Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Karius rešio, rešio je izlazak Salaha.

    Karius kad je napravio prvu grešku Real se već nametnuo zahvaljujući ne igranju Salaha. Real bi svakako dao gol i da nije bilo greške golmana.

    Druga greška Kariusa je bila kod 2:1 za Real u završnoj fazi meča kada Liverpul uopšte nije delovao da može nešto učiniti.

    Koliko god to čudno zvučalo, ali nije Real večeras pobedio zbog Kariusa već opet zbog Ramosa, ovaj put u nešto drugačijoj ulozi nego inače.

    Comment


    • https://www.clippituser.tv/c/aqygap

      Nego jesam li ja corav ili ga Salah prvi hvata za ruku?

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Kaze jedan: "U jednu ruku mi je zao onoga golmana... a u drugu mu se poserem!"

        Comment


        • Bale i Ronaldo postizu golove karijere, Benzema koristi greske golmana, svaka 50/50 sudijska odluka ide u korist Reala, povredili se Neymar i Salah...bukvalno sve im se poklapa.
          Cestitke na tituli.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            https://www.clippituser.tv/c/aqygap

            Nego jesam li ja corav ili ga Salah prvi hvata za ruku?

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            Prvi ga hvata ali ga ovaj lukavo perfidno obara i jos pada preko njega.

            Ne verujem da neko moze da bude toliko pokvaren kao taj Ramos. U rangu je sa Suarezom.
            sigpic

            Comment


            • Final one from Ronaldo [hopefully] "The Champions League should change its name and call itself the CR7 Champions League... I've won five, top scorer again, I can't be unhappy at that."
              Kakav kreten.

              Dobro neko reče, Ramos je u rangu sa Suarezom što se tiče prljave igre. Ne samo zbog ovoga večeras, na svakoj on utakmicu ima ispada, ponaša se kao da je glavni na terenu, uzima pravdu u svoje ruke a to sudije tolerišu.

              Dobio bi ovo Real kako god da se okrene, dosta su jači. Liverpul je pružio sasvim dobru partiju. Žao mi Karijusa, čovek će da ima traume od ovog večeras. Sebi je kupio šut kartu.

              Comment


              • Ramos mozda jeste prljav i pokvaren igrac, ali je prekaljeni defanzivac sa pobednickim mentalitetom. Liverpool pokazao da je psihicki nestabilna ekipa onda kada je to najvaznije, nedorasla finala LS. Posle izlaska Salaha kao da im je samopouzdanje palo na minimum, a to zna se cemu vodi protiv tima kao sto je Real. Ako je sreca prevagnula nad kvalitetom 2005, ovaj put su oba faktora bila izrazito protiv LFC-a i tu se nista nije moglo.

                Zidanu svaka cast.
                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                Comment


                • Originally posted by dekinjo View Post
                  Nije Karius rešio, rešio je izlazak Salaha.

                  Karius kad je napravio prvu grešku Real se već nametnuo zahvaljujući ne igranju Salaha. Real bi svakako dao gol i da nije bilo greške golmana.

                  Druga greška Kariusa je bila kod 2:1 za Real u završnoj fazi meča kada Liverpul uopšte nije delovao da može nešto učiniti.

                  Koliko god to čudno zvučalo, ali nije Real večeras pobedio zbog Kariusa već opet zbog Ramosa, ovaj put u nešto drugačijoj ulozi nego inače.
                  100% se slazem.

                  Sa Salahom je to bilo ravnopravno, bez njega nije. Naravno, desava se da nadmocni tim izgubi ali tu nadu su ubili Karius i Bejl.

                  Originally posted by John Dies at the End View Post
                  Pretpostavljam da je Zidanova zasluga za besprekorno postavljenu taktiku i pripremu utakmice, za izmene koje je izvrsio, vodjenje tima itd itd . Nije on imao beskprekornu taktiku. Do izlaska Salaha, Liverpool je bio bolji. Naravo, pod pretpostavkom da nije instruirao Ramosa da poradi na Salahu. U tom slucaju je savrsena taktika.

                  Nisam siguran koliko je bilo namere u Ramosovom potezu, ali ovo finale i titulu je odlucio Karijes i zakasnele izmene Klopa.
                  Pa on nije znao da ce mu slomiti rame. To je doslo kao bonus. Ali namjera da povrijedi je postojala. Ono je bilo udaranje bez lopte tj. treskanje o zemlju bez lopte.

                  Fudbal je prljav sport i potez Ramosa nije nesto neuobicajeno. Ponasanje poslije jeste. Povrijedio je igraca i on se tome raduje. Barem da je pokusao da napravi facu da mu je zao. A opet, sto bi je pravio. Zna da mu je sve dozvoljeno.

                  Potezi kao Ramosov mogu da se iskorijene. Nazalost, nema volje za takvim necim.

                  Last edited by NI; 27-05-18, 06:55.

                  Comment


                  • Ma jeste Ramos bezobrazan i prljav igrac, zato je i jedan od najboljih.

                    Ali po meni nije ono juce bilo namjerno, pa prvi ga Salah hvata, 50-50 duel, naravno da ce Ramos ili bilo koji drugi igrac prvo zeleti da zastiti sebe...

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Ma jeste Ramos bezobrazan i prljav igrac, zato je i jedan od najboljih.

                      Ali po meni nije ono juce bilo namjerno, pa prvi ga Salah hvata, 50-50 duel, naravno da ce Ramos ili bilo koji drugi igrac prvo zeleti da zastiti sebe...

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      Bilo je namjerno. Ali je bilo po principu, ako uspijem uspijem a ako ne probacu opet. Mislim da je Ramos prije isao na desno rame ali je skrsio lijevo.

                      Ramos je napravio prvi prekrsaj. Prebacio mu je ruku preko ramena i poceo da da koristi lakat. Potom je Salah uhvatio Ramosa za ruku. Do tog trenutka je to bio 50%-50% duel. Iza toga nije.

                      Salah je pokazao naivnost kad ga je uhvatio za ruku. Mozda moze da uhvati tako nekog u engleskoj ligi ali ne i Ramos. Ramos je s druge strane iskoristio neocekivanu priliku: "Ti mene da hvatas za ruku. E sad ces da vidis sto ja mogu i kako vjesto to znam izvesti." Rezultat je bio bolji od ocekivanog a onaj osmijeh na Ramosovom licu pokazuje veliko samozadovoljstvo.

                      Bio je hiperprofesionalni faul bez lopte.

                      Cesi su imali sistem za to sedamdesetih igraca. Ako povrijedis igraca, cak i u ovako "bezazlenom" duelu, ne mozes igrati dok se povrijedjeni ne oporavi. Ramos bi imao grimasu na faci dok je Salah izlazio da takvo pravilo vazi.
                      Last edited by NI; 27-05-18, 08:42.

                      Comment


                      • Da je bilo namere da ga skrsi i onemoguci, da mu pokaze svog boga, verovatno i povredi...jeste. Ali da je racunao na koje rame ce ovaj pasti i kako tacno povrediti u tom rvackom zahvatu.....to simnjam, jer tesko da moze to da se proracuna, makar bio egzekuzor i Ramos.

                        A nije valjda istina da Salah nece ucestvovati na SP, nadam se da su bile pogresne te prve prognoze, jer bi to bila strasna nepravda


                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Da se ne lazemo, ovde ima uticaj reputacija Ramosa kao “prljavog egzekutora”, i upravo ta reputacija navodi da je bio ovo “pljav start” sa namerom povredjivanja Salaha. Da je ovako startovao Varana, igrac sa fer-plej reputacijom”, govorili bismo o cistom startu i nesrecnom incidentu povrede Salaha.

                          Comment


                          • Originally posted by LejkerBoy View Post
                            Da se ne lazemo, ovde ima uticaj reputacija Ramosa kao “prljavog egzekutora”, i upravo ta reputacija navodi da je bio ovo “pljav start” sa namerom povredjivanja Salaha. Da je ovako startovao Varana, igrac sa fer-plej reputacijom”, govorili bismo o cistom startu i nesrecnom incidentu povrede Salaha.
                            I Varane je sve gori i gori. I kako fudbalski sazreva bice jos gori. Jer uci od "najboljeg". Jednostavno njemu ce to postati nesto normalno.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Znaci problem je u Florentinu ocigledno. http://www.marca.com/futbol/real-mad...a088b4570.html

                              Screen Shot 2018-05-27 at 10.40.35.jpg

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                I Varane je sve gori i gori. I kako fudbalski sazreva bice jos gori. Jer uci od "najboljeg". Jednostavno njemu ce to postati nesto normalno.
                                Pa cisto sumnjam, sad sam bas pogledao statistiku svih takmicenja tokom prethodnih 4 sezona gde je on postao prvotimac, u proseku svake sezone 3 zuta kartona u svim takmicenjima.
                                A ako mene pitas, njemu je i potrebna ta agresivnost koja ga deli od samog top stopera, ne bas u kolicini jednog Serhia Ramosa, ali mu je potrebno da bude asertivniji i agresivniji u duelu

                                Comment

                                Working...
                                X