci Reala inace, isto kao sto mnogi navijaci Juventusa pljuju Iguaina. A da je choker, choker je. Dibala je npr. vec sad bolji od Iguaina osjetno, a Mandzukic korisniji. To su fakti.
          I sa ovim se slazem da je choker,al ne mislim da bi Lewa nesto vise doprineo Arg,ne znam...meni je najveci problem ARG sto sve mora ici preko Mesija,ok Bog je ,al oni ne koriste nikako potencijal bas tog Dybale i ostalih u napadu zato sto svaka lopta ide na Mesija pa on krene kroz 5 sutne ili doda ako on pozeli ,umesto nekog organizovanijeg napada za koji imaju ogroman potencijal.Odbarna je vec problem

          A sad ako svrstavamo i Cristiana, Dybalu u napadace onda tek mesta za Lewu nema u TOP 5...Dybala WC,koga bi mozda sad jurio i pljusnuo najvise kesa za svoj neki virtuelni tim,a o CR7 da ne pricam tu sam bas pristrasan

          Comment


          • Originally posted by mark it zero View Post
            Pricas kako je Robert Lewandovski precenjen igrac, covek dominira evo vec ko zna koliko godina. Ubica napadac. A Beloti na primer koji je odigrao jednu dobru sezonu i Morata koji je sada prvi put u karijeri prvi izbor u napadu nisu precenjeni, stvarno ne vidim logiku. Nijedan od navedenih nema ni blizu zavrsnicu dobru kao Lewa, ubilacki instikt, a ista prica je i za pozicioniranje, kretanje, slazem se da neki od navedenih imaju bolju tehniku od njega, i da bi mogli da pokriju mozda i neku poziciju vise, ali kada se prica o klasicnom spicu, imaju oni jos da guraju da bi prisli Robertu.
            Nije bas Morata prvi put u karijeri prvi izbor u napadu. Kada je Juve pre tri sezone igrao finale LS protiv Barse, Morata je bio jedan od glavnih faktora sto su do tog finala uopste i dosli. Iskoristio je svoju priliku tada koja mu se ukazala u Torinskom klubu i dao tamo mnoge bitne golove. Bio dosta dugo prva opcija u napadu u Juveu. Uz Teveza, pa uz Dibalicu ....
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by mark it zero View Post
              Pricas kako je Robert Lewandovski precenjen igrac, covek dominira evo vec ko zna koliko godina. Ubica napadac. A Beloti na primer koji je odigrao jednu dobru sezonu i Morata koji je sada prvi put u karijeri prvi izbor u napadu nisu precenjeni, stvarno ne vidim logiku. Nijedan od navedenih nema ni blizu zavrsnicu dobru kao Lewa, ubilacki instikt, a ista prica je i za pozicioniranje, kretanje, slazem se da neki od navedenih imaju bolju tehniku od njega, i da bi mogli da pokriju mozda i neku poziciju vise, ali kada se prica o klasicnom spicu, imaju oni jos da guraju da bi prisli Robertu.
              Pa kazem precenjem jer je on u medijima TOP1 napadac a daleko od toga,a recimo Moratu,i Belotija niko ne spominje u tom kontekstu,kazes Beloti nema ubilacki instinkt i da nema dobru zavrsnicu ,ocigledno ga nisi gledao,decko ce vrv biti uskoro biti najbolji napadac sveta cim predje u veci klub...I gde dominira u najjacem timu Nemacke,super ima LS(greska ,nema ni to tek 2014 presao u Minhen),al za koju su najzasluzniji Roben,Lam,Riberi ima i on zasluge al daleko da je on tu bio domintan igrac ko recimo CR7 u RM ,al neka njegova dominacija van Nemacke tesko,ni sa tom Poljskom nista nikad ozbiljno nije uradio niti ce...to sto on dominira u Nemackoj to ko sto Kavani dominira u Francuskoj,samo sto je taj Kavani dominirao i Napoliju pre toga nisam siguran da kako bi se Lewa snasao sad u nekom Torinu ,recimo
              Last edited by 61563; 28-09-17, 16:10.

              Comment


              • Secam se te sezone, vrhunski je igrao stvarno u Ligi Sampiona, ali to isto radi Lewandovski svake godine skoro. Gotiva je meni Morata, odlican je, ali preterivanje je reci da je bolji napadac od Lewe.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Pa kazem precenjem jer je on u medijima TOP1 napadac a daleko od toga,a recimo Moratu,i Belotija niko ne spominje u tom kontekstu,kazes Beloti nema ubilacki instinkt i da nema dobru zavrsnicu ,ocigledno ga nisi gledao,decko ce vrv biti uskoro biti najbolji napadac sveta cim predje u veci klub...I gde dominira u najjacem timu Nemacke,super ima LS,al za koju su najzasluzniji Roben,Lam,Riberi ima i on zasluge al daleko da je on tu bio domintan igrac ko recimo CR7 u RM ,al neka njegova dominacija van Nemacke tesko,ni sa tom Poljskom nista nikad ozbiljno nije uradio niti ce...to sto on dominira u Nemackoj to ko sto Kavani dominira u Francuskoj,samo sto je taj Kavani dominirao i Napoliju pre toga nisam siguran da kako bi se Lewa snasao sad u nekom Torinu ,recimo
                    Izvini, ali ovo je jedna od vecih gluposti koje sam procitao. Evo ti jedan primer, Harry Kane je isto godiste kao Beloti, i onda pogledaj sta je do sada postigao jedan, a sta drugi. Ne vidim u kom univerzumu ce Beloti u bilo kojem trenutku karijere, makar presao u Real Madrid biti bolji od Kejna.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Samo da ne bude za Belotija ka za Imobileaaa

                      Polako s likovima s jednom eventualno dvije sezone, dokle je Leva gasio i gasioo...

                      Pa Poljska nikad nece nista osvojit, pa i da je umjesto Levandovskog Maradona u prajm ne bi uzeli nista, slaba reprezentacija i ono 1/4 na EP je svakako uspjeh.

                      A da je Argentini Levandovski umjesto Iguaina hahah, gasenje bi bilo najjace. Leva takve prilike ne masi, a kamoli svaku pored gola da posalje

                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zero View Post
                        Izvini, ali ovo je jedna od vecih gluposti koje sam procitao. Evo ti jedan primer, Harry Kane je isto godiste kao Beloti, i onda pogledaj sta je do sada postigao jedan, a sta drugi. Ne vidim u kom univerzumu ce Beloti u bilo kojem trenutku karijere, makar presao u Real Madrid biti bolji od Kejna.
                        Videces u kom univerzumu,jel si uopste cuo ti za Kejna do pre tri godine ,tesko,drugo a sta je to Kejn napravio vise od Belotija...nesto sa Engleskom mozda,jedino sto ima vise nastupa u LS i golova u PL al samo zato sto igra u klubu vecem od Torina,videces vec sledece godine ko je i sta je Beloti kad predje u recimo Milan ili koji god veci klub,ni Kejn dok nije dosao Spurse niko o njemu nije pricao...Pritom da se razumemo,ja ovde nisam uzeo da poredim Kejna i Belotija,nego Lewa

                        Kejn odlican spic i njega sam naveo kao boljeg od Lewe..a kad bih kupovao on i Beloti su mi tu negde,zavisi za koji klub

                        Ok videcete vi ko ce biti Beloti,a ko Lewa...za par godina,inace ne znam jel znate da je Lewa nudjen Zvezdi iz Poljske,al je proglasen nepotrebnim za FKCZ,ovo samo navodim kao zanimljivost i glupost Zvezdine uprave
                        Last edited by 61563; 28-09-17, 12:23.

                        Comment


                        • I Palermo ga je odbio ja mislim jer je bio "drvo".
                          Svakako ne bi se on razvio ni u Palermo ni u CZV u ubicu kao sto je u Borusiju.

                          A koga bi kupovao, pa realno i ja bi uzeo prije Kejna, Moratu i ostale jer Lewa vec ima 29 godina, a ovi ce narednih 7-8 dominirati
                          A ako za par godina Beloti ne bude ispred Leve... E tu vec ne znam, onda je stvarno Imobile.

                          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                          Comment


                          • Za mene je Kejn posle Suareza trenutno najbolji napadač. Fasinantno je sa kojom lakocom postize golove a i koliko ucestvuje u gradjenju akcija Spursa, brutalan je. Njega bih definitivno prvo doveo od svih ponudjenih.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Jack sa svakim potezom pokazuje klasu! Nelson talenat.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Volkot kao sa decom da igra... Vec vidim kako ce bezati zvezdinim stoperima sta bi bilo da igramo sa prvim timom? 10:0 [emoji16]
                                Last edited by krele90; 28-09-17, 18:26.

                                Comment

                                Working...
                                X