Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je on bukvalno duhovni naslednik velikog del Bosque-a, samo sto cak i veci ugled uziva kod Florentina

    A da ne pricamo o tome da bukvalno ne troši keš

    Comment


    • Sve bi to bilo u redu da nije uz pomoć sudija osvojio sve tri LŠ, ovako, priča vam je šuplja.

      Comment


      • Originally posted by dekinjo View Post
        Sve bi to bilo u redu da nije uz pomoć sudija osvojio sve tri LŠ, ovako, priča vam je šuplja.
        Aj sad to ponovi bez plakanja

        Njima prica suplja

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Zna se da Real krade, krao je i krašće. Sudije im pomagale, pomažu i pomagaće, UEFAdrid.

          #kompleksisučudo
          #ljubomoratruje
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • https://www.cdm.me/sport/fudbal/kari...nsku-seriju-c/
            E pa ove šegeeee
            Last edited by E1_PG; 29-05-18, 21:17.

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Aj sad to ponovi bez plakanja

              Njima prica suplja

              Sent from my MI 6 using Tapatalk
              Šuplja da šuplja ne može biti.

              Čovek nasledio gotov tim koji je već osvojio LŠ.

              Ni jednog nosioca igre nije doveo.

              Nikakav trenerski pečat u tri godine.

              U dve od tri sezone potpuno inferiorni u odnosu na nikad slabiju Barsu.

              U LŠ: Čudni golovi u mreži protivnika.

              Nestvarni golovi samo na individualni kvalitet pojedinaca, bez bilo kakvih akcija.

              Gomila sudijskih grešaka u njegovu korist. Pa samo u zadnjem finalu je trebao da igra više od sat vremena sa igračem manje kada je Ramos zavukao lakat u glavu Kariusu, a da ne govorim o onim sramotama ranije.

              Koji zaslepljeni idolopoklonik moraš biti pa sve ove činjenice zanemariti.

              Klanjajte se vi i dalje Zidanu i Realu, moje divljenje idu Čolu i Klopu koji sa unrated timovima dolaze do finala, a tamo ih pokradu. Poštovanje i za Pepa koji svakoj ekipi da svoj pečat.

              I nemoj biti bezobrazan sa tim đilkoškim forama. Ako ne misliš isto, ne treba da vređaš, već da argumentuješ zašto ja nisam u pravu, kao što ja argumentujem svoje iskaze.

              Kao što ni ocena nije uvek pokazatelj znanja, tako i trofej ne mora da znači da je neko najbolji. Onaj ko dublje posmatra igru sve gleda. Zaslepljenim idolopoklonicima i navijačima je dovoljan trofej da nekoga proglase bezgrešnim, a tog istog bi razapeli u slučaju neuspeha pa makar to bilo u 95 min. zbog neke sudijske greške na koju taj isti čovek nije imao nikakav uticaj.

              Uključite malo mozak, ništa nije crno i belo.
              Last edited by goku; 29-05-18, 21:43.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Matorko

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Matorko

                  tt

                  Comment


                  • Najjaca celava glava
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Polomiste dupe da osporite Zizua. Polako bre, ima vremena, bice prilika kad jednom ode iz Reala da mu se sudi. Do tad bi trebalo cutati.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Matorko

                        tt
                        Baš kontraverzan lik, pola foruma bi ga pljunulo, a pola dalo da ih plodi.[emoji4]

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Polomiste dupe da osporite Zizua. Polako bre, ima vremena, bice prilika kad jednom ode iz Reala da mu se sudi. Do tad bi trebalo cutati.
                          Neće taj nigde dalje ići, ako bude imao sreće da ne popije otkaz posle prve neuspešne sezone i bude pametan da se sam skloni, postaće neki sportski direktor, savetnik i slično.

                          Mislim da ima toliko mozga da ne pokušava nigde više, eventualno neki selektor Francuske i to bi bilo to. Našao se na pravom mestu u pravo vreme i to je sve.

                          Comment


                          • Originally posted by dekinjo View Post
                            Baš kontraverzan lik, pola foruma bi ga pljunulo, a pola dalo da ih plodi.[emoji4]
                            Bas se trudis, al dzabe ...ne ide ti...osim sto si prost

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • S tobom trolinjo da pricam argumentovano, koji si nakrcao 100 postova zaredom s pricom kradu, sreca, sudije.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by dekinjo View Post
                                Neće taj nigde dalje ići, ako bude imao sreće da ne popije otkaz posle prve neuspešne sezone i bude pametan da se sam skloni, postaće neki sportski direktor, savetnik i slično.

                                Mislim da ima toliko mozga da ne pokušava nigde više, eventualno neki selektor Francuske i to bi bilo to. Našao se na pravom mestu u pravo vreme i to je sve.
                                Sam kažeš da ništa nije crno ni bijelo a onda ovo boldovano. Našao se na pravom mjestu u pravo vrijeme ali se onda i pokazao. Jedna LŠ, pa Liga, pa druga LŠ, pa treća. I jeste i pored toga nedorečen i miriše na to da bi u svakom drugom klubu bio neuspješan (vidićemo, ima vremena), ali ovo što radi u Realu nije puka sreća. Možda se u teoriji kup takmičenje kao liga šampiona može uzeti na sreću, ali uzeo je tu ligu gdje se igra 38 kola i imaš Barsu i Atletiko kao konkurente, nije situacija baš kao u njemačkoj ili francuskoj ligi.


                                Kako god, vrijeme će pokazati. Nek uzme ligu opet i nema priče više.

                                Comment

                                Working...
                                X