Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zar nije ovaj muceni Apoel pre par godina isto ovako upao u grupu smrti?
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by Princoni View Post
      Bas nesto razmisljam kako li je sada onim ljudima koji su se jos pre neki dan odlucili da pocnu da navijaju i za Celzi i za Romu. Kako sada posle ovakvog zreba? Ljubav je sveza, nije bilo dovoljno vremena da se premeri koja je novopecena ljubav veca, a leptirici u stomaku bi i na jednu i na drugu stranu
      I za Celsi, jedan mora da ispadne, srecom tu je LE.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Pisaj po RTS-u i Bujosevicu.

        Mada Videoton dosta bio bolji na terenu i ne znam koji njihov igrac izgubio loptu, a pozadi samo dvojica.Skoro ko na malom fudbalu.

        Comment


        • @Princoni...Bas nesto razmisljam kako li je sada onim ljudima koji su se jos pre neki dan odlucili da pocnu da navijaju i za Celzi i za Romu. Kako sada posle ovakvog zreba? Ljubav je sveza, nije bilo dovoljno vremena da se premeri koja je novopecena ljubav veca, a leptirici u stomaku bi i na jednu i na drugu stranu

          Bar cu imati 2 kluba koje volim (doduse neke manje neke vise) moci da gledam u 1/8 finala LS a ne ko neki......plus jednog u borbi za trofej LE...a tu je najbolji trener danasnjice Mou,on mi je uvek u jednom delu srca
          Last edited by 61563; 24-08-17, 19:14.

          Comment


          • Partizan napravio kontru 4 na 2, da li me zezaš...

            Bolji Videoton, nekoliko dobrih šansi, biće ovde svašta...

            Evo link za Partizan...

            http://www.uzivoprenos.com/2017/08/l...-gledanje.html
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Razocarao Videoton skroz, izduvali su se nakon 20 minuta.Samo neki idiotluk igraca Partizana moze da preokrene ovaj dvomec, ceka se Zvezda.

              Ako Partizan prodje, ponovo ce klosari iz RTSa da im prenose meceve. Iako me generalno zabole sta ce da urade u grupnoj fazi, ovaj mec vise pratim zbog Nikolica.
              Last edited by Ricma; 24-08-17, 19:30.

              Comment


              • To Mariner,care.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Gazi Partizan

                  Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Pustio celavi

                    Comment


                    • Vi ste se uplasili u prvom mecu da ne primite gol, a onda cim ste zaigrali ofanzivnije i rasterecenije pokazali ste tu napadacku snagu. Cestitke na ulasku u LE, pa da vam se pridruzi Zvezda za 2 sata.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Mariner legenda. Ladno dade samo žuti za onaj start Ostojića.

                        Ugazio ih Paćo na kontre, ugazio.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Sto mi je drago sto je ispao PAOK, nije im valjao Stanoje.Neka su ispali...

                          Comment


                          • Čestitke Vardaru i Partizanu, nadam se i Zvezdi
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Daj ba Torcida kako možeš penal promašiti isuse


                                The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                                Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                                Liverpool loves you Matip

                                Comment

                                Working...
                                X