Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Pa Gini koliko ja znam nikad nije bio veznjak.
    Ima i toga...bar ne ovo sto igra ovde...AM vec nekako...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Treći gol Liverpoola kida, malo me podsjetio na akcije Kloppovog Dortmunda.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Само Ловрен да оде, само то..

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Ima i toga...bar ne ovo sto igra ovde...AM vec nekako...
          Ali ume da zadrzi loptu, bas mu je tesko oduzeti loptu. Pritom uvek stavlja tim pre sebe, za takve igrace uvek treba da ima mesta. Ali bi trebao malo da se dovede u red, stvarno bi mogao ozbiljan veznjak da bude.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Sad gledam go koji smo primili. U kojoj situaciji je Lovren hteo da da pas na 2 metra igraču ispred sebe, neverovatno. Hteo je da da loptu Matipu koji je bio 2 metra ispred njega, koji je na leđima imao 2 igrača...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Интересантно је то да је Хофенхајм познат по јакој одбрани

              Comment


              • A i Moreno nije baš školski uklizo kod šuta Uth-a, ostavio je nogu tačno toliko da lopta prodje ispod nje.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Mislim da nisu očekivali da onako počnemo utakmicu. Vervatno su nas očekivali malo povučenije.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ima covek poentu...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Meni je neverovatno da ovako često ostavljaju Mane-a 1 na 1 + što se igrač koji ga čuva udalji par metara...pa to je recept za katastrofu kad je igrač ovako brz.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Steta sto ga ne dade Gini...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Sta promasi Wijnaldum.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Одбранио голман, није судија видео..

                              Comment


                              • Opet loš pas štopera i odmah šansa za njih. To su osnovne stvari jbte.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X