Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Ja mislim da Ivan ,tera maler ,ko @Adam iz LFC...ako navija za RM(ne znam)
    Ne tjeram maler.Ne volim Zidana,ogadio mi je Real,kao i Kristijano uz cije ima nikada ne treba pisati Ronaldo to je svetogrdje,blasfemija.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Ne tjeram maler.Ne volim Zidana,ogadio mi je Real,kao i Kristijano uz cije ima nikada ne treba pisati Ronaldo to je svetogrdje,blasfemija.
      Jedno je ako ti nekog ne volis pa to tvrdis zbog emocije,al to nije realno...daleko je po kvalitetu RM ispred Barse trenutno, a licno mislim i ATM

      I ja nikad nisam voleo Barsu ni Pepa al sam 2011 morao biti realan i reci da je najbolji tim na svetu mozda i ekipa koja je ikad bila na okupu

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Jedno je ako ti nekog ne volis pa to tvrdis zbog emocije,al to nije realno...daleko je po kvalitetu RM ispred Barse trenutno, a licno mislim i ATM

        I ja nikad nisam voleo Barsu ni Pepa al sam 2011 morao biti realan i reci da je najbolji tim na svetu mozda i ekipa koja je ikad bila na okupu
        Cak ni takva Barsa ne uze 2 LS u nizu a onakav Real je to ostvario,jezivo.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          Cak ni takva Barsa ne uze 2 LS u nizu a onakav Real je to ostvario,jezivo.
          To samo govori kolika je Pep prevara...lepo ga je Mou pospremio 2010

          A ovaj RM ma sta ti mislio je tik uz tu Barsu i Milan iz 2007 po meni tri najjaca tima koja sam gledao,,,
          I licno mislim da ce i ove godine Real uzeti LS

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            To samo govori kolika je Pep prevara...lepo ga je Mou pospremio 2010

            A ovaj RM ma sta ti mislio je tik uz tu Barsu i Milan iz 2007 po meni tri najjaca tima koja sam gledao,,,
            I licno mislim da ce i ove godine Real uzeti LS
            Milan je bio jaci 2005-te a Barsa 2009-te u odnosu na 2007 godinu.
            Last edited by E1_PG; 26-09-17, 22:58.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg View Post
              Milan je bio jaci 2005-te a Barsa 2009-te u odnosu na 2007 godinu.
              Kad kazem Barsa misli na ceo taj tim 2009-2011 a kao kruna sezona 2011 kad su uzeli Ls i bila na nekom maksimumu

              A Milan jak bio 2005 slazem al ipak ako nisu uzeli te sezone LS iako je malo falilo ne moze da se kaze da najbolji,realno Milan iz 2004 se meni izuzetno svidjao al desila se noc u La korunji,da nisu ispali mislim da bi lagano uzeli i tad LS...prejaki su tad bili,ali...

              Opet svako ima svoj ukus i misljenje

              Comment


              • Roma vec vodi 0-1, Manolas glavom.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Ovaj Karabag ne zna ni sam kako je uspeo da udje u LS. Bice gori od Dinamo Zagreba prosle godine.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Dzeko savladao Šehića
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Ovaj Karabag ne zna ni sam kako je uspeo da udje u LS. Bice gori od Dinamo Zagreba prosle godine.
                      Sad sve ovo povlacim, jer Roma je sramotna. Oni se brane od Karabaga, nisu mi jasni.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Karlo bez Robena, Riberija, Humelsa i Boatenga protiv PSZa. Zadnji ni na klupu.

                        Al trojac na sredinu Toliso, Vidal i Tiago plus Dzejms i Miler...

                        Kako se spakovao da ne primi gol i Dzejms da nabaci neki centarsut.

                        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                        Comment


                        • Roma vec ko zna koju utakmicu u nizu krece drugo poluvreme za zestokom odbranom nezainteresovana za napad,moglo je vcr da se osveti ali nije Karabag je ocajna ekipa

                          Nema Riberija i Robena ,obojicu ih je Carlito izveo na poluvremenu cini mi se u petak protiv Wolfsburga...resio da zavede red...

                          Comment


                          • Nastavlja Rom da trese mreze.

                            Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                            Comment


                            • Odlicno ga je zaveo...

                              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                              Comment


                              • Rokajjjjjj


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                                Comment

                                Working...
                                X