Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci dosla su vremena kad trener sa tri uzastopno osvojene lige sampiona mora dodatno da se dokazuje.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Znaci dosla su vremena kad trener sa tri uzastopno osvojene lige sampiona mora dodatno da se dokazuje.
      Naravno, posebno jer mu je ovo prvi posao, kao Gvardiola što se posle Barse pokazao u još 2 države. Kao što Murinjo mora non-stop nanovo da se dokazuje. Spominjem njih 2 jer je na njih najveći pritisak javnosti vjerovatno.

      Zidan da se sad penzioniše on je opet uradio što niko nije, 3 LŠ zaredom, to mu ostaje zapisano zauvijek. Ali treba ostati dugo u tom poslu. I Fergi sa 2 LŠ, 12 liga nazivan senilnom budalom i tako to, onda dođe i uzme ligu sa prosjecima, tj prošeta se praktično i ode u penziju kao kralj, još jednom ućutka sve.

      Ja bih lično volio da Zidan ostane trener još 15, 20 godina, promijeni još par klubova i u svakom izdominira, čisto radi ovih za koje je prevara, srećnik i slično.

      Comment


      • Izgleda da igraci Reala misle da je i Zidan zasluzan za njihove titule, barem sudeci po ovom klipu

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Tarantula View Post
          Zna se da Real krade, krao je i krašće. Sudije im pomagale, pomažu i pomagaće, UEFAdrid.

          #kompleksisučudo
          #ljubomoratruje
          Ne učestvujem u ovoj diskusiji, i daleko od toga da se slažem sa Goranom ali zar stvarno mislis da neko iz Srbije, ko piše na sportklub forumu ima komplekse zbog Real Madrida ili da je ljubomoran na Zidana?

          Ja sam se uvek pitao kako neko završi kao simpatizer Reala? Valjda je to najlakši put, kao izabereš najveći i najtrofejniji klub na svetu i onda dodješ i prozivaš druge za komplekse i ljubomoru. Zbunjen sam.

          Comment


          • Originally posted by F ili P View Post
            Zbunjen sam.
            I ostani.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by Tarantula View Post
              I ostani.
              Naravno, nista smisleno nisam ni ocekivao iskreno.

              Kako guraju Sloba i Luna, nema te da nas obavestavas?

              Comment


              • Bravo za Ficu, pravo u centar.

                Nisu problem klubovi, nego ljudi koji nadju utociste u takvim klubovima pa nam ogade klub.

                Comment


                • Gojko ti si sam sebi kralj. I da razumem da ne zelis da prihvatis da je dobar trener, ne mozemo te u to ubediti dok ne ispuni neke tvoje norme, ali ti u nekim komentarima tvrdis da je lo,s to je stvarno ono... Mora da se saceka neka losa sezona, neki neuspeh, da bi moglo tako nesto da se kaze. Nije cak vise ni da drugi ne mogu da te ubede da je dobar Zidan, a ti se "ne das", nego si ti krenuo da "ubedjujes" druge da je los.

                  P.s. Sto se "unrated" tice ili si to pomesao sa jednom drugom reci, ili si uzeo bas los primer (rec) da opises te timove.
                  Last edited by colchonero; 30-05-18, 09:55.

                  Comment


                  • Originally posted by F ili P View Post
                    Kako guraju Sloba i Luna, nema te da nas obavestavas?
                    A ne zna se ko koga više...da ne kažem šta.

                    Ono ni najbolji španski ili meksički scenaristi nebi mogli napisati.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Sto se tice sudijskih gresaka, moze da ih ne bude, u koliko se odredjene stvari primene. Ili da se drasticno smanje. Tehnologija napreduje i takve greske mogu vrlo lako da se saseku. Potrebno je naravno da prodje malo vremena i da se ljudi koji rade na tome prilagode - ispraksaju. Pa ce sve to biti kako treba, ali UEFA i dalje odbija da uvede VAR primera radi... cekacemo jos.

                      Sto se Dekinja tice - nije navijac Barselone. To ti garantujem, a ti veruj ili ne veruj, tvoja stvar.

                      A kada je rec o Juventusu: Pokusavam iz onoga sto si napisao izvucem neku smislenost - ali mi ne polazi za rukom. Jer ti ne mozes da znas; i ne znas sta meni smeta, a sta mi ne smeta. Onda pises o necemu sto se desilo pre 12 godina (kada ovaj forum nije ni postojao) i pozivas se na to da se niko nije javljao povodom toga!?!?
                      Ako hoces vec da skrenes paznju na tako nesto, napomeni to, ali ne kroz prizmu navijaca, nego kroz cinjenice i stvari koje su se tada odigrale.

                      Znas koja je razlika izmedju tebe i vecine ovde? Ti napadas ljude - forumase i omalovazavas njihovo misljenje (kakvo god da je: tacno netacno, iskreno neiskreno, uticajno ili ne, potkrepljeno dokazima i cinjenicama ili ne) i u tome umes da budes veoma bezobrazan.
                      A drugi ljudi ovde ne napadaju i ne omalovazavaju nikoga licno (sem kada se brane od tebe - a i tada daleko blaze nego sto zasluzujes kada se u obzir uzme sta ti njima pises), vec samo pisu o stvarima koje im smetaju ( u ovom konkretnom slucaju sudijskim greskama u korist Reala).
                      Ovo sto si sada sa mnom razmenio nekoliko postova ti je prvi put da si to uradio (kada je o razmeni misljenja rec i o suprotstavljanju stavova) a da nisi direktno uvredio sagovornika. Ali si pored toga u tim istim postovima izvredjao neke druge forumase. Vidis da moze da se diskutuje sa nekim a da se taj neko ne vredja. Mislim boli mene uvo tvoj nacin, tvoja stvar - radi sta hoces. Pisem sta meni (a ubedjen sam i mnogima jos) smeta ... u ostalom popio si i ban zbog toga.
                      Opet drago mi je da smo komunikaciju sveli na normalan nivo - jer ne moras da se slazes sa sagovornikom, ali ga barem postuj kao takvog - nemoj ga vredjati.
                      Nema šta, pravi si junak kad prozivaš onog ko ne može da ti odgovori. Ne sumnjam da si isto tako hrabar i uživo. Ali zato još više uživam u patnji tvojoj i ostalih kancerlonaca

                      Comment


                      • Profesore jesi ziv? Nemoj vise molim te, zar ti nije dosta?
                        Ne sumnjaj, ne sumnjaj, hrabar sam ko lav!
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • E Sandu, Sandu, kancerloncu stari.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Izgleda da igraci Reala misle da je i Zidan zasluzan za njihove titule, barem sudeci po ovom klipu

                            Kad pri ruci nije bilo desetak sudija, on je bio druga najbolja opcija.



                            Originally posted by F ili P View Post
                            Zar stvarno mislis da neko iz Srbije, ko piše na sportklub forumu ima komplekse zbog Real Madrida ili da je ljubomoran na Zidana? [emoji23]

                            Ja sam se uvek pitao kako neko završi kao simpatizer Reala? Valjda je to najlakši put, kao izabereš najveći i najtrofejniji klub na svetu i onda dodješ i prozivaš druge za komplekse i ljubomoru. Zbunjen sam.
                            Hahaha, to brate, ni meni nije jasno to navijanje za velike strane klubove, niđe veze.

                            Nije tema, al ubo si u metu.


                            Originally posted by madrid View Post
                            Sto se "unrated" tice ili si to pomesao sa jednom drugom reci, ili si uzeo bas los primer (rec) da opises te timove.
                            Nisam rekao da je Zizu loš trener, ne mislim ni da je dobar, jednostavno nismo mogli videti njegove domete zahvaljujući top igračima koje vodi i velikom broju sudijskih grešaka u poslednje dve i po godine u njegovu korist koje su direktno uticale na rezultat.

                            Dobro koristim reč unrared, sve što nije Real, Barsa, Bajern, Juventus, u ovom momentu i City i Psž je unrated. Daleko od toga da ostali nisu odlični timovi, ali ovo su top timovi.



                            Originally posted by Profesor Z View Post
                            Nema šta, pravi si junak kad prozivaš onog ko ne može da ti odgovori. Ne sumnjam da si isto tako hrabar i uživo. Ali zato još više uživam u patnji tvojoj i ostalih kancerlonaca
                            Koja je to dijagnoza kad uživaš u patnji drugih?

                            Jel ima to neku šifru?
                            Last edited by goku; 30-05-18, 18:59.

                            Comment


                            • Ode covek...

                              Comment


                              • Znaci Wengerica preuzima Real.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X