Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ловрене..Јебем ти све Клопе, узимај Вирџила

    Comment


    • Gomez je dosta bolji defanzivno od Arnolda. Mislim da ce on I Robertson igrati u nedelju.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Danas su ocajni, ovih 20 minuta na to sa mislio.
        Evo cim se povukao Liverpul primili su gol i Hoff imao 3 odlicne sanse.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Moreno...sve nam napravise po toj strani...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Jel mi se čini, ili smo crkli?
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Jel mi se čini, ili smo crkli?
              Ма нисмо, него не умемо да смиримо игру.

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Ма нисмо, него не умемо да смиримо игру.
                Pa kako to da uradimo kad nemamo ni veznjake za tako nešto.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Jel mi se čini, ili smo crkli?
                  Pa nije lako u ovom ritmu odigrati poluvreme sigurno...Sto kaze pobeda, treba smiriti, spustiti ritam...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Jel mi se čini, ili smo crkli?
                    Prejak tempo ste nametnuli, mora malo da odmorite, povratite snagu
                    Last edited by Prototype; 23-08-17, 20:22.

                    Comment


                    • Evo cim ste primili gol, opet ste poceli da igrate onu igru iz prvih 20 minuta i evo unistavate ih. Jednostavno nemate taj kvalitet u odbrani da bi se branili i smirili igru.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Evo cim ste primili gol, opet ste poceli da igrate onu igru iz prvih 20 minuta i evo unistavate ih. Jednostavno nemate taj kvalitet u odbrani da bi se branili i smirili igru.
                        Када на средини играју Хендерсон, Џан и Вајналдум који знају само да трче.

                        Comment


                        • Ako gledamo sanse ovde je realno trebalo da bude 7-3...ko vaterpolo opet cemo biti u najmanju ruku interesantna ekipa za gledanje...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Трент и Ловрен катастрофа у одбрани. Морено онако, Матип добар. За сада.

                            Comment


                            • Dobra nam je veza danas...ne zajebajite....bekovi su nam tropa, ispadaju kao iz voza...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Redovno vas probija Gnabry po desnoj strani.Zasto ne igra Robertson, odlican bio za vikend?
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X