Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Mislim da ga nece zaspati nocas sto mu ti ne priznajes trofeje
    Ne priznajem mu ni ja.Sto cemo sad?

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Masoni imaju posebno jak i uticajan ogranak u Madridu.Mislite o tome.Clan madridske loze je i sam Perez.


      Señor Perez je, postoji priča, onomad u Beogradu na F4 pratio utakmice iz lože u društvu izvesnog Milorada M.

      Comment


      • Pa nista pricao o uspehu, i kad je komentator rekao sad treba nastaviti ovaj projekat itd. CR rekao trenutno uzivati u momentu, u narednim danima cu dati odgovor fanovima, bilo je mnogo lepo biti u Madridu, navijaci su bili uvek na mojoj strani, mnogo je lepo bilo. Posle ga komentator pita je l' ovo oprostaj on kao ne ne, zelim da uzivam u momentu sa prijateljima, narednih dana cu dati odgovor. Pa komentator "reci nam bar nesto optimisticno" CR: " Ma uzivati u trenutku, nije bitna buducnost igraca, bitna je istorija, svi smo mnog srecni"

        Nije rekao da ce da ide ali malo cudan odgovor.

        Comment


        • Liverpulovci (nisam znao da vas toliko ima) morate se grozno osjecati.
          Glavu gore. U u istoriji nije bilo tima i nece ga biti u buducnosti koji je veceras mogao probijediti protiv Ramosa, Kariusa i Bejla. Cetiri puta se desilo nesto na sto niko drugi nije mogao uticati.

          Comment


          • Gospodin Zidan!

            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg View Post
              Ja nisam sujevjeran.Ja kazem da Liverpul osvaja sigurno,nema tog sudije koji ih nocas moze zaustavit sve da su Cakira doveli opet bi isti ishod bio.
              Sudija perfektan bio pa su ih uspjeli zaustaviti.

              Ali na stranu to, Liverpul i sa ovim porazom imao odličnu sezonu sveukupno, posle Sitija najbolju. Salahova povreda je sve okrenula, do tad Liverpul bolji, a nakon toga se povukli i osim stative Manea i gola ništa nisu uradili. Čak mislim i bez greški Kariusa da bi Real pobijedio, baš Salah mnogo znači ekipi.

              Real je učinio LŠ besmislenom već. Ramos fenomenalan, sve je čistio, fenomenalna partija. Modrić isto sjajan, Marselo odličan.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Liverpulovci (nisam znao da vas toliko ima) morate se grozno osjecati.
                Glavu gore. U u istoriji nije bilo tima i nece ga biti u buducnosti koji je veceras mogao probijediti protiv Ramosa, Kariusa i Bejla. Cetiri puta se desilo nesto na sto niko drugi nije mogao uticati.
                NI, jel ima Zidan neke veze sa tim?

                Mislim, jel na bilo kakav način mogao imati uticaj na bilo koje od ova četiri dešavanja?

                Comment


                • U vremenu kada Barcelonu smatraju najboljom ekipom, njihov najveci rival u zadnjih 5 godina, 4 puta osvaja najvazniji trofej u klubskom fudbalu.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Liverpulovci (nisam znao da vas toliko ima)...

                    Zbog nekih mi nije ni žao. Naprotiv.

                    Spoiler

                    Comment


                    • Originally posted by Tarantula View Post
                      U vremenu kada Barcelonu smatraju najboljom ekipom, njihov najveci rival u zadnjih 5 godina, 4 puta osvaja najvazniji trofej u klubskom fudbalu.
                      Cestitam Tarantulice,svaka cast.Odlicni ste bili u finalu.

                      Comment


                      • Originally posted by dekinjo View Post
                        Mislim, jel na bilo kakav način mogao imati uticaj na bilo koje od ova četiri dešavanja?
                        Ubacio Bejla, startovao Ramosa pre Nacha, popreko pogledao Kariusa u tunelu na poluvremenu

                        Comment


                        • Originally posted by dekinjo View Post
                          NI, jel ima Zidan neke veze sa tim?

                          Mislim, jel na bilo kakav način mogao imati uticaj na bilo koje od ova četiri dešavanja?
                          Ima. Strasna zamjena (Bejl). Ima doduse i klupu.

                          Koliko ima zasluge sto je Ramos razvio svoje kec zahvate? Vjerovano ne previse. (Kad su Zidana izbacili iz final zbog onog incidenta, bio sam blizu suza. Kad je danas Salah napustio teren u suzama a Ramos imao osmijeh od uha do uha pozelio sam da prekrsim 6. Bozju zapovijest.)
                          Last edited by NI; 26-05-18, 23:32.

                          Comment


                          • Moram da pohvalim Dekija Lovrena. Dečko od koga su svi očekivali da će praviti kikseve i greške je imao strašnu tekmu. U nenormalno mnogo prilika je prilično dobro uštrojio Ronalda. Istrčavanja i osećaj kad treba da se izleti odlični.

                            Kad ga već pljujem, mogu i da ga pohvalim kad treba.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Liverpulovci (nisam znao da vas toliko ima) morate se grozno osjecati.
                              Glavu gore. U u istoriji nije bilo tima i nece ga biti u buducnosti koji je veceras mogao probijediti protiv Ramosa, Kariusa i Bejla. Cetiri puta se desilo nesto na sto niko drugi nije mogao uticati.


                              Karius mi skratio jedno 5 godina života.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ima. Strasna zamjena (Bejl). Ima doduse i klupu.

                                Koliko ima zasluge sto je Ramos razvio svoje kec zahvate? Vjerovano ne previse. (Kad su Zidana izbacili iz final zbog onog incidenta, bio sam blizu suza. Kad je danas Salah napustio teren u suzama a Ramos imao osmijeh od uha do uha pozelio sam da prekrsim 6. Bozju zapovijest.)
                                Pretpostavljam da je Zidanova zasluga za besprekorno postavljenu taktiku i pripremu utakmice, za izmene koje je izvrsio, vodjenje tima itd itd .

                                Nisam siguran koliko je bilo namere u Ramosovom potezu, ali ovo finale i titulu je odlucio Karijes i zakasnele izmene Klopa.

                                Nemam reci da opisem koliko mi je zao Salaha. Pitanje je u kom bi pravcu otisla utakmica da muceni Karijes nije napravio dve greske koje se retko vidjaju i u pionirima.

                                Mane nije imao podrsku saigraca u napadu. Sudijaka 3ka 5-orka na celu sa MAzicem ( pojedinci znaju koliko ga volim ) , malte ne besprekorna, odlucio se za jedan kriterijum koji je drzao do kraja utakmice.

                                Comment

                                Working...
                                X