Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Karma? XD

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Oko Zidana... Jos ima ljude koji ce ga pljuvati

      Jednom mozes da osvojis LS na srecu, desava se, eto Di Mateo, ali 3 IN A ROW, i opet je srecnik i neznalica

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      Pa dobro, bilo je i sreće, ali bilo je i pomoći sudija, a bilo je i namernih povreda protivnika, a ima i do toga da svi najbolji igrači sveta igraju tu.

      A kada najbolji igrači sveta imaju sve ovo što sam nabrojao, možda to i nije tako nemoguće dostignuće.

      Ne volim Murinja, ali njegove LŠ sa unrated timovima Porta i Intera su remek delo.

      Čak i dva Klopova finala sa isto takvim timovima Dortmunda i Liverpula su mnogo veće dostignuće.

      Ajde pokušajte zamisliti Zidana kako radi jednu od bilo koje ove četiri stvari.

      Samo blagi osmeh na licu.

      Comment


      • Originally posted by Stevudza11 View Post
        Karma? XD
        Bukvalno.

        Comment


        • Zidan je osvojio te tri LS sto je vrlo verovatno i najvece trenersko dostignuce u fudbalu, ali moj utisak je da se on i dalje nije dokazao kao menadzer sto verovatno zvuci krajnje paradoksalno. Sve trofeje je uzeo sa igracima kao nosiocima koje je i zatekao u klubu. Pokazao je da ume da radi sa timom koji je prepun egoista i fudbalskih zvezda, ali sta ce biti kada bude trebao on da formira tim... Neki ga porede sa Pepom, ali taj Pep je preuzevsi Barsu promenio milion stvari, od stila igre do glavnih nosioca na terenu. Zidanov najveci pecat je taj sto je ucvrstio vezni red sa Kazemirom. Nisam neki pratilac spanskog fudbala i Reala, pa tako da moje misljenje i nije verovatno najmerodavnije, ali moj je utisak da je Zidan i dalje nedorecen kao trener.

          Comment


          • Originally posted by dekinjo View Post
            Pa dobro, bilo je i sreće, ali bilo je i pomoći sudija, a bilo je i namernih povreda protivnika, a ima i do toga da svi najbolji igrači sveta igraju tu.

            A kada najbolji igrači sveta imaju sve ovo što sam nabrojao, možda to i nije tako nemoguće dostignuće.

            Ne volim Murinja, ali njegove LŠ sa unrated timovima Porta i Intera su remek delo.

            Čak i dva Klopova finala sa isto takvim timovima Dortmunda i Liverpula su mnogo veće dostignuće.

            Ajde pokušajte zamisliti Zidana kako radi jednu od bilo koje ove četiri stvari.

            Samo blagi osmeh na licu.


            Bile su i jace ekipe od ovog Reala, i jacih trenera, ali niko nije uspeo da odbrani titulu.
            Zidan dodje na pola sezone, i veze 3 za redom, alo bre ljudi na FM ne mozes uzeti ni 2 kamo li 3

            https://mobile.twitter.com/KindPrins...site=sportklub

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            Last edited by Ser Gagi; 27-05-18, 23:40.

            Comment


            • Ronaldo protiv Juvea i Bejl juce dali isti gol, u istom vremenu, Aca informacija prenosi, 63 minut i 1 sekund.
              Namjesteno

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Princoni. View Post
                Zidan je osvojio te tri LS sto je vrlo verovatno i najvece trenersko dostignuce u fudbalu, ali moj utisak je da se on i dalje nije dokazao kao menadzer sto verovatno zvuci krajnje paradoksalno. Sve trofeje je uzeo sa igracima kao nosiocima koje je i zatekao u klubu. Pokazao je da ume da radi sa timom koji je prepun egoista i fudbalskih zvezda, ali sta ce biti kada bude trebao on da formira tim... Neki ga porede sa Pepom, ali taj Pep je preuzevsi Barsu promenio milion stvari, od stila igre do glavnih nosioca na terenu. Zidanov najveci pecat je taj sto je ucvrstio vezni red sa Kazemirom. Nisam neki pratilac spanskog fudbala i Reala, pa tako da moje misljenje i nije verovatno najmerodavnije, ali moj je utisak da je Zidan i dalje nedorecen kao trener.
                Baš ovo... Mene s jedne strane nervira ta priča o Zidanu kao prevari i srećniku, čovjek bolje nego ikad od toliko trenera koji su bili u Realu balansira, drži te zvijezde srećnim, djeluje kao savršen trener za Real.

                Ali sa druge strane, što kažeš paradoksalno ali i sa 3 LŠ zaredom i Primerom djeluje nedorečeno. Naklon do poda, ovo neće niko ponoviti, ali opet kad u glavi zamišljam ko su najbolji treneri današnjice sjetim se Gvardiole, Simeonea, Murinja, Alegrija, Klopa. Ne znam,volio bih ga vidjeti u još nekom klubu. Real mi djeluje kao najbolji mogući klub za njega, koliko god ta rečenica zvučala nerealno.

                I ove 3 LŠ zaredom, te 4 u 5 godina su dostignuća koje niko neće ponoviti, ali fudbla koji je igrala Barsa u periodu 2009-2012 je bolji od ovoga, zapravo najbolji fudbal koji je bilo koja ekipa igrala ikad vjerovatno.

                Inače kontam da osvaja Real i sledeće sezone, toliku su rutinu napravili od ovoga, još će biti skroz rasterećeni.

                Comment


                • Originally posted by dekinjo View Post
                  Ne volim Murinja, ali njegove LŠ sa unrated timovima Porta i Intera su remek delo.

                  Čak i dva Klopova finala sa isto takvim timovima Dortmunda i Liverpula su mnogo veće dostignuće.

                  Ajde pokušajte zamisliti Zidana kako radi jednu od bilo koje ove četiri stvari.

                  Samo blagi osmeh na licu.
                  Tesko da se Inter iz 2010-te moze porediti sa Dortmundom, Liverpoolom i Portom. Jedno je tim sastavljen od disciplinovanih, prekaljenih sampiona sa pobednickim mentalitetom, a drugo ekipa tehnicki talentovanih igraca koji mentalno nisu dorasli najvecoj sceni. Tadasnji Porto se mozda moze svrstati u tu grupu sa Liverpoolom i BVB-om, ali Inter svakako ne ( "unrated" ).

                  Takodje, tesko je legitimno osporiti Zidana posle 3 uzastopne titule. Pricati o sreci itd zvuci vise kao manifestacija frustracije nego legitimni argument.
                  Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                  Comment


                  • Kad se prica o Zidanu, Murinju i Pepu i timovima koje vode bitna je i stvar to da ne moraju da misle da li ce im najbolji igraci otici u toku prelaznog roka. I to je jedna bitna stvar izmedju Simeonea, Vengera sada, Klopa, pa i Kontea donekle i menadzera Napolija.. i njih trojice. Oni su godinama u timovima gde niko od najboljih igraca nece da ide iz njhovog tima i samo dodaju igrace koji mogu biti top klasa, gde imaju prostora da iznesu sezonu sa nekim mladjim igracima ili transfer greskama jer top igraci nose igru cele sezone. Osim Murinja sad u MU.

                    Jos me zaanima, sta mislite koliki je uticaj trenera na situacije na terenu, u tih 90 min a i cele jedne sezone?
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Realu prestani krasti.

                      4 titule Lige šampiona u 5 godina, dosta krađe više.

                      Zidanu neznalico daj otkaz.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by b64Milos View Post
                        Tesko da se Inter iz 2010-te moze porediti sa Dortmundom, Liverpoolom i Portom. Jedno je tim sastavljen od disciplinovanih, prekaljenih sampiona sa pobednickim mentalitetom, a drugo ekipa tehnicki talentovanih igraca koji mentalno nisu dorasli najvecoj sceni. Tadasnji Porto se mozda moze svrstati u tu grupu sa Liverpoolom i BVB-om, ali Inter svakako ne ( "unrated" ).

                        Takodje, tesko je legitimno osporiti Zidana posle 3 uzastopne titule. Pricati o sreci itd zvuci vise kao manifestacija frustracije nego legitimni argument.
                        Nepobitne su sudijske greške na štetu protivnika Reala, konstantno igranje protivničkih timova bez najboljih igrača i zbilja čudni golovi koji se rijetko ili nikad ne viđaju na ovom nivou. Spada li ovo u neki argument poklapanja ćelavcu, sreće, pod uslovom da je istina napisano?

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Nepobitne su sudijske greške na štetu protivnika Reala, konstantno igranje protivničkih timova bez najboljih igrača i zbilja čudni golovi koji se rijetko ili nikad ne viđaju na ovom nivou. Spada li ovo u neki argument poklapanja ćelavcu, sreće, pod uslovom da je istina napisano?
                            Skoro sve se moze okarakterisati kao argument, samo je pitanje koliko je isti legitiman.

                            Tri godine za redom je ipak previse da bi se tako nesto moglo tvrditi. Prvo su bile samo sudijske greske u korist Reala, sada se evo pominje i "konstantno igranje protivnickih timova bez najboljih igraca", kao i "cudni golovi". Protiv Liverpoola nije bilo znacajnih sudijskih gresaka, ali sada od jednom ovde citamo "namerno povredjivanje protivnickih igraca", pomenute cudne golove itd. To mnogo vise lici na ostrascene komentare nego na legitimne argumente.
                            Last edited by b64Milos; 28-05-18, 15:41.
                            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                            Comment


                            • Originally posted by b64Milos View Post
                              Skoro sve se moze okarakterisati kao argument, samo je pitanje koliko je isti legitiman.

                              Tri godine za redom je ipak previse da bi se tako nesto moglo tvrditi. Prvo su bile samo sudijske greske u korist Reala, sada se evo pominje i "konstantno igranje protivnickih timova bez najboljih igraca", kao i "cudni golovi". Protiv Liverpoola nije bilo znacajnih sudijskih gresaka, ali sada od jednom ovde citamo "namerno povredjivanje protivnickih igraca", pomenute cudne golove itd. To mnogo vise lici na ostrascene komentare nego na legitimne argumente.
                              Ok, golovi nisu čudni. Ako kažeš da si ih viđao na ovom nivou vjerovaću ti bez videa.
                              Što se finala tiče, pa zar nije dovoljno što su imali veliku pomoć sudija protiv PSG, Juvea i Bayerna, trebali su i u finalu imati?
                              Ramos sigurno nije namjerno povrijedio Salaha, kao i nešto kasnije nabio laktom Kariusa za crveni karton (spada li to u sudijsku grešku) tu mu se ruka otkačila onako slučajno?
                              Da, konstantno igranje protivnika bez najboljih igrača. Izostanci Neymara, Dybale, Pjanića, Boatenga, Vidala, Robbena, Alabe, Neuera, Salaha za mene to jesu. Ako se zanemaruje sve ovo nabrojano to mi više liči na ostrašćene komentare koje ne zanima kako se do cilja dolazi, jer cilj opravdava sredstvo kakvo god ono bilo

                              Comment


                              • Zidan je plesao kao igrac, bio je nesto najelegantnije i najgracioznije sto se moze vidjeti na fudbalskom terenu. I njegov Real ne igra mozda toliko atraktivno ali je svjestan sta je potrebno u modernom fudbalu da bi se doslo do rezultata, na kraju dana on ima i posjed i sanse, samo ne juri, ne igra presing preko cijelog terena i kad ga igra to ne traje po sat vremena vec dozirano se pritiska protivnik. Ipak od kad je trener u ove dvije i po godine on ima fantastican rekord i u ligi, iako je zestoko osporavan sto se toga tice on sem prve polusezone ove godine ima fantastican rekord u svakoj polusezoni do sad. Pa iako se bas mucio sto se prve polusezone tice u drugoj je osvojio 44 boda, sto je vise i od Barselone koja je osvojila 41 bod. Znaci u dvije i po godine pola godine nije bio na nivou, a to sto je uradio i sto je osvojio ostali mogu samo da sanjaju i taj uspjeh koji je on postigao vise niko nikad nece u tako kratkom vremenskom periodu. Najzastrasujuce od svega je sto centa nije potrosio, a sad ce morati da dovodi igrace i da odradi smjenu generacije, a sve se moze tu odraditi mislim bez Modric, bice ga jebeno tesko zamijeniti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X