Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bože sačuvaj...

    Ne bi ga dali da se igralo do sutra. Ovo što su večeras omašili nije moguće.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Firmino ocena -10 za poslednje 2 utakmice.
      i meni je lose, decka bih stavio da trenira sa u23 koliko je ocajan.

      Comment


      • Svake sezone njemu forma bas strasno varira.

        Comment


        • Crni Staridz. Ne da je izgubio brzinu, već je trenutno na nivou Morgana-Mekolija i ostalih sporih štopera po pitanju brzine. Nemoguće da napadač izgubi ovoliko brzinu, agilnost i eksplozivnost.

          Firmino očaj. Sam probija po strani, ima 2 igrača na petercu, i on ne može najosnovniji pas da pogodi.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Napokon pobjeda u Dortmundu.

            Opuštena utakmica cijelo vrijeme bila, lagano i jedni i drugi.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ali KDB je zabio golcinu tesku. Bravo.
              Sterling jos jednom pokazao koliko se dobro krece bez lopte i koliko ume da bude opasan u takvim situacijama. Kada ima loptu glup je ko kurac, bez nje je vrhunski.
              Ali mora promasit neki zicer...
              Delf jebote odlican! Mendija vidjeh sa stakama na tribine sto vrlo vjerovatno znaci da ce odsustvovat nekoliko mjeseci...

              Bernardo Silva asistencija, nadam se da ce sto vise prilika dobijat, lagan je brat, bez ikakvog srljanja u onu situaciju.



              Ovaj Pul najbaksuzniji tim ikad, pa sta je ovo vise, ufff.

              Comment


              • Nije on bas toliko izgubio, nego koliko je tu prisutna psihicka blokada, jednostavno posle toliko banalnih povreda, covek se boji uci u jaci duel ili slicno. Secam se gola u pripremama protiv Bayerna, opet je imao onu staru brzinu i lobuje golmana i povredi se nakon toga. Mislim jeste on izgubio brzinu, ali sad promasuje i ciste sanse, ali ne samo on nego svi.

                Comment


                • Razumem ja sve, ali 3 ili 4 puta ima loptu i trči sa njom i ljudi ga lagano stižu sa leđa i uzimaju čistu loptu. I to bez klizećeg ili slično, jednostavno laganim dzogingom mu uzimaju loptu. A o praznom golu ne treba govoriti. Nije mi jasno zašto se uopšte nameštao da udari spoljašnjom onde loptu. Sam na 4 metra od gola...lagano unutrašnjom samo pipneš loptu, ili eventualno glavom.

                  Koliko lepih šansi i mi ga ne munemo. Spartak mnogo loša ekipa. Ovo je poklonjen bod. Ljudi ništa nisu uradili, a otišli su kući sa bodom.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Razumem ja sve, ali 3 ili 4 puta ima loptu i trči sa njom i ljudi ga lagano stižu sa leđa i uzimaju čistu loptu. I to bez klizećeg ili slično, jednostavno laganim dzogingom mu uzimaju loptu. A o praznom golu ne treba govoriti. Nije mi jasno zašto se uopšte nameštao da udari spoljašnjom onde loptu. Sam na 4 metra od gola...lagano unutrašnjom samo pipneš loptu, ili eventualno glavom.

                    Koliko lepih šansi i mi ga ne munemo. Spartak mnogo loša ekipa. Ovo je poklonjen bod. Ljudi ništa nisu uradili, a otišli su kući sa bodom.
                    Vec su kuci.

                    Comment


                    • Sreca Liverpoola pa imaju ovako slabu grupu. Nece prolaz doci u pitanje.

                      Comment


                      • Real raspad,i pored pobjede.Ja sam zadovoljan.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Real raspad,i pored pobjede.Ja sam zadovoljan.
                          Ako je ovo bio raspad ne znam sta nije. Kako lagana resenja nalaze, sve prosto izgleda. Nije njihov maksimum ili najbolja igra, ali sasvim korektno.

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Ako je ovo bio raspad ne znam sta nije. Kako lagana resenja nalaze, sve prosto izgleda. Nije njihov maksimum ili najbolja igra, ali sasvim korektno.
                            Ugazice ih Barsa ove sezone,Mesi je proigrao pali se masina.Ovi su izduvani,a i dosta su osvojili u zadnje 2 godine i previse s obzirom na kvalitet tima.

                            Comment


                            • Cujemo se prvo posle El Classica, pa i na kraju sezone, nemam vise nista da dodam.

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Cujemo se prvo posle El Classica, pa i na kraju sezone, nemam vise nista da dodam.
                                Ja mislim da Ivan ,tera maler ,ko @Adam iz LFC...ako navija za RM(ne znam)...

                                RM i ATM ...Barsa pada posle reprezentativne pauze u La ligi,a u LS tek nista

                                Comment

                                Working...
                                X