Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hajde brate nemoj zezati, ovaj Napoli bi vas dobio siguran sam. Roma ne bi, pogledaj kako igra Napoli, leprsavo, imaju ceo tim odlican, a Liverpul sa ovakvom odbranom i sredinom nema sta da trazi u LS. Odlican napad, ali taj napad bi svaka malo jaca odbrana uspela da zaustavi.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Zelim sad Real ,PSZ,LFC,Lajpcig

      @Adam...pa trenutno je to moje misljnje na osnovu tima i kako sve igleda,konkrektno nema nista ,jer tek pocinje sve,niti su igrali
      Mozda sam ja u krivu (mada tesko) al videcemo ko ce kako proci ove godine..Roma,Napoli,LFC

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Hajde brate nemoj zezati, ovaj Napoli bi vas dobio siguran sam. Roma ne bi, pogledaj kako igra Napoli, leprsavo, imaju ceo tim odlican, a Liverpul sa ovakvom odbranom i sredinom nema sta da trazi u LS. Odlican napad, ali taj napad bi svaka malo jaca odbrana uspela da zaustavi.
        И ти мало претерујеш.

        Ливерпулова одбрана против јаких екипа игра много боље. Рецимо прошле године 12 дербија, 7 победа и 5 нерешених. Ниједна изгубљена утакмица против Челсија, Арсенала, Ситија, Јунајтеда, Тотенхема и Евертона.

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Od 2004-2009 svake god minimum polufinale, 2finala....Reci mi sta su Napoli/Roma uradili u evropi u celoj svojoj istoriji?
          A ti se onda vrati u taj period, šta da ti kažem. Pričamo o trenutnoj situaciji, dobili ste Hofenhajm 4:2(opet ste kriminalni u odbrani) i odmah biste na Real. Al' aj' verujte u šta hoćete, da je Enfild galsko naselje i da vam Rimljani ne mogu ništa
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Jbt kakve komentatore imamo pa ov nema nidje... Francesko Rosi?

            Miki28
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Nerealan View Post
              A ti se onda vrati u taj period, šta da ti kažem. Pričamo o trenutnoj situaciji, dobili ste Hofenhajm 4:2(opet ste kriminalni u odbrani) i odmah biste na Real. Al' aj' verujte u šta hoćete, da je Enfild galsko naselje i da vam Rimljani ne mogu ništa
              Dobri argumenti da su Napoli/Roma tezi protivnik od Liverpula.

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Ja da vam kažem da taj Napoli nema ništa bolju odbranu od nas. Napad savršen ali odbrana ništa posebno.

                Ko zna šta bi ispalo u duelu takve 2 napadačke ekipe.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Dobri argumenti da su Napoli/Roma tezi protivnik od Liverpula.

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  A tvoji argumenti su tradicija i ime,i da mozemo mi sa foruma da zaigramo u dresovima LFC i pobedili bi

                  Trenutno niko ne moze da iznese neke argumente,jer ih i nema jos,samo licno misljenje

                  Comment


                  • Evo Kosti raniji povratak u Atletiko
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Celzi i Atletiko, Dijego Kosta gdje li si?


                      Miki28
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Junajted sa Benfikom [emoji1362]


                        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Evo Kosti raniji povratak u Atletiko
                          Jos fali Roma

                          Comment


                          • Ceo život imate sreće sa žrebom.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • PSG i Bayern uf uf
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Bajern i PSG nam dolaze sigurno.

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X